PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Veľký neporiadok!



Taurus
12-08-10, 12:37
Mám obrovský neporiadok na svojom fóre, po pokuse o upgrade na 3.3.6

Po nahratí súborov na svojom serveri som si to na vrchole svojej domovskej stránky:

Upozornenie: Chýba argument 2 pre vbet_parse_templates (), zavolal [cesta] / global.php (607): eval () 'd code on line 1708 a sú definované v [cesta] / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php on line 432

Najhoršie je, že som si ani prístup môjho správcu Ovládací panel. Ja si to pri pokuse o prihlásenie:

Upozornenie: Chýba argument 2 pre vbet_parse_templates (), zavolal [cesta] / global.php (607): eval () 'd code on line 1708 a sú definované v [cesta] / includes / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php on line 432

Potrebujem pomoc rýchlo, prosím ******

Taurus
12-08-10, 12:46
Musel som znovu nahrať všetky súbory 3.3.4, ako sa zbaviť všetkých chýb. Prosím poraďte!

kamilkurczak
12-08-10, 13:01
OK, takže:


Ak ste nemali importovať súbor s produktom, prosím postupujte nasledovne:
1. zakázať všetkým plugin systém globálne:
admincp-> vBullletin Voľby-> Plugin / Háčik systém a NO
2. Prejsť na admincp-> Plugins a výrobky-> Správa Produkty a zakázať vBET
3. povoľte pluginy znova (rovnako ako v prvom bode - set ANO)
4. import výrobkov súbor
5. umožňujú vBET o správu produktov.
Pridali sme na vedomie o súbore import tovaru v tomto príspevku: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-announcements/928-vbet-4-2-3-3-3-6-released.html

Ospravedlňujeme sa za tento problém.

Taurus
12-08-10, 13:06
Po nahratí súborov na svoj server Nemôžem sa dostať k svojmu AKT. Tak ako to mám ešte robiť všetko, že?

kamilkurczak
12-08-10, 13:34
ahh ľúto.

vypnúť pluginy do config.php:

1.Otvorte config.php
2. Po vložení <php tento kód?

define('DISABLE_HOOKS', true);

Teraz všetky pluginy sú vypnuté

na enablet len vyjadriť túto linku, rovnako ako:

#define('DISABLE_HOOKS', true);

Taurus
12-08-10, 13:44
Áno, viem, ako to urobiť. Videl som teraz, že ste v oznamovacej tému, ktoré si hovoria, najprv nahrať a potom sa súbory na server. Ja som to teraz, a zdá sa byť všetko dobré teraz.

Avšak, mali by ste naozaj priložiť tento návod vo vašom stiahnutie nie každý číta oznámenia, a možno, rovnako ako ja, stačí stiahnuť a nainštalovať normálne.

kamilkurczak
12-08-10, 14:24
Vďaka za potvrdenie.
Teraz je to v insctruction.
Ospravedlňujeme sa za problémy,

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1