Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Tulemused 1 kuni 4 kohta 4

Thread: DBSEO teosed

  1. #1
    Junior Member
    Liitunud
    Veebr 2012
    Postitusi
    12

    Default DBSEO teosed

    ainult juhul, kui keegi on huvitatud.

    Saada dbseo setup ja töötamine esimese

    Seejärel paigaldada vbet ja kasutada seaded Ärge valige midagi pistmist vbseo tavaline url

    Minu küsimused, kus ma saan tühi tulemused ja mitmesuguste muude wierdness oli alla vanemate install nii veenduge, on see täielikult eemaldada

    Veenduge, et teil on töö tõlkija selle oli minu järgmine küsimus. katsetamise ajal mul oli kasutusel kogu kvoodi yandex päev ro soemthing et ma nägin veider küsimuste pärast, et

    VBET meeskond võiks te palun on mingisugune aruandeperioodi / info lehele kus ta ütleb, mida on tõlgitud ja mis saab olema ytranslated (st on järjekorda jne), kui mul oli raske aeg vδlja selgitada, miks ma lihtsalt tundus olevat EN ja FR vahemälu üksuste ainult (kuigi Prantsuse ei tööta)

    basiclaly kui sa probleemi minna tagasi tühjalt ja uuesti alustada

    Lisa vbet viimati ja ei midagi pärast jama.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Pange tähele, et vBET võimaldab seadistada, mis keeles peaks vahemällu. Kui te vahemälu ainult EN ja FR, siis võimalik, et olete välja lülitanud vahemälu teistes keeltes. Samuti saate käsitsi minna teise keelde tõlgitud lehe ja kui see on tõlgitud (saab ka välja kvoodi tõlkimine pakkuja) kontrollige läks vahemälu. Ka Külastajate vahemälu korral peate seadistama vastavad õigused kataloog (üksikasjad Külastajate vahemälu kirjeldus).

  3. #3

    Default

    Hei poisid panin ka muud teemat selle kohta. Ma olen näinud minu teema nii et ma ei tea, kas see on surnud toode?

  4. #4
    Banned
    Liitunud
    Aug 2012
    Postitusi
    481

    Default

    Teie postitus on kaovad mõõdukalt. See on heaks kiidetud ja kuvab selle. vBET toimib ja töötab.

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •