Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 3 od 3

Thread: vBET brisanje - crawl napake 100,000

  1. #1

    Default vBET brisanje - crawl napake 100,000

    Uporabil sem pred letom dni za kratek čas vBET3. Moja spletni naslov je: MUHAKEME.NET forumu. Ker je eno leto sem dobil "crawl errors" iz googla. Moje muhakeme.net je po vsebini napake v več kot sto tisoč strani, ker vBET URL izdelka. Imam slabe točke iz google in kazni zdaj. Sem tudi napisal, da google podporo in so rekli, ker je na tisoče "po vsebini napaka" v več kot 100 strani bi se to zgodilo.

    Izbrisal sem izdelek iz mojega FTP. Včasih sem si "Kdo je na spletu" in vidim, da google išče moj stari prevedenih strani.

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default



    Lahko podaljšate licenco in dobili zadnjo verzijo. Prosimo, upoštevajte, da se obnovijo stroški samo 30 $. Lahko obnovijo v vašem download oddelku.

    Prav tako upoštevajte, za prihodnost - ponujamo vam brezplačno pomoč. Torej, najboljša ideja je, da napišete, če imate kakršno koli vprašanje, namesto da bi svoja dejanja, ki je še eno vprašanja.

    O dejanske izdaje - Google išče stare strani. Prosimo, dodajte ustrezno pravilo, ki bo preusmerjen takšne zahteve, da vaš forum glavno stran. Google bo ustaviti videti čez nekaj časa (boste mu povedal, da se premaknejo te strani).

    Prosimo, da nam primere vaš ne obstoječe povezave - bomo napisali vas ustrezno pravilo
    Nazadnje urejal vBET; 18-07-11 pri 11:58.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Brez odgovora - obravnavati kot podpora ni potrebna. Prosimo, napišite tukaj, v primeru, da ste še vedno potrebujejo podporo v tem primeru.

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •