PDA

View Full Version: PhotoPost Pro



tsak76
15-02-10, 13:34
Je v nasprotju z PhotoPost Pro. ko imajo ljudje izbrati prevod PhotoPost daje 404 napak, in tudi tiste, ki uporabljajo vbseo povezave, ki za pot pp spremembe / en / galerija etc

celo wghen dodam prezreti url / Albumi

vBET
17-02-10, 17:24
Nismo se še vprašanja integracije v za PhotoPost Pro in ne vemo, podrobnosti o tem, kako to deluje.

Če lahko poskus nekaj časa in preverite, ne bo delo s povezavami z "jezik" parameter. Če je odgovor da, potem to pomeni, da boste potrebovali dodatne htaccess datoteko. V imeniku PhotoPost za podporo SEO prevod povezave. Prosimo, da nam pišejo o rezultatih:)

O ignoriranje - si napisal, da povezave do PhotoPost so / galerija, vendar pa blokirana / album - to je vprašanje. Block ustrezno povezavo in PhotoPost ne bo preveden v vse.

Trixi.com
04-03-10, 04:58
Jaz sem tudi zanima rešitev za PhotoPost ... sem imel na moji strani pedicabforum / .com


Prosimo, da delež, če ste našli rešitev ....

Tx

vBET
05-03-10, 00:46
Torej v tem trenutku lahko nastavite, da ne podpira prevodov sploh za PhotoPost Pro.

Če lahko prosim PM me dostop do vseh podrobnosti forum (lahko preizkus forum), ki so nameščeni PhotoPost Pro in vBET, kot lahko vidim, kako deluje in morda ugotovimo, način, kako jo podpira. Dokler so strani, ki jih PhotoPost Pro, ki jih vBulletin mora biti način za podporo prevajanja. Tako kot smo to podporo naših straneh zunaj imenik forum.

vBET
09-05-10, 00:31
Integracija z Photo Post Pro je zdaj podprta:) To je bil res prej, vendar smo to napisal v drugem kraju, tako da samo palico, da bi dejansko seznanil tukaj. Za navodila si oglejte tukaj:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1