PDA

View Full Version: Rešeno Jezik kode, ki prikazuje!



Taurus
18-08-10, 16:28
Prosimo, glej prilogo. Človek, saj bo 3.3.6, je bilo nered!

http://i35.tinypic.com/244e7gn.png

kamilkurczak
18-08-10, 19:33
ok je, da se določi globalno razčlenjevanju - na vašem forumu to ni delo.
Ne morem reproducirati to vprašanje na moj test forum (lahko jo vidite na tej glavni forum), zato prosim, da me PM admincp in FTP podrobnosti in bom popraviti (in vaše prvo vprašanje iz prejšnje delovno mesto preveč (če lahko Ne reproducira na naši glavni forum)).
Thanks

kamilkurczak
19-08-10, 09:10
Bil sem na vašem fourum:

Ali lahko to pojasnite bolje? Ali lahko prilepite url do spletne strani s tem vprašanjem, lahko opišete, kako se razmnožujejo to vprašanje?
Sem se prijavil ali ne?

Če to vprašanje je onmain stran - opišite del te spletne strani z vprašanjem. hvala

kamilkurczak
19-08-10, 09:18
ok, sem jo našel.
Je to samo na glavni strani na "zadnje sporočilo" del?

kamilkurczak
19-08-10, 10:34
Bil sem na vašem forumu, sem naredila test-nit na nohte, sem ponovno naložite vašo spletno stran na domačo stran in ne morem videti langtitle = pl.
Torej, kako lahko naredim to vprašanje?
edit: sem spremenila svoj profil jezik Angleški do nohte - sedaj sem imel!

Taurus
19-08-10, 12:12
Kakršna koli rešitev za to?

kamilkurczak
19-08-10, 18:10
Delam na tem. vas prosimo za potrpljenje, ker Michał ni dosegljiv in imam veliko dela. Hvala za potrpežljivost.

Taurus
20-08-10, 06:39
Res sem poskušal biti potrpežljiv tukaj, ampak moj forum je videti grozno, in sem se začnejo, da izgubi članov zaradi teh belih strani sem omenil v drugi nit tudi tukaj.

Taurus
20-08-10, 19:08
Odgovoril sem na vaše PM, in nič.

Jaz sem zdaj res dobili razočaran, ker je jezik naslovi so še vedno kažejo na moji domači strani, in nobeden od drugih napak je odpravljena. Ali lahko prosim končate to zdaj, in ne samo naprej in z moje forum.

Sem že nešteto PM je od mojega člani zdaj besno o teh belih strani vodijo dobili, ko odgovarjate tudi.

kamilkurczak
20-08-10, 19:31
Žal mi je za to.

Kot vidite, včasih je delal super, vendar, ko nekdo odgovori - [langtitle] znova. vB še vedno cache tej spletni strani in je težko za mene, da delo.
Delali bomo cel vikend na tem področju in da se določi.


Oprosti še enkrat.

vBET
22-08-10, 21:58
Delam na tem področju zdaj. Izgleda kot nekaj napak vBulletin. Na vaš forum parser razčleni pravilno samo prvi langtitle in po tem še parsings preprosto vrne isto besedilo, ki ga je treba razčleniti - ne da bi ustrezno funkcijo, ki bi morala razčleniti besedila. Tako kot ne priznava langtitle BBCode več - in se uporablja še isti razčlenjevalnik nasprotuje razčleniti naslednjo besedil. Pošiljam vam dnevniki podrobnosti v PM. Lahko se tudi nekaj konfliktov. Jaz sem še vedno videti tam in boste obveščeni, če najdem kaj več.

vBET
22-08-10, 22:27
Imam rešitev za vas tukaj. Prosimo, upoštevajte, da se to ne bo objavljen v naslednji izdaji, ker izgleda, da vaše vprašanje ni vBET vendar, nekateri pa vBulletin bug, ali integracija vprašanje. To vprašanje je ne zaidejo uporabljati isti parser večkrat. Torej rešitev je, da ustvarite nov parser za vsako langtitle razčlenjevanju. To bo zmanjšalo vašo uspešnost (majhen vpliv), ker bo treba uporabiti več predmetov. Navodila so spodaj.

Prosimo, upoštevajte, da če ne bo poskrbel za to na ravni vBulletin boste morali, da so to koraki po vsaki posodobitvi vBET. Mi ne bo objavila kodo z zmanjšanjem zmogljivosti v naslednji izdaji, če ni v zvezi s vBET bug. Lahko poskusite najti nasprotju z onesposobiti vaš drugi plugins - ne bom to na vašem forumu, ker je preveč drugih plugins in jaz preprosto ne želim, da škoduje vašemu forum. Torej moraš iskati konfliktov sami. Če ne najdete potem lahko zaprosite vB ekipa za pomoč pri tem bug - v tem primeru vam lahko pomagamo opisati težavo, vendar boste morali napisati, ker bi vB ekipa videti podrobnosti na vašem forumu.

Za rešitev tega vprašanja (sedaj že na vašem forumu):
1. Edit / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php
2. Najdi funkcijo vbet_parseTitleMultiple
3. Iskanje in komentar na to funkcijo:

$parser =& new vB_BbCodeParser($vbulletin, $tag_list, false);
4. Iskanje in komentar na to funkcijo:

unset($parser);
5. Najdi v tej funkciji:

$parsed = $parser->do_parse($toParse, 1, 0, 1, 0, 0, 0);
6. Zamenjajte z:


$parser =& new vB_BbCodeParser($vbulletin, $tag_list, false);
$parsed = $parser->do_parse($toParse, 1, 0, 1, 0, 0, 0);
unset($parser);


To bo spremenilo delajo na isti objekt parser in bodo ustvarili novo za vsako razčlenjevanju. Kot sem napisal bo to zmanjšalo z majhnim vplivom vaše uspešnosti. Prav tako naj ne bi bilo potrebno - enako parser bi bilo treba dovoliti, da ponovno uporabiti. To, kako to deluje na naših forumih in na naše druge stranke forumih preveč. Glede na to in dnevniki rezultati - mislimo, da je vBulletin bug ali v nasprotju z nekaterimi drugimi mod.

Če potrebujete kakšen nasvet s tem vprašanjem - prosim kar vprašaj. Prepričan sem, da je rešitev, ki zahtevajo spremembe za vsako posodobitev ni veliko, ampak bug ni na naši strani. Ne glede na naše dejansko znanje o tem vprašanju.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1