PDA

View Full Version: Rešeno Auto vrne v angleškem jeziku, če je profil Angleški jezik



moman
15-12-09, 21:22
Sem že skriti zastav iz angleške uporabniki prek predlogo pogojnike, zdaj pa bi rad izkoristil to na naslednjo stopnjo, kot angleško govoreče uporabnike v drugih državah, ki imajo svoj jezik brskalnika nastavljen na tuj jezik, ampak zemljišča, na prevedenih straneh naši spletni strani pri iskanju z google želite samodejno pogled angleški različici, ne pa prevedene različice.

Za to sem napisal naslednjo kodo.

Ker pa nisem, da je seznanjen z notranjega delovanja vBET, ne vem, kam ga postavite ali kako za njegovo izvedbo. Bi lahko prosim, pomagaj mi s tem?


if ($_GET['language'] != "en" and $vbulletin->userinfo['vbet_def_lang'] == 'en')
{
revert language to english
}

-Kateri plugin / slika bo šel v to?
-Kaj bi jaz dal namesto "vrne jezika v angleški jezik?

Thanks

vBET
15-12-09, 23:46
V tem trenutku je treba uporabnika samodejno preusmerjeni na to je privzet jezik, ki jih vBET. Check it, in če ne deluje, potem pa nam sporočite - bomo premakniti to nit v poročilu bug. Prosimo, upoštevajte, da piškotki morajo biti omogočen za to delo (pred prijavo ni informacij o uporabniku, zato smo postavili piškotek življenjsko dobo in ko uporabnik pride iz istega brskalnika je bil preusmerjen že pred prijavo), in to se bo zgodilo samo na začetku sejo (sicer uporabnik ne bi mogli spremeniti jezik ročno).

moman
16-12-09, 01:48
Na začetku seje, ja, se spremeni jezik.

Vendar pa, recimo, da sem prijavljen in privzeti jezik angleščina.

Denimo, da je moj jezik brskalnika poljskem, in ko sem googled izraz, moji spletni strani prišel kot rezultat. Ko kliknili, so me odpeljali na mysite.com / forum / PL / thread.html. Za moje namene, želim uporabniku, ki se samodejno preusmerjeni na mysite.com / forum / thread.html, če njihov profil jezik je angleščina.

V nasprotnem primeru se lahko ljudje zunaj ZDA, ki tekoče govori angleško je treba sprejeti za prevedene različice spletne strani, in, seveda, auto-prevod je slabše kot angleški različici za njih.

Torej, če je mogoče, ali lahko prosim ponujajo nekaj nasvetov z mojo zgornjo kodo? Jaz bi bil zelo hvaležen za pomoč. Najlepša hvala vnaprej!

vBET
16-12-09, 03:15
Razumem vašo scenarij, vendar je zelo redka. Če nekdo že na tvoji strani zakaj bi ga je Google? Ko nekdo ni in ga Google, nato pa je ustvaril novo sejo, tako bo preusmerjen on.

Razlog, zakaj smo še vedno, da razpravo (zakaj ne sprejemamo ta še) je zato, ker če bomo naredili spremembe, kot želite, potem bo uporabnik ne more sploh spremeniti prevajanja - zato, ker bo on vedno preusmerjen na njegov privzeti jezik, tudi če je še nekaj zastavo. Zato smo izdelali ta preusmeritev samo na začetku - ker je potem, da je uporabnik brez, da gredo kjerkoli hoče, in po prevodih hoče.

Je res, kako bi radi, da se obnašajo vaš forum. In ali scenarij, ki ga je dal, je mogoče v resnici. Ker v 99,99999% primerov bo to delovalo, kot si želi - če bodo nekateri uporabnikov iti, da vam jih external link in že imate račun pri privzeti jezik nastavljen, potem je treba preusmeriti, kot boste želeli. In če je že odprl svoj forum potem:
- 1. - zakaj bi šel od tam drug kraj, če je že tam?
- 2. - tudi v tem primeru občasno lahko on samo kliknite zastavo, ker ve, vaš forum in ve, kaj se dogaja.

Prosimo, razmislite o tem. Mi želimo ni našo zahtevo kot uradna spremembe zaradi argumentov zgoraj. Toda, če res še vedno mislijo, da je to dobra ideja za vas, vam bomo dali nekaj workaround za vBET 3.2.x (v 3.3.0 smo spremenili kraj preusmeritve in tudi, da je bolje za delovanje).

moman
16-12-09, 03:47
Prosim, mi zagotavljajo rešitev.

Medtem ko je svoje točke precej veljajo, se je ta scenarij dejansko s katerimi se srečujejo uporabnik in poročali, da me-see here: PentaxForums.com Strinjam se, da je večino časa, to ne bo vprašanje, ampak mi je všeč, ki imajo svojo spletno stran 100% odlično!

Edit: prosim prijavite kot testuser, geslo test, da si ogledate zgornje povezave. Onemogočil sem novice forum pred pogledom javnosti zaradi SEO:)

Stvar s workaround je, da bi bilo le to, da tako, da angleško govoreči uporabniki ne morejo spremeniti ročno prevode. Via predloge, sem že skrite zastavice za uporabnike, ki je v angleškem njihovega profila. Torej, bistvo je to, če želite, prevodi, bodisi izberejo nekaj drugega kot angleščino, ali brskanje po forumu kot gost. Zato bi rad rešitev.

Najlepša hvala za obravnavo, in sem vesel, da slišim, da ste pripravljeni, da mi pomaga v tej zadevi. vBET je bilo delo zelo dobro z moje strani do zdaj in sem vesel, da je treba stranko tukaj!

vBET
07-05-10, 15:27
Hi, sem ugotovila, da iz neznanega razloga je ta stara tema še ni zaprta. Obvestite pa je bil rešen, ali smo nehote izpustili in ga še vedno potrebujejo našo pomoč.

moman
09-05-10, 00:34
Sem ugotovila, da to ni potrebno imeti kaj takega. Namesto tega sem mesto to opozorilo v navbar nasvetom uporabniku, da spremenite jezik.

Zdaj lahko zaprete to temo.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1