Važno: Ova stranica koristi cookies (cookies). Korištenjem ove web stranice bez isključivanja kolačiće u pregledniku, znači da ste suglasni za to koristi.
Kupi! Značajke Preuzimanja

Zaradite s nama!

Ako želite početi zarađivati novac s vBET pridružiti Partnerski program.
Stranica 2 od 2 FirstPrvi 12
Rezultati 11 na 15 od 15

Thread: Samo prevesti nove teme

  1. #11
    Senior Member
    Registracija
    Prosinca 2009
    Postovi
    276

    Default

    Također, recimo ja imam sjekirom broj niti prevedenih, ali ja ne želim prevesti ništa više uopće. Ne postoji način da isključite prijevode bez skidanja sve od linkove na tim stranicama.

    U tom slučaju ja bih zadržati zastavu linkove gdje postoje prijevodi, ali isključiti zastavicu veze tako da ništa novo prevedena.

    To je slučaj gdje unutarnja sklopka reći 'ako ovaj thread potpunosti prevedena na tom jeziku, prikaz zastave vezu'

  2. #12
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Molimo stvoriti novu temu s igrani zahtjev.
    Imajte jedan problem po jedna nit.
    Nove funkcije "Samo prenijela nove teme" već je učinio i uključen u kabini - vBET 3.x i vBET 4.x verzije.

  3. #13
    Senior Member
    Registracija
    Prosinca 2009
    Postovi
    276

    Default

    Ja instalirali najnoviju verziju, i nažalost to ne radi kao što sam mislio da će to.

    Pitanje je, da li se koriste, starije teme onda dani navedeno da je bio prevedeni su više nije povezan s. Nadalje, link je još uvijek tamo, ali bude preusmjeren na izvorniku. Shvaćam da postoji izazov u određivanju je li poruka je preveden ili ne, ali mislim da je potrebno kako ne gubiti novac na prethodnim prijevodima koji su dovršeni.

  4. #14
    Senior Member
    Registracija
    Prosinca 2009
    Postovi
    276

    Default

    Isto tako, ako nit koja je prethodno bila prevedena padne ispod "Nemojte prevesti stare teme" prag tada će biti puno indeksiranje ide dalje. Ako ništa drugo to ne bi trebao biti broj dana, ali fiksni datum tako prijevodi ne kontinuirano će postati zastario.

  5. #15
    Banned
    Registracija
    Kolovoz 2012
    Postovi
    481

    Default

    Ako tema je preusmjeren onda ne izgubiti novac na prijevodu, jer to nije poslana na prijevod.
    Prevođenje nit od određenog datuma će biti u http://www.vbenterprisetranslator.co...ranslated.html.

Stranica 2 od 2 FirstPrvi 12

Igre bez granica

Knjiženje dozvole

  • Vas ne smiju postavljati nove teme
  • Vas ne smiju odgovarati na postove
  • Vas ne smiju slati privitke
  • Vas ne smiju urediti svoje postove
  •