Tähtis: See lehekülg kasutab küpsiseid (cookies). Kasutades seda veebilehte ilma välja lülitamata küpsised brauseri, tähendab, et te nõustute selle kasutamisel.
Buy Now! Omadused Downloads

Teeni koos meiega!

Kui soovid teenida raha koos vBET liituda Affiliate Program.
Leht 2 kohta 3 FirstEsimene 123 ViimaneLast
Tulemused 11 kuni 20 kohta 21

Thread: vBGallery integratsiooni probleeme.

  1. #11
    Senior liige
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    257

    Default

    Enne katset teist võimalust, ma saan seda praegu:

    Hoiatus: Include (dirnameVBET_FORUMDIR / index.php) [function.include]: Failed to open stream: Sellist faili või kataloogi / Home / windows / public_html / gallery / vbenterprisetranslator_front_controller.php line 35

    Hoiatus: Include (dirnameVBET_FORUMDIR / index.php) [function.include]: Failed to open stream: Sellist faili või kataloogi / Home / windows / public_html / gallery / vbenterprisetranslator_front_controller.php line 35

    Hoiatus: Include () [function.include]: Failed opening 'dirnameVBET_FORUMDIR / index.php "kandmiseks (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php') in / Home / windows / public_html / gallery / vbenterprisetranslator_front_controller.php line 35

  2. #12
    Senior liige
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    257

    Default

    OK ... blah ... sorry .... taaskordselt valesti. Ma nüüd asendatud dirname (__FILE__) kuni VBET_FORUMDIR, kuid nüüd ma saan selline:

    Hoiatus: Nõuda (. / Includes / class_bootstrap.php) [function.require]: Failed to open stream: Sellist faili või kataloogi /home/windows/public_html/vb/bootstrap.php line 30

    Hoiatus: Nõuda (. / Includes / class_bootstrap.php) [function.require]: Failed to open stream: Sellist faili või kataloogi /home/windows/public_html/vb/bootstrap.php line 30

    Fatal error: Require () [function.require]: Failed opening vajalik ". / Includes / class_bootstrap.php" (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') in /home/windows/public_html/vb/bootstrap.php line 30

  3. #13
    Senior liige
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    257

    Default

    OK, nii et ma ei pea ootama teisele päevale.

  4. #14
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Ma lähen, et kontrollida, mida teil on seal nüüd.

  5. #15
    Senior liige
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    257

    Default

    OK, aitäh!

  6. #16
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Ma kontrollisin tegelik php kataloogi täidesaatva getcwd () ja tulemus on: / Home / windows / public_html / gallery
    Üritasin kasutada chdir (VBET_FORUMDIR); ees kontroller, kuid see toodab muude küsimustega.

    Nagu ma kirjutasin te kasutate praegu ei toeta Ümbersuunamisi viisil. Ma kulutama palju aega ja ei leia lahendus. Kui soovite meil töötada enam seda palun osta integratsiooni teenuse. Või lihtsalt kasutada vaid .htaccess asemel vBSEO sise-redirections.

  7. #17
    Senior liige
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    257

    Default

    Viis integreerida seda vbseo on parimal võimalikul viisil. Ja nüüd ütle, et sa ei toeta ", et" tee on natuke põhjendamatu IMHO.
    See mod töötab 100% õige vBulletin koos vbseo. Aga kuna seal on midagi valesti vbet töötama koos sellega siis ei toeta seda? OK .... tänu Michal.

  8. #18
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Pange tähele, et vBET on vBulletin tõlkija. Me garanteerime, et vBulletin tõlgitakse. Teeme ka oma parima, et toetada muid Modifikatsioonid mis on teeniva ta enda sisu, vaid puruneb vBulletin arhitektuuri.

    See on põhjus, miks me lõime ees kontroller, mis võimaldab tõlkida lehtedel Modifikatsioonid mis lõhub vBulletin ülesehitus ning ei kasuta global_complete konks. Ja me arenenud üldine viis toetada enamik selliseid pluginaid. Ikka ei saa me tagada, et iga ei tea meie poolt, või isegi ei eksisteeri veel mod mis on kirjutatud halb viisil ja puruneb vBulletin arhitektuur töötab koos standard integratsioonikorras - eriti kui olete oma foorum mitte standard lähenemine (. htaccess), sest et poos see integreerida vbseo. Nii et jah - see, mida ma kirjutasin teile enne ja see on tõsi ka täna: hetkel me ei toeta juhul, kui mod puruneb vBulletin arhitektuuri ja mitte kasutada global_complete konks, kasutada oma kataloogist ja selle asemel. Htaccess kasutatakse vbseo ümbersuunamise eeskirjad.

    Nagu ma kirjutasin teile enne - mina isiklikult töötas see oma foorum, lootes, et see on väike küsimus, kuid see ei ole. See on suur juhul, nii et kui soovite meid integreerida see teile - palun osta integratsiooni teenistuses. Võite ka lihtsalt vabaneda vbseo sisemine ümbersuunamisi ja kasutada. Htaccess - sel juhul olete juba vaba juhiseid, kuidas integreerida.

    Ja põhjus, miks seda ei toeta veel on väga lihtne - keegi ei vaja see enne... Palun - me teame üksteist ja sa tead, et me on kasulik, ikka meie vaba toetus ei sisalda kulutusi päeva kohta keegi serveri, kui see ei ole vBET bug, vaid tema konfiguratsioon küsimus mod, mis ei ole täielikult kooskõlas vBulletin ja lisaks on juba sõeluda teiste mod... ma olin seal ma veeta üle tunni, ilma et isegi üritavad tasu, sest see oli võimalus, et see on vBET viga. Nüüd me teame, et see nii ei ole. See ei ole vBET küsimus - see on oma konfiguratsioon küsimus, mis sel hetkel ei ole juba kirjeldatud integratsiooni lahendus, AGA saab siiski kergesti integreerida, kui te vabaneda vbseo sise-redirections ja kasuta puhas .htaccess reeglid. Kui soovite meid integreerida see oma serverisse sisemise vbseo ümbersuunamise eeskirjad - siis küsivad integratsiooni teenuse, mis maksab $30 ja saad osta siit: http://www.vbenterprisetranslator.co...on-service.php

    Toetame täiesti tasuta, meie foorum, andes näpunäiteid ja vastuseid. Ikka, kui meie kliendid soovivad, et teeme tööd - meil on ka pakkuda neile - see on integratsioon / paigaldamine / upgrade teenus

  9. #19
    Senior liige
    Liitunud
    Mai 2010
    Postitusi
    257

    Default

    Mõistan. Ma tahan ka tänada teid oma aega ja vaeva kulutatud. Mul on nüüd blokeeritud vbgallery sest see on osutunud liiga palju vaeva uue vb 4.1.5 ka.

  10. #20
    Michał Podbielski (vBET Staff) vBET's Avatar
    Liitunud
    Oktoober 2009
    Postitusi
    3,037

    Default

    Praegu vBET polnud testitud vBulletin 4.1.5 kuna leitakse, ebastabiilne ja veel ei toeta.

Antud teema sildid

Postitamise reeglid

  • Te ei pruugi postitada uusi teemasid
  • Te ei pruugi postitada vastuseid
  • Te ei pruugi postitada manuseid
  • Te ei pruugi muuta oma postitusi
  •