PDA

Zobraziť plnú verziu: dve otázky



Ramses
18-05-10, 13:48
Mám voľné verzii k dispozícii, včera som ~ 200 pavúky on-line Spidering preložené stránky a môj server prešiel 10-30 a musel som vypnúť hack získať späť normálne zaťaženie servera.
Ja som na VB 3.8, možno očakávať, že platené verzie nebude preťaženie môj server je bezplatná verzia to robí?
Po druhé, má platenú verziu preklade hacky ako vbadvanced CMPSU, vbadvanced adresár odkazov, PhotoPost vbgallery?
Ak nie, existuje spôsob, ako zakázať podniku tlmočník v tejto strany, aby sa zabránilo odkazy ísť do neznáma?
Aké sú možnosti platby (cc / banktransfer)?
Je to hovoriť "bezplatné aktualizácie po dobu jedného roka", potom, čo ten rok musím zaplatiť plnú znovu, alebo je tam upgrade poplatok? To je dôležité preto, že 90 $ naozaj nie je lacné.
Ak používam verzii 3.x možné jednoducho upgradovať na 4.x alebo musím platiť znova?
Vďaka.

VGF
18-05-10, 15:14
Samozrejme stále čakám len, aby mi kópiu funkčné, ale ja som túto rovnakú otázku tiež.

Mám celkom veľké fórum (viac ako 500.000 pracovných miest) a rád by som, aby sa minimalizovalo zaťaženie na začiatku čo možno najviac, keď som si to správne nainštalovaný.

Tiež by som chcela zaregistrovať, že to Google API bezpečnostných opatrení ..., ale neviete, kde presne sa zaregistrovať.

vBET
18-05-10, 17:20
Dobrý deň. Platená verzia vBET má oveľa lepší výkon a možno očakávať, že preklad bude rýchlejší a zaťaženie servera milenca. Nemôže dať konkrétne čísla - tie môžu ísť iba meranie výkonu na konkrétnom fóre, ale môže povedať, že platené verzia je optimalizovaná cache, algoritmy a ďalšie prevádzkové parametre.
Platená verzie môžu byť integrované s rôznymi pluginy. Môžem vám povedať s istotou, že PhotoPost môže byť integrovaný, vbadvanced mods tiež - nemožno povedať, robí všetky tieto, ale niektoré určite. Pozri sekcie pre integráciu informácií.
Tiež platenej verzie majú špeciálne možnosť nastaviť URL, ktoré budú ignorované (bez zástav tam žiadny preklad sledovanie pre odkazy na tieto stránky a automatické presmerovanie, keď niekto dať jazyka v URL z ruky).
Vlastne sme sa podporovať iba možnosť platby Paypal.
Po bezplatné aktualizácie vyprší stačí obnoviť licenciu a je to oveľa lacnejšie. Aktuálna cena je obnoviť $ 30 a do budúcnosti plánujeme, že cena bude približne 1 / 3 normálnej ceny licencie, ale neberú to ako povinnosť podniku.
Nákup vBET licencií kupujete licenciu na vBET 3.x/4.x - nie je žiadny dodatočný poplatok pre upgrade:)
Ak máte ďalšie otázky, nie - prosím, spýtajte sa. Radi Vám pomôžeme vám.


Mám voľné verzii k dispozícii, včera som ~ 200 pavúky on-line Spidering preložené stránky a môj server prešiel 10-30 a musel som vypnúť hack získať späť normálne zaťaženie servera.
Ja som na VB 3.8, možno očakávať, že platené verzie nebude preťaženie môj server je bezplatná verzia to robí?
Po druhé, má platenú verziu preklade hacky ako vbadvanced CMPSU, vbadvanced adresár odkazov, PhotoPost vbgallery?
Ak nie, existuje spôsob, ako zakázať podniku tlmočník v tejto strany, aby sa zabránilo odkazy ísť do neznáma?
Aké sú možnosti platby (cc / banktransfer)?
Je to hovoriť "bezplatné aktualizácie po dobu jedného roka", potom, čo ten rok musím zaplatiť plnú znovu, alebo je tam upgrade poplatok? To je dôležité preto, že 90 $ naozaj nie je lacné.
Ak používam verzii 3.x možné jednoducho upgradovať na 4.x alebo musím platiť znova?
Vďaka.

Ramses
18-05-10, 19:08
Vďaka Michal, skoro som si môžem objednať.

VGF
18-05-10, 19:25
# 1 Môžem získať odkaz pre prihlásenie do Google API, čo v USA? (Radšej by som byť v bezpečí, ako neskôr ľutovať s Google)

# 2 tiež, žiadne možnosti nastavenia najprv znížiť zaťaženie serveru, dôraz na veľkom fóre? (Už som nečakal, že sa bráni serveru spočiatku)

vBET
19-05-10, 15:56
# 1 Môžem získať odkaz pre prihlásenie do Google API, čo v USA? (Radšej by som byť v bezpečí, ako neskôr ľutovať s Google)

# 2 tiež, žiadne možnosti nastavenia najprv znížiť zaťaženie serveru, dôraz na veľkom fóre? (Už som nečakal, že sa bráni serveru spočiatku)

# 1 Google API, čo v USA? ... Ak máte na mysli Google API kľúč potom máte odkaz v opise parametra v vBET možností. Je to:
Pomocou AJAX API Key - Google AJAX Search API - Google Code (http://code.google.com/intl/en/apis/ajaxsearch/key.html)

# 2 nájdete tu vBET a výkon rád:
pre vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html
pre vBET4.x http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/general-discussions/243-vbet-performance.html

Subis
25-05-10, 03:37
Mi bude smiať príznaky ak som predstierať, že nemohol nainštalovať túto verziu zadarmo na mňa viac ta ťažké.Jeho strýko, ktorý chcel predať mi prácu povedal, že neexistuje žiadne ďalšie bezplatné verzie pre testy... ;): Navštíviť:

vBET
25-05-10, 06:29
Mi bude smiať príznaky ak som predstierať, že nemohol nainštalovať túto verziu zadarmo na mňa viac ta ťažké.Jeho strýko, ktorý chcel predať mi prácu povedal, že neexistuje žiadne ďalšie bezplatné verzie pre testy... ;): Navštíviť:

Ak máte akékoľvek problémy pri free verzii inštalácie - stačí požiadať o podporu:) Všimnite si, že na tomto fóre sa dostanete podporu rýchlo. Ak sa spýtate o vBET podporu na fóre vbulettin.org, potom si môžete počkať dlhšie, než to - je to naše oficiálne fórum, takže podpora tu ide nie je tak často, ale ešte pokračuje.
Napíšte prosím na našu bezplatnú verziu sekcii na tomto fóre, čo to váš problém a my Vám pomôžeme:)

Ďalej upozorňujeme, že free verzia nemá skúšobnú dobu - môžete používať tak dlho, ako chcete, než sa rozhodnete kúpiť lepšie a rýchlejšie jedného:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1