Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sayfa 2 , 3 FirstIlk 123 SonLast
Sonuçlar 11 için 20 , 21

Konu: entegrasyon sorunları vBGallery.

Kıdemli Üye

İkinci seçenek denemeden önce, şimdi bu olsun:

Uyarı: (DirnameVBET_FORUMDIR / index.php) [function.include]: Failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok / Home / windows / public_html / galeri / vbenterprisetranslator_front_controller.php on line 35

Uyarı: (DirnameVBET_FORUMDIR / index.php) [function.include]: Failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok / Home / windows / public_html / galeri / vbenterprisetranslator_front_controller.php on line 35

Uyarı: Include () [function.include]: Failed opening 'dirnameVBET_FORUMDIR / index.php' eklenmesi için (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') / Home / windows / public_html / galeri / vbenterprisetranslator_front_controller.php on line 35

Kıdemli Üye

Tekrar Tamam ... vesaire ... üzgünüm .... yanlış. Ben şimdi yerine dirname (__FILE__) için VBET_FORUMDIR, ama şimdi bu olsun:

Uyarı: (/ / Class_bootstrap.php) gerektirir [function.require]: Failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok /home/windows/public_html/vb/bootstrap.php on line 30

Uyarı: (/ / Class_bootstrap.php) gerektirir [function.require]: Failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok /home/windows/public_html/vb/bootstrap.php on line 30

Ölümcül hataRequire () [function.require:: Başarısız gerekli açılış / usr / local / lib / php 'include_path ='.:/ usr / lib / php'. / Includes / class_bootstrap.php ' /home/windows/public_html/vb/bootstrap.php on line 30

Kıdemli Üye

Tamam, ben başka bir gün beklemek zorunda kalacak.

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Ben şimdi ne kontrol etmek için gidiyorum.

Kıdemli Üye

Tamam, teşekkür ederiz!

Getcwd () yürütme gerçek php dizin kontrol ve sonuç: / Home / windows / public_html / galeri
    Ben kullanmaya çalıştı chdir (VBET_FORUMDIR); Ön denetleyicisi, ama diğer konularda üretir.

Kullandığınız yazdığı gibi şimdi yönlendirmeleri şekilde desteklenmemektedir. Ben çok zaman harcamak ve herhangi bir çözüm bulmak. Eğer bize bu konuda daha fazla çalışmak isterseniz lütfen satın alınız entegrasyon servisi. Ya da sadece kullanın .BB iç yönlendirmeler yerine debug.

Kıdemli Üye

Vbseo ile entegre şekilde mümkün olan en iyi yoludur. Ve şimdi söyle yolu biraz mantıksız IMHO '' destek yok.
    Bu mod vbseo vbulletin% 100 doğru çalışır. Ama BB ile birlikte çalışmak için yanlış bir şey yoktur, çünkü bunu desteklemez mi?? Tamam .... Michal teşekkürler.

BB vBulletin tercüman olduğunu lütfen unutmayınız. Biz vBulletin tercüme olacağını garanti eder. Biz de kendi içerik üreten diğer mods desteklemek için elimizden geleni yaparız, ama vBulletin mimarisi kırar.

Bu vBulletin mimarisi tatili mods tarafından oluşturulan sayfaları çevirmek için ve hiçbir global_complete kanca kullanmak sağlayan ön denetleyici neden yarattı. Ve biz bu eklenti en fazla destek için genel bir yöntem geliştirdi. Kendi forum değil standart bir yaklaşım (özellikle Yine de biz her bize bilmiyor, ya da hatta kötü şekilde yazılmış ve tatili vBulletin mimarisi, standart entegrasyon prosedüre çalışacak henüz mod mevcut değil garanti etmek mümkün değildir. htaccess gibi), çünkü vbseo ile entegre için asıldı. Yani evet bu daha önce yazdıklarını ve bu da bugün de geçerlidir: şu anda bunun yerine mod vBulletin mimarisi kırıldığında durumda desteklemez ve global_complete kanca kullanmak değil, kendi dizini kullanmak ve htaccess vbseo kullanılır. yönlendirme kuralları.

Daha önce de yazdığı gibi, ben şahsen bu küçük bir sorun umuduyla, forum üzerinde çalışıyor, ama değil. Sizin için entegre etmek istiyorum eğer öyleyse, büyük harf - entegrasyon hizmet satın lütfen. Ayrıca, sadece vbseo iç yönlendirmeleri kurtulmak ve kullanımı htaccess - Böyle bir durumda zaten ücretsiz talimatları nasıl entegre etmek için var.

Ve nedeni henüz desteklenmemektedir çok kolay kimse gerekli önce... Lütfen birbirimizi tanıyoruz ve biliyoruz yardımsever, hala bizim ücretsiz desteklemez dahil harcama günlerde birisi sunucu zaman değil BB hata, sadece onun yapılandırma sorunu ile mod hangisi tam uyumlu olan Uludağ ve ayrıca zaten ayrıştırılmış diğer mod... ben vardı üzerinde harcama saat olmadan bile çalışan için ücret, çünkü olasılık olduğunu BB hata. Şimdi öyle olmadığını biliyoruz. Bu değil BB sorunu bu yapılandırma sorunu olan şu anda yok zaten açıklanan entegrasyonu çözüm, AMA yine de kolayca entegre Kurtul ondan sonra vbseo iç yönlendirmeleri ve temiz kullanın .debug kuralları. Eğer bize iç BB yönlendirme kuralları ile sunucu entegre etmek istiyorsanız, o zaman 30 dolar maliyeti olan ve bunu satın alabilirsiniz burada entegrasyon hizmeti için soruyorsun: http://www.vbenterprisetranslator.co...on-service.php

Biz ipuçları ve cevaplar vererek bizim forum tarafından tamamen ücretsiz destek. Biz onlar için de teklif var - müşterilerimizin bize iş yapmak istiyorsanız yine de entegrasyon / kurulum / yükseltme hizmet

Kıdemli Üye

Anlıyorum. Ben de bu konuda harcanan zaman ve emek için teşekkür etmek istiyorum. Şimdi de yeni vb 4.1.5 ile bir güçlük çok fazla olduğunu kanıtlamaktadır olarak vBGallery devre dışı bıraktınız.

Kararsız kabul ve henüz desteklenmemektedir, çünkü bu şu anda BB vBulletin 4.1.5 ile test edildi.

Sayfa 2 , 3 FirstIlk 123 SonLast

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •