Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
| 2 z 2 FirstPrvé 12
Výsledky 11 na 15 z 15

Závit: Iba preložiť nové témy

  1. #11
    Senior Member
    Dátum registrácie
    12. 2009
    Príspevky
    276

    Default

    Tiež umožňuje povedať, mám niekoľko x vlákien preložený, ale nechcem prekladať niečo vôbec ešte. Neexistuje žiadny spôsob, ako vypnúť preklady bez odstránenia všetko Odkazy na tieto stránky.

    V tomto prípade by som chcel zachovať vlajky odkazy kde prekladov existujú však vypnúť vlajky odkazy, takže nič nové prekla.

    To je prípad, kde vnútorný spínač povedať "Ak toto vlákno je plne preložený v tomto jazyku, Zobraziť vlajku odkaz."

  2. #12
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    Aug 2012
    Príspevky
    481

    Default

    Vytvorte novú tému s feature request.
    Majte jeden problém za jedno vlákno.
    Nová funkcia "len prekladať nové témy" už prebieha a zahrnuté v búdke - vBET 3.x a BB 4.x verzia.

  3. #13
    Senior Member
    Dátum registrácie
    12. 2009
    Príspevky
    276

    Default

    Nainstaloval som najnovšiu verziu, a bohužiaľ to nefunguje, ako som si myslel.

    Problém je, že ak sú použité, staršie témy potom dni stanovil, e bol som prekladal už súvisia. Okrem toho odkaz je tam stále, ale dostane presmerovaný na pôvodný. Uvedomujem si, nie je problém pri určovaní, či vlákno bol preložený alebo nie, ale myslím, že je potrebné, nie odpad peniaze na predchádzajúcich prekladov, ktoré boli ukončené.

  4. #14
    Senior Member
    Dátum registrácie
    12. 2009
    Príspevky
    276

    Default

    Tiež, ak niť, ktorá bola už predtým preložená klesne pod hranicu "Don't přeloľit staré závity" potom tam bude veľa preindexovanie deje. Keby nič iného to by nemali byť niekoľko dní, ale pevne stanovený dátum tak preklady nie neustále zastarané.

  5. #15
    Zakázaný
    Dátum registrácie
    Aug 2012
    Príspevky
    481

    Default

    Ak téma je presmerovaný potom Nestrácajte peniaze na preklad, pretože to nie je odoslaná na preklad.
    Preklad vlákno od určitého dátumu sa bude v http://www.vbenterprisetranslator.co...ranslated.html.

| 2 z 2 FirstPrvé 12

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •