PDA

View Full Version: Google API na kakšno ceno



DirtRider
26-03-12, 05:12
Sem pravkar namestili tega izdelka in glej, da Google je plačana storitev. Tudi vidite, to je, kaj jih citiram kot strošek.


Pristojbine za uporabo:

Prevajanje:
$20 na 1 M znakov besedila, kjer so stroški prilagodi v sorazmerju z število znakov, ki so dejansko dane.
Zaznavanje jezika:
$20 na 1 M znakov besedila, kjer so stroški prilagodi v sorazmerju z število znakov, ki so dejansko dane.



Stvar je, imam ne umislek, kaj to lahko Utrčati na mesec, če kdorkoli bi mi idejo, da kaj je plačilni mesečno, da bi bilo cenjeno. Vem, da to bi tudi odvisna od prometa na vašo stran in bi se razlikujejo od strani na stran, ampak res potrebujejo nekaj tip merilo za to: zamenjati: Če je mogoče mogoče bi tudi kažejo, katere vrste prometa ima vaše mesto ali samo objava povezavo na vašo stran in bo poskusite in se primerja moj forum

DirtRider
11-04-12, 05:39
Še vedno poskušam najti nekaj odgovor na to: zamenjati:

DirtRider
11-04-12, 10:43
Ne skrbite o tem, kot so odstranjene to mod iz moje strani

vBET
11-04-12, 15:45
Zdi se, da naši uporabniki ne želite deliti o njihovi stroški prevajanja. Kot ste napisali v prvi post, Google, ki jasno opisuje stroškov. Tudi Microsoft vam prost prevod (z mesečne vrednosti pa prosta) in mi smo le približno za javnost nova različica, ki bo omogočil ročno prevodi:)

DirtRider
11-04-12, 18:56
Ja storiti, vendar ne daje nam kakšno idejo kaj to lahko pridejo konec meseca

r.dziadusz
12-04-12, 17:24
Če nastavite vaše meje, prevajanje API ne bo vse over-quoted prevodi. Deluje kot je zdaj v prost prevod Microsoft API Če uporabljate alle 2 M znakov API samo ustavi, prevajanje

wowglider.de
18-04-12, 17:13
Zdravo, moje forum je približno 175.000 objav in 25.000 niti, I prevesti v angleščini in francoščini. Prvi dan porabljenih približno 1,5 milijona, skoraj 20 $. Če obstaja interes kasneje sem lahko še da tukaj je odgovor da.

r.dziadusz
18-04-12, 21:04
Hi
Prosim ne da vBET je predpomnjenje podatkov, tako da po nekaj dneh vaš znesek prevod zahtevo schould spadajo. Prosti Microsoft z Azuran omogočajo tudi brezplačno:) Prevedi 2 m znakov

wowglider.de
20-04-12, 02:48
vem. Sem pritožuje vendar ne na vseh.

wowglider.de
28-04-12, 14:52
Prevedi API: prevod
Število znakov
Dnevni kvote: 2 M
28 dni skupaj: 21.03 m
Prevedi APICharacters19.82 M396.30 USD

vBET
05-05-12, 15:36
Ne moremo vplivati na Google cene. Prosimo, upoštevajte, da lahko uporabite tudi Microsoft - free 2 M znakov mesec. In Apertium - popolnoma brezplačno. Tudi v naslednjem javnost vBET bo podpiral ročno prevajanje:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1