Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
Výsledky 1 na 6 z 6

Závit: Všetky inzeráty zmizne, potrebujú pomoc:)

  1. #1
    Nováčik
    Dátum registrácie
    01. 2010
    Príspevky
    15

    Cool Všetky inzeráty zmizne, potrebujú pomoc:)

    Nainstaloval som si najnovšiu verziu 2.4.1 na svojej testovacej stránke. Mal som trochu problémy umiestnenie vlajky a nakoniec sa objavili pod alebo na spodnej časti pod navigačnej lišty ad.

    Preklad výber a objavovali bol fantastický, potom sa zrazu ad a príznaky zmizli.

    Som vypol produkt, nič sa nestalo, stále chýba reklamy. Potom som uninstaled produkt, stále sa nič nedialo, žiadne reklamy. Odstránil som všetky súbory súvisiace s produktom. Teraz mám ad späť.

    Akékoľvek návrhy budú veľmi vítané.

    Vďaka,
    Matt Olieman
    mycockpit.org

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Veľmi zvláštne, ale ak máte ešte problém s reklamami potom, čo bol zakázaný vBET To znamená, že to nie je chyba vBET (mod nič nerobí, keď je to zakázané - Erotika stará o to.) Zvlášť, že to bola práca na začiatku a len sa zastavil v určitú dobu (ako som pochopil).

    Dokážete ju zopakovať? Prosím, nainštalujte vBET znovu a povedz to opakovať?

    Mohlo by to byť nejaký dočasný problém s AdSense.

  3. #3
    Nováčik
    Dátum registrácie
    01. 2010
    Príspevky
    15

    Default

    To je to, čo som si myslel tiež. Nedávalo žiadny zmysel, preto som sa pýtal. Urobím znovu zajtra (svojho času). Dám vám vedieť, čo sa stane.

    Vďaka,
    Matt Olieman
    mycockpit.org

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Veľký

  5. #5
    Nováčik
    Dátum registrácie
    01. 2010
    Príspevky
    15

    Default

    Dobrá správa, inštalácia dopadla dobre a bezchybné. Zatiaľ asi po hodine testovania, žiadne straty na inzerát

    I Hate This Part .... VUT v Brne,

    1. Všimol som si, že je celkom pomalý, nie rýchlo, ako na tejto stránke. Predpokladala som, že je aktualizácia funkcie

    2. Našiel som nejaké anomálie v Kategorie fóra, som testoval s IE8 a Chrome. Obaja majú rôzne anomálie.

    3. Je navigačné lišty tlačidlo k dispozícii len v vBET 3.3.?

    Prosím, neváhajte sa pozrieť na testovacie stránky MyCockpit.org - Úvod

    Ak chcete preniknúť hlbšie, dajte mi vedieť e-mailom, tiež by sa radi k testovaniu beta vBET 3.3. na svojej skúšobnej stránke.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    1. Bezplatná verzia je pomalšia. vBET 3.x sa platí, a to je viac optimalizovaná.
    2. Prosím, otvorte nové vlákno na toto a popísať viac
    3. Ak máte na mysli rozbaľovacie menu s vlajkami - potom áno.

    Vezmite prosím na vedomie, že vBET 3.3.0 nebude pripravený VB4. Platená verzia vBET budú pripravené k VB4 v marci.

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •