PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené vBET 3.3.4 problém s výkonom



rootksk
23-06-10, 10:24
vBET 3.3.4 upgrade, ale problém s výkonom. zaťaženie servera na 50 a 60


My fórum denne uniqie hit: 100,000
My databázy 6 GB


Uvoľniť plugin zaťaženie servera normálne
Zaťaženie plugin zaťaženie servera veľmi vysoká

Verzia 3.3.3 nemal také problémy, ale upgrade na v. 3.3.4 problém začal

Poznámka: sory moja angličtina


VBulletin 3.8.5
VBSEO 3.3.2

vBET
23-06-10, 18:17
To je zvláštne. Vedeli ste sa obrátil na celý súbor Cache pre hostí? Ak áno - môžete potvrdiť, že vyrovnávací súbory sú vytvárané? Ak tomu tak je - pridajte príslušné privilégiá pre cache adresára.

Tiež prosím, povedzte to, akú verziu vBSEO, ktorý používate (ak existuje) a skontrolujte, či pomôcky na webmasterov Máte nejaké presmerovanie slučky. To je jediná vec, ktorá príde mi, že by mohlo byť príčinou takéhoto správania niektorých presmerovaní slučky. Tiež skontrolujte si ručne ktorých niektoré boli preložené stránky archív, atď - a dajte nám vedieť, pokiaľ nájdete nejakú stránku, ktorá nefunguje.

vBET
23-06-10, 19:53
Je nám ľúto - som len poznamenať, aby ste napísal vBSEO verziu a to ma udrel. Jeden z našich užívateľov už bolo spomenuté, ovinutý presmerovanie v tejto verzii vBSEO. Update vBSEO 3.5.1 rieši problém. Takže prosím, aktualizujte vBSEO a s najväčšou pravdepodobnosťou to bude tento problém vyriešiť. Tiež - môžete mi pm prístupovej údaje k FTP a správca CP a môžem nájsť riešenie pre túto verziu vBSEO.

rootksk
24-06-10, 12:20
Problém je vyriešený. vBSEO upgrade na 3.5.1:)

ďakujem

vBET
24-06-10, 12:26
OK, takže:) Ešte nevieme, prečo tieto slučky dôjde k presmerovaniu v predchádzajúcich verziách vBSEO, ale myslím, aby najlepší rada je, aby z upgrade. Som rád, že je v poriadku teraz:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1