I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Faqe 2 e 2 FirstI parë 12
Results 11 te 15 e 15

Thread: Vetëm përkthehet tema të reja

  1. #11
    Senior Member
    Antarësuar
    Dhjetor 2009
    Postime
    276

    Default

    Gjithashtu, lejon të thonë se unë kam numrin e temat sëpatë përkthyera, por unë nuk dua të përktheni asgjë në të gjitha më. Nuk ka asnjë mënyrë për të fikur përkthime pa hequr të gjithë i lidhjeve te atyre faqeve.

    Në këtë rast unë do të doja që të mbajë lidhjet flamurin ku përkthime ekzistojnë, por fikur lidhjet flamurin kështu që asgjë të re është përkthyer.

    Ky është një rast ku një kaloni brendshëm për të thënë "nëse ky thread është përkthyer plotësisht në këtë gjuhë, shfaqin lidhjen flamur '

  2. #12
    Banned
    Antarësuar
    Gusht 2012
    Postime
    481

    Default

    Ju lutem krijoni një temë të re me kërkesën e funksion.
    Ju lutem mbani një çështje për një fije.
    Funksioni i ri "Vetëm temat e përkthyer të reja" është bërë tashmë dhe të përfshihen në stendat - vBET 3.x dhe 4.x vBET versionet.

  3. #13
    Senior Member
    Antarësuar
    Dhjetor 2009
    Postime
    276

    Default

    Kam instaluar versionin e fundit, dhe për fat të keq kjo nuk funksionon siç kam menduar se do.

    Çështja është, se nëse përdoren, atëherë temat e vjetra ditë specifikuar se kanë qenë përkthyer nuk janë më të lidhur me to. Për më tepër, lidhja është ende atje, por merr ridrejtuar në origjinal. Unë e kuptoj se ka një sfidë në përcaktimin nëse një temë është përkthyer apo jo, por unë mendoj se është e nevojshme që të mos humbim para në përkthimet e mëparshme që janë kryer.

  4. #14
    Senior Member
    Antarësuar
    Dhjetor 2009
    Postime
    276

    Default

    Gjithashtu, nëse një fije që ishte përkthyer më parë bie poshtë "Mos përkthehet temat e vjetra" pragun e atëherë nuk do të jetë një shumë e reindexing në vazhdim e sipër. Nëse ndonjë gjë kjo nuk duhet të jetë një numër i ditëve, por një datë fikse në mënyrë përkthimet nuk do vazhdimisht bëhen të vjetëruara.

  5. #15
    Banned
    Antarësuar
    Gusht 2012
    Postime
    481

    Default

    Nëse tema është ridrejtuar pastaj ju nuk do ta humbasin para në përkthim, sepse ajo nuk është dërguar për përkthim.
    Thread përkthim nga një datë të caktuar do të jetë në http://www.vbenterprisetranslator.co...ranslated.html.

Faqe 2 e 2 FirstI parë 12

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

  • Ju mund të mos postoni tema të reja
  • Ju mund të mos Përgjigje pas
  • Ju mund të mos Postimi attachments
  • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
  •