PDA

Zobraziť plnú verziu: Google API za akú cenu



DirtRider
26-03-12, 05:12
Len nainštalovaný tento produkt a vidieť, že Google je platená služba. Tiež vidieť to, čo sa ponuka ako náklady.


Poplatky za používanie:

Preklad:
20 dolárov za 1 M znakov textu, kde sú upravené poplatky v pomere k počtu znakov skutočne poskytnutých.
Zisťovanie jazykov:
20 dolárov za 1 M znakov textu, kde sú upravené poplatky v pomere k počtu znakov skutočne poskytnutých.



Tá vec je, nemám potuchy, čo to môže naraziť na mesiac takže ak niekto mi dajte nápad, aby to, čo sú platení za mesiac by ocenili. Viem, že to by tiež závislé na prevádzku na vaše stránky a by sa líšia od lokality, ale naozaj potrebujete nejaký typ referenčnú hodnotu pre toto: zameniť: Ak je to možné možná by tiež uviesť, aký typ dopravy vašich stránkach má alebo len pridať odkaz na vaše stránky a budú pokúšať a porovnajte moje fóra

DirtRider
11-04-12, 05:39
Som stále snaží nájsť niektoré odpoveď na tohle: zameniť:

DirtRider
11-04-12, 10:43
Ne sa starať o to, ako sa majú odstrániť tento mod z mojej stránky

vBET
11-04-12, 15:45
Zdá sa, že naši používatelia nechcú podeliť sa o svoje náklady na preklad. Ako si napísal v prvom post Google jasne popisuje náklady. Aj Microsoft vám dáva voľný preklad (s mesačné limity ale zdarma) a my sme len asi o uvoľnení novú verziu, ktorá umožní manuálne preklady:)

DirtRider
11-04-12, 18:56
Áno to robia, ale to nedáva nám žiadne nápad to, čo to môže prísť až na konci mesiaca

r.dziadusz
12-04-12, 17:24
Ak ste nastavili limity, preklad API bude robiť over-quoted preklady. To funguje a ako je teraz v Voľný Microsoft preklade API používate alle 2 M znaky API len zastaví, preklad

wowglider.de
18-04-12, 17:13
Ahoj, moje fóra má približne 175.000 miest a 25.000 závity, môžem preložiť v angličtine a francúzštine. Prvý deň strávil asi 1,5 milióna, takmer 20 dolárov. Ak tu bude záujem môžem pokračovať tu Áno neskôr.

r.dziadusz
18-04-12, 21:04
Ahoj
Prosím nie že vBET je vyrovnávacia, tak po niekoľkých dňoch vaša suma preklad žiadosti schould patria. Tiež Voľný Microsoft azur umožňujú previesť znaky 2 m zadarmo:)

wowglider.de
20-04-12, 02:48
viem. Som sťažovať ale vôbec.

wowglider.de
28-04-12, 14:52
Preložiť API: preklad
Počtu znakov
Denný kvóty: 2 M
28-dňový celkom: 21.03 m
Preložiť APICharacters19.82 M396.30 USD

vBET
05-05-12, 15:36
Budeme mať žiadny vplyv na Google ceny. Upozorňujeme, že môžete tiež použiť Microsoft - zdarma o znaky 2 M za mesiac. A Apertium - úplne zadarmo. Aj v ďalšej verzii vBET podporí manuálneho prekladu:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1