Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Strani 2 od 3 FirstFirst 123 ZadnjeLast
Rezultati 11 do 20 od 21

Thread: vBGallery težave pri vključevanju.

  1. #11
    Brezupen
    Join Date
    Maj 2010
    Prispevkov
    257

    Default

    Preden poskušate drugo možnost, sem dobil to zdaj:

    Opozorilo: Include (dirnameVBET_FORUMDIR / index.php) [function.include]: Ni uspelo odpreti tok: No, kot datoteko ali imenik v / Home / windows / public_html / galerija / vbenterprisetranslator_front_controller.php on line 35

    Opozorilo: Include (dirnameVBET_FORUMDIR / index.php) [function.include]: Ni uspelo odpreti tok: No, kot datoteko ali imenik v / Home / windows / public_html / galerija / vbenterprisetranslator_front_controller.php on line 35

    Opozorilo: Include () [function.include]: Failed odpiranje "dirnameVBET_FORUMDIR / index.php" za vključitev (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php '), v / Home / windows / public_html / galerija / vbenterprisetranslator_front_controller.php on line 35

  2. #12
    Brezupen
    Join Date
    Maj 2010
    Prispevkov
    257

    Default

    OK ... bla ... žal .... spet narobe. Zdaj nadomesti DIRNAME (__FILE__) do VBET_FORUMDIR, zdaj pa sem dobil to:

    Opozorilo: Require (/ includes / class_bootstrap.php.) [function.require]: Ni uspelo odpreti tok: No, kot datoteko ali imenik v /home/windows/public_html/vb/bootstrap.php on line 30

    Opozorilo: Require (/ includes / class_bootstrap.php.) [function.require]: Ni uspelo odpreti tok: No, kot datoteko ali imenik v /home/windows/public_html/vb/bootstrap.php on line 30

    Usodna napaka: Require () [function.require]: Failed odpiranje potrebno ". / Includes / class_bootstrap.php '(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php'), v /home/windows/public_html/vb/bootstrap.php on line 30

  3. #13
    Brezupen
    Join Date
    Maj 2010
    Prispevkov
    257

    Default

    OK, tako da bom moral počakati še en dan.

  4. #14
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Bom, da preverite, kaj ste tam zdaj.

  5. #15
    Brezupen
    Join Date
    Maj 2010
    Prispevkov
    257

    Default

    OK, hvala!

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Preveril sem dejansko php imenik tako, da izvaja getcwd () in rezultat je: / Home / windows / public_html / galerija
    Poskušal sem z uporabo chdir (VBET_FORUMDIR); pred krmilnik, ampak ga proizvaja druga vprašanja.

    Kot sem napisal, ki jo uporabljate zdaj ne podpira preusmeritve način. I preživijo veliko časa in ne najdejo rešitve. Če želite nam, da dela več o tem prosim buy integracija storitev. Ali pa preprosto samo uporabo .htaccess namesto vBSEO notranji redirections.

  7. #17
    Brezupen
    Join Date
    Maj 2010
    Prispevkov
    257

    Default

    Način za integracijo z vbseo to je najboljši možni način. In zdaj mi povej, da ne podpirajo ", da" pot je malce nerazumno IMHO.
    Ta mod deluje 100% pravilno vBulletin z vbseo. Ampak zato, ker je kaj narobe z vBET za delo z njim vam ne bo podprla? OK .... hvala Michal.

  8. #18
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Prosimo, upoštevajte, da se vBET vBulletin prevajalec. Zagotavljamo vam, da bo treba prevesti vBulletin. Prav tako smo vse od sebe, da podpira druge mods, ki so jo ustvarjajo lastne vsebine, temveč odmori vBulletin arhitekture.

    Zato smo ustvarili pred krmilnik, ki omogoča, da prevesti strani, ki jih mods, ki odmori vBulletin arhitekture in da nič ne koristi global_complete kavelj. In smo razvili generični način za podporo večine teh plugins. Še vedno ne moremo zagotoviti, da vsak ne ve, z naše strani, ali celo ne obstaja še mod, ki je napisana v slabem način in odmori vBulletin arhitekture bo delo s standardnim postopkom integracije - še posebej, če imate na svojem forumu ne standardni pristop (. htaccess), ker da ga obesili za integracijo z vbseo. Torej, ja - to je tisto, kar sem ti napisal prej, in to velja tudi danes: v tem trenutku ne podpiramo v primeru, ko mod odmori vBulletin arhitekturo in da ne uporabljajo global_complete kavelj, uporabite svoj imenik in namesto htaccess se uporabljajo vbseo. preusmeritev pravila.

    Kot sem vam napisal, preden - sem osebno delal na njem na vašem forumu, v upanju, da je majhno vprašanje, vendar ni. To je velik primer, tako da, če želite, da ga vključili za vas - prosim kupiti integracijo storitev. Prav tako lahko samo znebiti vbseo preusmeritve notranjo uporabo in htaccess -. V tem primeru, ki ste jih že lahko navodila, kako vključiti.

    In razlog, da je ne podpira, vendar je zelo enostavno - nihče ni potrebna, se pred... Prosim - vemo, da drug drugega in ste vedeli, da imamo v veliko pomoč, še vedno našo brezplačno podporo ne vključujejo porabo dni na nekoga, strežnik, ko je ne vBET bug, samo svoje težave pri konfiguraciji mod, ki je ni v celoti združljiva s vBulletin in poleg tega je že razčleniti z drugimi mod... sem bil tam, sem porabila več kot uro, ne da bi sploh poskušal za polnjenje, ker je bila možnost, da je vBET napako. Zdaj vemo, da temu ni tako. To ni vBET vprašanje - to je vaša konfiguracija vprašanje, ki v tem trenutku nimajo že opisana rešitev integracije, VENDAR še vedno lahko enostavno integracijo če boste znebili vbseo notranji redirections in uporabite čiščenje .htaccess pravila. Če želite, nas, da ga vključili na strežniku z notranjim vbseo preusmeritev pravila - potem se sprašuješ za integracijo storitev, ki stane $30 in jo lahko kupite tukaj: http://www.vbenterprisetranslator.co...on-service.php

    Podpiramo popolnoma brezplačno z našega foruma, ki jih daje namige in odgovore. Še vedno, če so naši kupci želijo, da se to delo - imamo tudi ponudbo za njih - to je integracija / namestitev / nadgradnjo storitev

  9. #19
    Brezupen
    Join Date
    Maj 2010
    Prispevkov
    257

    Default

    Razumem. Rad bi tudi, hvala za vaš čas in trud, porabljen za to. Imam zdaj onemogočen vbgallery, saj so se izkazali za preveč težav z novim vb 4.1.5 prav tako.

  10. #20
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    V tem trenutku je vBET ni preizkušen z vBulletin 4.1.5, ker se šteje, nestabilen in ne podpira še.

Strani 2 od 3 FirstFirst 123 ZadnjeLast

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •