Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 6 od 6

Thread: Nastavitve tako izplačane prevodi niso odstranjene

  1. #1
    Brezupen
    Join Date
    December 2009
    Prispevkov
    276

    Default Nastavitve tako izplačane prevodi niso odstranjene

    Nisem 100 % prepričan, moje drago plačano Google Prevodi ne odstranjujejo iz zbirke podatkov predpomnilnika. Očitno ne želijo stavki, ki so prevedeni kdaj na tej točki odstraniti, saj so precej drage.

    Vendar se zdi, da prevodi so nikoli "končni" kljub le 6 omogočenimi jeziki. Vsak dan Google prevaja 500.000 znakov (kvote, da nastavim) da ne preživijo več kot 10 $ (USD) na dan.

    Ali obstaja nastavitev, ki sem spregledal nekje, ki povzroča prevodi preračunajo večkrat? Vse izboljšave mogoče vzpostaviti sistem da zmanjšajo število prevodov, ki so potrebni za pravilno prevesti? Na primer, če stavek se prevede v en post in to isto besedno zvezo, ki obstaja v drugo delovno mesto, da isto frazo bitje pošlje Google dvakrat?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Je pod vodstvom vaš zunanja podoba does cache je veder ali ne. Lahko preprosto onemogočite obračuna predpomnilnik funkcionalnost z nastavitvijo Admin CP -> vBET Cache -> Baze Cache Čas, Da Live (TTL) 0. Ali na istem mestu Predpomnilnik klirinških strategije do Invalidi. Tudi prosim poskrbite, da je zbirka podatkov)Uporaba zbirke podatkov predpomnilnika). Prosimo, upoštevajte, da privzeto zbirko podatkov predpomnilnika je na in obračun je off.

    Če bi treba očistiti cache bi lahko preveč glej dnevniki o tem v Admin CP - > načrtovana opravila - > načrtovano opravilo dnevnik.

    Prosimo, upoštevajte, da vse vsebine, ki ni prevedena še moral napolniti predpomnilnika. Boste porabili manj za dan, to ni problem, samo predpomnilnika bodo napolnili počasneje.

    Tudi jaz predlagam, da konfigurirate Apertium prevajanje - ki so brez. Niso vsi Jezikovni pari so podprte, vendar za tiste, ki so Apertium bo izbran pred Google storiti prevod. Apertium strežnik ni dosegljiv, vendar vBET zmorem to - preprosto vedno poskušamo prvi najcenejša možnost in če ni na voljo, nato pa preklopite na naslednjega.

    In zato predlagam tudi v oblikovati mikroskop prevod - obstajajo tudi brezplačne prevode z 2 milijoni znakov na mesec omejitev. Ni veliko, vendar bo tudi make vaše stroške, počasnejše - drugi pametno vam bo plačan Google za tiste 2 milijonov znakov In tukaj tudi Microsoft bo izbran prvi če je na voljo. Tako Apertium, potem Microsoft, nato pa Google - to je privzeti vrstni red za prevode, če vsi ponudniki so konfigurirani. Ta naloga lahko spremenite, če želite v konfiguracijske datoteke, vendar ni priporočljivo.

    Če imate več vprašanj samo prosite.
    Nazadnje urejal vBET; 15-09-12 pri 09:56.

  3. #3
    Brezupen
    Join Date
    December 2009
    Prispevkov
    276

    Default

    Hvala - sem pravkar prenesli najnovejšo različico in dobil novo Microsoft stvari delajo. Na žalost lahko uporabljam 2 milijonov znakov v o (Uredi) 30 min. Auč!
    Nazadnje urejal tavenger5; 03-10-12 pri 22:04.

  4. #4
    Brezupen
    Join Date
    December 2009
    Prispevkov
    276

    Default

    Tudi, jaz sem bila prevajanje okoli 500 k znakov na dan skozi Google za skoraj leto zdaj. Na žalost je stalo veliko denarja.

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by tavenger5 View Post
    Tudi, jaz sem bila prevajanje okoli 500 k znakov na dan skozi Google za skoraj leto zdaj. Na žalost je stalo veliko denarja.
    Vau, ste resno?
    365 dni x $10 (500 k znakov perday) = $3,650

    morate imeti zelo velik forum, ki je zaslužil več kot $ 3,650/leto, in zelo veliko post prevesti
    ali srednje forum in vbet cache niso nastavitev pravico, preverite moja nit preveč http://www.vbenterprisetranslator.co...Ted-Again.html , vedno naredite varnostne kopije in ne z lastno tveganje, razveseliti

  6. #6
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    Quote Originally Posted by tavenger5 View Post
    Tudi, jaz sem bila prevajanje okoli 500 k znakov na dan skozi Google za skoraj leto zdaj. Na žalost je stalo veliko denarja.
    Stroški so odvisni od Google in Microsoft, vendar lahko zmanjšate količino besedila, poslal za prevajanje.
    Zmanjšati svoje stroške plača prevodi si oglejte tukaj.
    Najnovejšo različico vBET so nova možnost, ki zmanjšuje stroške prevajanja: Ne prevajajo številka. Boste našli ta možnost v AdminCP -> vBET -> Prevod Možnosti.
    Tudi izdelovanje varen vi življati dober set predpomnilnik čiščenje.
    Nazadnje urejal Marcin Kalak; 04-10-12 pri 23:58.

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •