Ważne: Ta strona jest za pomocą plików cookie (cookies). Za pomocą tej strony internetowej bez wyłączania plików cookie w przeglądarce, oznacza to, że użytkownik zgadza się za to.
Kup Teraz! Funkcje Pliki do pobrania

Zarabiaj z nami!

Jeśli chcieliby Państwo rozpocząć zarabianie pieniędzy z vBET dołączyć do Program partnerski.
Wyniki 1 do 6 z 6

Wątek: Wszystkie ogłoszenia znikają, potrzebujesz pomocy:)

  1. #1
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Styczeń 2010
    Wiadomości
    15

    Cool Wszystkie ogłoszenia znikają, potrzebujesz pomocy:)

    Po zainstalowaniu najnowszej wersji 2.4.1 na mojej stronie testowej. Miałem trochę problemów umieszczenie flagi i wreszcie pojawił się poniżej lub na dole poniższej reklamie navbar.

    Wybór tłumaczeń i działanie było fantastyczne, a potem nagle reklamy i flagi zniknęły.

    I wyłączona produktu, nic się nie stało, nadal reklamy brakuje. Potem uninstaled produktu, nadal nic się nie stało, nie ma reklam. Usunąłem wszystkie pliki powiązane z produktem. Teraz mam moje ogłoszenie z powrotem.

    Wszelkie sugestie będą mile widziane.

    Dzięki,
    Matt Olieman
    mycockpit.org

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Bardzo dziwne, ale gdybyś miał jeszcze problem z reklamami po vBET został wyłączony oznacza to, że nie było vBET winy (mod nic nie robi, gdy jest ona wyłączona - vBulletin dba o to). Zwłaszcza, że to działa na początku i po prostu zatrzymał się w pewnym czasie (jak zrozumiałem).

    Czy możesz go powtórzyć? Proszę zainstalować vBET ponownie i powiedz to powtórzy?

    To może być jakiś chwilowy problem z AdSense.

  3. #3
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Styczeń 2010
    Wiadomości
    15

    Default

    To właśnie pomyślałam. Nie ma sensu, dlatego zapytałem. Zrobię ponownie jutro rano (mojego czasu). Powiem wam wiedzieć, co się dzieje.

    Dzięki,
    Matt Olieman
    mycockpit.org

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    Wielki To się powtórzą po reinstalacji vBET wtedy przyjrzymy się bliżej,

  5. #5
    Junior Member
    Zarejestrowany
    Styczeń 2010
    Wiadomości
    15

    Default

    Dobra wiadomość, instalacji poszło dobrze i bez zarzutu. Do tej pory po około godzinie testowania, bez utraty reklam

    Nienawidzę tej części .... ALE,

    1. Zauważyłem, że jest dość powolna, nie szybko, jak na tej stronie. Przypuszczam, że jest funkcja aktualizacji

    2. Znalazłem pewne anomalie w kategorii forum, testowałem z IE8 i Chrome. Obie mają różne anomalie.

    3. Czy NavBar przycisk dostępna tylko w vBET 3.3.?

    Prosimy spojrzeć na stronie testowej MyCockpit.org - Strona główna

    Jeśli chcesz, aby pójść dalej, daj mi znać przez e-mail, również chętnie beta testy vBET 3.3. na mojej stronie testowej.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET pracowniczego) vBET's Avatar
    Zarejestrowany
    Październik 2009
    Wiadomości
    3,037

    Default

    1. Darmowa wersja jest wolniejszy. vBET 3.x jest płatne i to jest bardziej zoptymalizowany.
    2. Proszę otworzyć nowy wątek do tego i opisać więcej
    3. Jeśli masz na myśli rozwijanego menu z flagami - to tak.

    Należy pamiętać, że vBET 3.3.0 nie będzie gotowy do vB4. Płatnej wersji vBET będzie gotowy do vB4 w marcu.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Państwo nie może wysyłać nowe wątki
  • Państwo nie może odpowiedzi po
  • Państwo nie może załączników postu
  • Państwo nie może edytować swoich postów
  •