PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Mod richtik nie je niečo, čo funguje.



jaryx
07-12-09, 19:42
Ďalej Rade. Nieważne. : P

jaryx
09-12-09, 07:39
1. V posledných témy v vbadvanced písané v portugalčine na displeji spolu s BBCode

como faço pra participar

Čo robiť, aby nechcel? 2. Ste písal portugalskej "como faço pra participar" v tele opakovať to isté. Ak obsah je všetko pekne zobrazuje aj preložené a nie je v názve namiesto "" objavilo "FAA $. Po môj úpravy a zlepšenie FAA $ teraz zobrazuje správne.Čo je príčinou tejto chyby? Ako to opraviť?

vBET
10-12-09, 22:22
1. Dajte mi prosím link, kde môžem vidieť. 2. Ste schopní reprodukovať - ktorý je, ako píšete nový príspevok s názvom tohto kríky sú? Mimochodom, ako to bude jednoduchšie, v budúcnosti, pre každý problém, napíšte samostatné vlákno:)

jaryx
20-12-09, 22:17
ad. Viete, odkaz na reklamu. 2 Viete, v popise som čakal:)

vBET
22-12-09, 00:19
Podeślij prostredníctvom fóra. To je jediný oficiálny kanál, ktorý je pomoci poskytovanej v vBET. Informácie zaslané prostredníctvom iných kanálov, sa môžu jednoducho zomrieť, alebo získať od iného počítača a bude mať väčší prístup k našim zamestnancom. Preto sorki sa za nepríjemnosti, ale píšete, že tu zase;)

jaryx
11-01-10, 20:24
Dnes, fórum najlepšie nové "Květina":

htt p://fifa.pes.com.pl/sezon-1-fifa-10-ps3-f2154/%D0%B7%D0%B0nz%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0z%D0%B8%D0%B5-23440.html
Akákoľvek zmienka o tom?

vBET
11-01-10, 20:59
Áno - viď názov vlákna vnútri langtitle - ako to nepridá (kód jazyka). Mimochodom - prosím otvoriť nové témy pre nové otázky:) To nám pomôže lepšie riadiť:)

jaryx
12-01-10, 07:52
Áno-pozri titul vlákno je vnútri značku langtitle-ako sa táto pridať (s kódom jazyka). Pri príležitosti z prosím otvoriť nové vlákna pre nové otázky) Pomôže nám lepšie riadiť:)Vlastne myslím, že tam bol tento marker. V tele tému rovnako. Otázka teraz znie: prečo?Užívateľ má jazyk nastavený na sk, síce jeho IP adresu z Ruska. zaregistrovať na fóre, jeho jazyk sa automaticky vyberie založené na akom jazyku sa v súčasnosti prehliadania fórach?No, som sa vrátil hlavným problémom tejto téme, ktorý je na hlavnej stránke (vbcmps) tento revidovaný motív ukazuje mi ako: [langtitle = ru] Запись preto pokračovať v tomto vlákne

vBET
12-01-10, 14:04
Ak nemáte nastaviť automatické správy rozpoznávanie jazyka systému dôveruje užívateľ. vBET neznamená automaticky nastaví jazyk počas rejestacji - užívateľ zvolí sám. vBET navrhuje automaticky (Dobré ráno, známky), jazyk založený na nastavenia prehliadača, a to na základe IP. Pokiaľ ide o BB pokročilé vBET je v súčasnej dobe žiadny modul integrovaný s VB pokročilé Dynamics langtitle a bude interpretovaná. BB CMPSU je jednoducho ešte nie je integrovaná, a preto je tu zatiaľ interpretovaná langtitle. Tak to vyžaduje integráciu. Ak chcete pomôcť integrácia - prosím napíšte Pista časť integrácie. Dovoľte mi, aby som vám ukážkový kód na použitie analyzovať langtitle - musíte použiť na správnom mieste. vBET časom bude podporovať najobľúbenejším spôsobom. V súčasnej dobe máme veľa práce versją 3.3.0, ktorý wyjdzei vrátane tygdniu, potom 4.0. Potom budeme integrovať ďalšie módne - VB CMPSU už hlásená k integrácii:)

jaryx
12-01-10, 18:40
ok. ďakujem. S výhradou uzavretia. PS:).Nemáte povolenie na vytvorenie témy pri integrácii časti... to je dôvod, prečo som vyslaný to tu: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/pl/vbet-integration-other-plugins/245-wsparcie-dla-vbadvanced-cmps.html#post1085

vBET
23-01-10, 15:10
Aj aktualizované oprávnenia:) Takže do budúcnosti;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1