PDA

View Full Version: Zgjidhet Mesazhet Private përkthyer bosh text



Taurus
13-07-10, 12:05
OK, unë kam qenë kohët e fundit duke marrë mesazhe private, ku tekstin e përkthyer janë bosh. Zhdukur. Unë shoh flamujt pak dhe çdo gjë, dhe unë mund të klikoni për të parë tekstin origjinal. Por teksti i përkthyer është zhdukur vetëm.

Çdo gjë tjetër works fine.

Faleminderit për ndihmën!

kamilkurczak
13-07-10, 14:18

Did you install any new mods or plugins? maybe conflict?
ju tha "jo".

A keni përdorur ndonjë mundësi BETA si "Cache përdorim të plotë dokumentit Për Vizitor" ose "fjalës injoruar"? Mundohuni të çaktivizuar atë dhe kontrolloni PM përsëri.

Taurus
13-07-10, 14:20

Did you install any new mods or plugins? maybe conflict?
ju tha "jo".

A keni përdorur ndonjë mundësi BETA si "Cache përdorim të plotë dokumentit Për Vizitor" ose "fjalës injoruar"? Mundohuni të çaktivizuar atë dhe kontrolloni PM përsëri.

Unë nuk jam duke përdorur cache të plotë për mysafirët, për shkak se ajo ende prishet forumi im. Pra, nuk është se. Dhe fjalët shpërfillur gjithashtu. Mos e përdorni atë.

EDIT: Unë vetëm u ktheva për ata të PM-së që ishin bosh dje, dhe tani ata janë të gjithë punuar përsëri. lol **********. Unë nuk e di pse, por hej, duket se të gjitha është edhe një herë. Unë do update këtu kur kam marrë një të ri me tekst PM përkthyer in Thanks!

kamilkurczak
13-07-10, 14:31
hehe, është e çmendur.

qoftë se keni kryer diçka të veçantë me këtë çështje, mund të përshkruani këtu?
Ok kështu, të gëzojnë;)

Taurus
15-07-10, 01:47
E pra, këtu ne do të shkojmë përsëri! Nga sot edhe postimet e bëra tani është bosh. Nuk ka përkthyer tekstin! Unë mund të klikoni për të parë gjuhën origjinale, por tekstin e përkthyer mungon!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1