PDA

View Full Version: Решени Езикови кодове, показващи!!



Taurus
18-08-10, 16:28
Моля, вижте прикачения файл. Човече, тъй като до 3.3.6, тя е пълна бъркотия!

http://i35.tinypic.com/244e7gn.png

kamilkurczak
18-08-10, 19:33
добре, това трябва да бъде определен от глобално разбор на вашия форум, това не е работа.
Не мога да възпроизвежда този въпрос на моя тест форум (можете да я видите на тази основна форум), така че моля да ме PM admincp и FTP детайли и аз ще го оправи (и първото издание от предишния пост (ако можете Не го възпроизвежда върху основния ни форум)).
Благодаря

kamilkurczak
19-08-10, 09:10
Бях на вашия fourum:

Можеш ли да го обясни по-добре? Можете ли да поставите линк към сайт с този въпрос, може да ви опиша как да възпроизвежда този въпрос?
Аз трябва да се вписва или не?

Ако този въпрос е onmain сайт - моля опишете част от този сайт с въпрос. благодаря

kamilkurczak
19-08-10, 09:18
Добре, аз го намерих.
Дали това е само на основен център в част "последно мнение"?

kamilkurczak
19-08-10, 10:34
Бях на вашия форум, аз направих тест нишка в полски, зареждам вашия сайт към началната страница и не мога да виждам langtitle = PL.
Така че, как мога да направя този въпрос?
Edit: смених Profil език от английски на полски - сега го имам!

Taurus
19-08-10, 12:12
Всяко решение по този въпрос?

kamilkurczak
19-08-10, 18:10
Аз работя върху него. моля, бъдете търпеливи, защото Michał е на линия и имам много работа. Благодаря за търпение.

Taurus
20-08-10, 06:39
Аз съм наистина се опитвам да бъда търпелив тук, но моят форум търси ужасно, и аз съм започват да губят членове, защото на тези бели страници, Споменавам в друга нишка тук също.

Taurus
20-08-10, 19:08
Аз отговорих на PM, и нищо.

Аз съм наистина разочарован, защото езикът заглавия все още се показва на началната ми страница и е фиксиран нито един от другите грешки. Може ли да приключите с тази сега, и не просто отидете и изключване на нашия форум.

Аз съм се безброй премиера от моите членове сега бесен за тези бели страници, те продължават да стават все когато отговаряте също.

kamilkurczak
20-08-10, 19:31
Съжалявам за това.

Както виждате-понякога тя работи страхотно, но когато някой отговор - langtitle] отново. Автоматични все още кеш този сайт и е трудно за мен да работя.
Ние ще работим през целия уикенд по този въпрос и тя ще се фиксира.


Съжаляваме веднъж отново.

vBET
22-08-10, 21:58
Аз работя по този въпрос в момента. Тя изглежда като някаква грешка Еврофутбол. На вашия форум парсер Интерпретира правилно само първата langtitle и след това за друг parsings, просто връща един и същи текст, който трябва да се прави разбор - без да се поставя на подходяща функция, която трябва да се направи разбор на текста. Точно както не признава langtitle BBCode, вече и тя се използва много парсер за същия обект, за да прави разбор на следващите текстове. Аз ви изпращам логове детайли в PM. Тя може да бъде също и някои конфликт. Аз съм все още търсят там и ще бъдете информирани, ако намеря нещо по-.

vBET
22-08-10, 22:27
Имам решение за вас тук. Моля, обърнете внимание, че това няма да бъдат публикувани в следващата версия, защото тя изглежда като вашия проблем не е vBET но, но някои бъгове Еврофутбол, или интеграция въпрос. Този проблем не прави подробно бланката да се използва един и същ парсер няколко пъти. Така че решението е да се създадат нови парсер за разбор всеки langtitle. Това ще намали ефективността си (малки въздействие), защото повече обекти ще бъдат използвани. Инструкциите са по-долу.

Моля, обърнете внимание, че ако не ще се справим с това на ниво Еврофутбол, ще трябва да направи тези стъпки след всяка актуализация vBET. Ние няма да публикува кода с намалена производителност в следващата версия, когато то не е свързано с vBET бъг. Можете да опитате да намерите конфликт от блокирането на други плъгини - не мога да сторя това на вашия форум, защото има твърде много други плъгини и аз просто не искам да навреди на вашия форум. Така че трябва да търси себе си конфликт. Ако не намерите след това можете да попитам Автоматични екип за помощ с този бъг - в този случай ние можем да ви помогне да опишат проблема, но трябва да го напишете, защото Автоматични екип може да е необходим, за да видите подробна информация за вашия форум.

За да реши този въпрос (сега вече на вашия форум):
1. Edit / включва / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php
2. Намерете vbet_parseTitleMultiple функция
3. Вижте и коментар в тази функция:

$parser =& new vB_BbCodeParser($vbulletin, $tag_list, false);
4. Вижте и коментар в тази функция:

unset($parser);
5. Вижте в тази функция:

$parsed = $parser->do_parse($toParse, 1, 0, 1, 0, 0, 0);
6. Заменя се с:


$parser =& new vB_BbCodeParser($vbulletin, $tag_list, false);
$parsed = $parser->do_parse($toParse, 1, 0, 1, 0, 0, 0);
unset($parser);


Това ще се промени, работещи на същия парсер обект и ще създаде нови по един за всеки разбор. Както написах това ще намали с малко въздействие изпълнение. Също така не трябва да бъдат необходими - същото парсера трябва да се допуска да бъдат използвани повторно. Това как тя работи и на нашите форуми, както и на други наши клиенти форуми. Отчитайки този и трупи резултати - ние смятаме, че това е Еврофутбол бъг или конфликт с някои други мод.

Ако имате нужда от консултация с този въпрос - моля, просто попитайте. Аз съм сигурен, че не е голямо решение, изискващо промени за всяка актуализация, но грешката не е на наша страна. Не и според нашите актуални знания по този въпрос.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1