PDA

View Full Version: Pro vorbesc intre ele



tsak76
15-02-10, 13:34
Este în conflict cu Pro vorbesc intre ele. atunci când oamenii au selectează vorbesc intre ele obţinute dă 404 erori şi, de asemenea, cei care folosesc link-uri vbseo această cale pentru modificarea PP / ro / galerie, etc

chiar wghen adaug ignora url / albume

vBET
17-02-10, 17:24
Noi nu am făcut încă probleme de integrare în vorbesc intre ele pentru Pro şi nu ştim mai multe detalii despre cum functioneaza.

Dacă puteţi experimenta o perioada de timp şi check nu va fi de lucru cu link-uri cu "limbajul" parametru. Dacă da, atunci înseamnă că aveţi nevoie de suplimentare htaccess. În directorul vorbesc intre ele pentru a sprijini SEO link-uri de traducere. Te rugăm să ne scrieţi despre rezultatele:)

Despre ignorarea - l-aţi scris că link-uri catre vorbesc intre ele sunt / galerie, dar blocat / albume - care este problema. Legătură într-bloc corespunzătoare şi vorbesc intre ele nu vor fi traduse, la toate.

Trixi.com
04-03-10, 04:58
Sunt de asemenea, interesat într-o soluţie pentru vorbesc intre ele ... am o au pe site-ul meu pedicabforum / .com


Vă rugăm să parts, dacă aţi găsit o soluţie ....

Tx

vBET
05-03-10, 00:46
Deci, in acest moment nu puteţi seta pentru a sprijini traducerile la toate vorbesc intre ele pentru Pro.

Dacă vă rog să-mi PM Ora de acces la orice detaliu pe forum pentru (poate fi pe forum pentru încercare), care au instalat vorbesc intre ele Pro şi vBET decât mă pot vedea cum funcţionează şi poate găsim o cale cum sa-l sustina. Atâta timp cât pagini generate de Pro vorbesc intre ele sunt generate de vBulletin ar trebui să fie o modalitate de a sprijini traducerea. Aşa cum l-am suport pentru paginile noastre în afara Culegere de pe forum.

vBET
09-05-10, 00:31
Integrarea cu poză Mesaj Pro este susţinută acum:) A fost într-adevăr mai devreme, dar l-am scris în alt loc, astfel doar bagheta pentru a da nota real aici. Pentru instrucţiuni vă rugăm să consultaţi aici:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1