PDA

View Full Version: Zavrnjen Set Language Forum - Vsi forumi ali Navedeni



contemptx
20-04-10, 20:18
Imam na mojem forumih in im prepričani, da veliko drugi ne obstaja na posebni mednarodni forumi s sub kategorij všeč španščina, nemščina itd.

Kot je moj forumih glavni jezik je angleščina, ko sem ogled teh oddelkih in kliknite prevesti v angleški jezik, se ne zgodi nič kot scenarij predvideva, da bi le vrniti se bodo forumi privzeti jezik in prikazano besedilo Angleški že?

Zato bi bilo dobro imeti možnost, kjer so vsi forumi nastavljen na privzeti jezik, razen če je določeno, in imajo možnost, da določi kateri forum odsekov uporabljajo kar jezik, tako da lahko prevede te oddelke v svoj materni jezik.

Kot vem zase, da bi to tudi pomoč pri moderatoring ne-angleške forumih.

vBET
21-04-10, 02:02
Prosimo, potrdite, je to, kaj mislite. Dodatni forum konfiguracijo, kjer lahko povem, da ni nikogar, privzeti jezik na forum, vendar nekateri deli so v enem jeziku in nekateri so v različnih. S kazanjem forumih ids za vsak jezik. Ali je to pravilno?

contemptx
21-04-10, 10:26
Ja mate da je pravilna, tako na primer:

Forum
-Novice in obvestila (uporabite privzeti jezik nastavljen na primer angleška)
Generalni razpravo (uporabite privzeti jezik nastavljen na primer angleška)

International Razprava
-Spanish (iz španskega jezika privzeto)
-Nemški (iz nemškega jezika privzeto)
-Francoski (določi francoska privzeti jezik)


To bi se lahko doda kot nastavitev v forum kategorijo nastavitev uporabite nastavitev privzetega jezika ali izberite jezik iz padajočega seznama.

vBET
22-04-10, 14:45
OK - tako da vemo, kaj je potrebno.

Vidim, da vprašanje tukaj - prevod postavitve (opcije, komunicira itd.) Natančneje - če bo nekdo šel na delu v Spanisch, potem bo vBET grožnjo kot vse, kar v španščini. Problem nastane, ko je nekdo angleščini GUI in gre v španski del. Potem GUI je v angleščini, bo sporočil v španščini in prevajanja ne za GUI.

Prosimo, upoštevajte, - sem bil v resnici ne teče forum s to lastnost, tako da morda pogrešam nekaj. Mi lahko poveste, da vBulletin samodejno preklopi fraze španščina, ko nekdo pride na španski sub-forum, in ko bo šel nazaj na nekaj angleško del potem GUI bo avtomatično šel v angleški jezik?
Pravkar sem se sprašujem, je to že vključena ali se bomo morali ravnati, da nek način.

Najlažje bi bilo le označite vsa sporočila od tistih, ki jih podforumov lang bbocode in ni sprememb bi bilo potrebno v vBET. Kot razumem, to ni tako kot je všeč. Želite imeti forum jezik vrednost spreminja za različna pod-forumih. To je lahko težavno;) vidim tudi vprašanja z:
- Prikaz Glavna stran (če so nit naslovov v vseh jezikih vidne in tiste, nimajo langtitle bbcode, ki bi omogočila, da določi, da prevod ni potreben)
- Kanali RSS

Bom imel v mislih in pustite, da raste. To je lahko težavno, temveč tudi uporaben za veliko forumih. Prosimo, upoštevajte, da v tem trenutku to ne bo veliko prednost. Najverjetneje bomo razmišljali o tem bolj intenzivno, ko bomo povezali z vBET vBulletin sistemom stavki - to bi lahko rešila vsaj prve izdaje.

vBET
23-09-11, 12:19
To je res isto zahtevo, kot je tukaj:

Imamo druge rešitve, ki pokriva to potrebuje - to je, zakaj je predlagana tukaj zavrnil. Oglejte si tukaj: za podrobnosti bo, kako je treba rešiti. Na kratko povedano - celoten forum bo imel en privzeti jezik, in naš robot bo zaznamovala vsa stara sporočila uporabljajo za odkrivanje jezika auto. Na ta način forume, ki ima oddelke za različne jezike se bodo lahko uporabljali vBET - vsa sporočila, ki se bodo dobro prevedena in uporabniki bodo lahko pišete v katerem koli jeziku, v katerem koli mestu.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1