PDA

View Full Version: Rešeno Turški znakov ni bilo mogoče najti napake sem dobil povezave do nujnih



atakansonmez
24-11-09, 16:15
Problem v BelirttimÖrnek: http://forum.nokiacep.com/ozel-oda/131404-sharing-mobile-phone-yapt%C4%B1%C4%9F%C4%B1%C4%B1n%C4%B1z-%C4%B0%C3%A7erikli-sites-new-post.html

vBET
24-11-09, 16:37
Samo videti tam.

vBET
24-11-09, 16:45
Bom potrebujejo dostop do vašega Admin CP in FTP - prosimo, pošljite mi tisti v PM.

Kot vidim, so vse povezave ustvarila napačna (brez lang koda) in moram ugotoviti, zakaj.

atakansonmez
24-11-09, 17:09
Dodajte svoj msn konuşalımtogebi33 o @ gmail.com

vBET
25-11-09, 07:06
Prosimo, upoštevajte, da se naše stranke so celo besedo in obstajajo velike razlike časa. Zaradi tega nudimo podporo samo po tem forumu.

Prosim, pošljite mi kot Private Message podrobnosti dostop do vašega foruma (v Admin CP in FTP). Vedno lahko ustvarite začasno račune iz varnostnih razlogov. Še vedno rabim dostop do tam, ker je to vprašanje nanaša samo na svoj forum in nimamo pripravljen odgovor za to.

Najprej moramo preveriti ne vBET je ustvarjanje ustreznih povezav, da se prepričajte, da je vBET napako ali kakšen drug mod se spreminja povezave po naše spremembe. Prav tako moramo preveriti nastavitve in preusmerjanje pravila.

atakansonmez
25-11-09, 15:54
Sem poslal posebno sporočilo z informacijami

vBET
25-11-09, 15:55
Hvala - sem tam dogaja prav zdaj.

vBET
26-11-09, 16:25
Razlog za to je narobe vBSEO konfiguracijo.

Set opcijo "Zamenjaj Non-angleški znakov v URL?" da "Naj Non-angleški znakov v URL-".

To skrivnostno izginila iz našega povezovanja priročnika. Žal mi je za težave:) samo nastavite parameter in ga bo v redu:)

moman
27-11-09, 11:18
Great nit! Imel sem ta problem tudi, zdaj pa vse deluje z vBSEO povezave: D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1