PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené vBSEO a. htaccess



krisp
04-11-09, 14:43
Ja používam vBSEO pre rôzne funkcie, okrem SEO nemám žiadne prepisovanie URL pomocou vBSEO

Takže mám ešte potrebné pridať:

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & presmerovanie = / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & presmerovanie = / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((archív /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | obrázky) /
$ RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]
alebo len:

RewriteRule index.php? language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule 2 doláre? Language = $ 1 [L, QSA] [/ lang] [/ lang] [/ lang]

- Ak nie je prepisovanie adries URL s vBSEO

(Tiež by ste mohli možno odošlite htaccess súbor tu -. Ak chcete vidieť príklad, ako to vyzerá na vBSEO + vbet)

vBET
04-11-09, 14:48
Ak používate vBSEO musíte použiť pravidlá vytvorená pre fóra s vBSEO - inak vBSEO nebude fungovať vôbec. Tieto pravidlá umožňujú vBET spolupracovať s vBSEO.

Ak používate pravidlá fóra bez vBSEO, požiada nepôjde o vBSEO vBSEO a neurobí nič, pre túto požiadavku.

krisp
05-11-09, 00:13
Vezmite prosím na vedomie, že nemám. Htaccess vôbec. Vzhľadom k tomu, I dont prepisovanie adries URL s vbeso to nie je potrebné. Len som používať rôzne funkcie, ako = nofollow, rozšírené meta značky atď Všetky tieto funkcie sú vBSEO pracuje len s nie. Htaccess vôbec.

Druhý importu vbet výrobok aj admincp a fórum jede uplně prázdny a nemám prístup k forme vôbec.

Vytvorenie htaccess s jedným.:


RewriteEngine On

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & presmerovanie = / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & presmerovanie = / $ 2 [L, QSA]

alebo



RewriteEngine On
RewriteRule index.php? language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule 2 doláre? Language = $ 1 [L, QSA] [/ lang] [/ lang] [/ lang]


- Nie je žiadny rozdiel. Stil nie je možné komunikovať s fórom vôbec.

vBET
05-11-09, 00:23
Vezmite prosím na vedomie, že nemám. Htaccess vôbec. Vzhľadom k tomu, I dont prepisovanie adries URL s vbeso to nie je potrebné. Len som používať rôzne funkcie, ako = nofollow, rozšírené meta značky atď Všetky tieto funkcie sú vBSEO pracuje len s nie. Htaccess vôbec.

V takom prípade použite pravidlá fóra bez vBSEO:)


Druhý importu vbet výrobok aj admincp a fórum jede uplně prázdny a nemám prístup k forme vôbec.

http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post8:)

Tiež sa uistite, že urobíte všetko inštalácie a integrácie kroky správne.
V prípade, že nebudete zvládnuť hodín ma prístupové údaje k FTP a správca CP.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1