PDA

Zobraziť plnú verziu: Inštalácia



daguar
25-05-10, 00:10
Stiahol som si bezplatnú verziu svojho ja by som chcel využiť vBET nikdy nepochopí vec o nastavení: Zmätený: krásne a popisný ako typ inštalácie ľúto .... dobrá práca vďaka

vBET
25-05-10, 06:42
No Stavím sa, že chápete tlačidlo "Uložiť", takže nie je tak, že nerozumiete vec;)

Takže prosím - konkrétne ktoré časti nerozumiete. Radi Vám pomôžeme Vám:)

Upozorňujeme tiež, že musíte nastaviť aspoň fórum predvolený jazyk, aby mohli pracovať s vBET.

daguar
25-05-10, 23:35
vbulletin.org / forum / showthread.php? t = 220886 Stiahol som si 4 epizódy Chápem, že ste poskytli odkaz, ktorý zo 4 častí na ftp odoslať dobrú prácu .... vám povedať, že presne ...

vBET
20-07-10, 21:33
Prosím len citovať text píšete o odvážne a robil presný časti, ktoré nie je understable.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1