PDA

مشاهده نسخه کامل : حل انجمن richtik چیزی نیست کار می کند.

jaryx
07-12-09, 19:42
Dałem radę. Nieważne. : P

jaryx
09-12-09, 07:39
1 در موضوع اخیر در پرشین در پرتغالی بر روی صفحه نمایش به همراه BBCode روشن نوشته شده است

como faço pra participar

چه کاری انجام دهید به آن به نظر می رسد نیست؟ 2 کاربر در مورد پرتغالی "Como از Faco participare راست" مطالب گفت: همان چیزی نوشت. در حالی که محتوای همه به خوبی نمایش می دهد هر دو ترجمه شده یا نه، این است که در عنوان به جای "ç" ظاهر "FAA $". پس از ویرایش من و اصلاح FAA دلار در ç حال حاضر بر روی صفحه نمایش به درستی. علت این خطا چیست؟ چگونه به رفع این؟

vBET
10-12-09, 22:22
1 لطفا به من لینک در جایی که من می تواند آن را ببینید. 2 آیا شما قادر به تولید مثل -- است که چگونه به شما نوشتن یک پست جدید با عنوان این نیز بوته؟ به هر حال ، آن را به عنوان ساده تر خواهد شد در آینده ، برای هر مشکل ، نوشتن تاپیک جداگانه ای :)

jaryx
20-12-09, 22:17
آگهی. شما می توانید به لینک آگهی. 2 شما می توانید توضیحات من در انتظار :)

vBET
22-12-09, 00:19
Podeślij از طریق به انجمن این کانال تنها رسمی که از طریق آن کمک در فعال تصدی تحویل داده است. ارسال اطلاعات از طریق کانال های دیگر به سادگی ممکن است ، می میرند و یا از یک کامپیوتر دیگر دریافت می شود و قابل دسترس بیشتر را به کارکنان ما. بنابراین sorki برای این مشکل است ، اما شما از آن نوع را دوباره در اینجا ؛)

jaryx
11-01-10, 20:24
امروز به انجمن های ویژه کاربران، "گل":

htt p://fifa.pes.com.pl/sezon-1-fifa-10-ps3-f2154/%D0%B7%D0%B0nz%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0z%D0%B8%D0%B5-23440.html
هر گونه اشاره؟

vBET
11-01-10, 20:59
بله -- به عنوان یک موضوع در یک langtitle -- به آن اضافه کنید (زبان کد). با راه -- لطفا از باز کردن تاپیک های جدید برای مسائل جدید :) ما کمک خواهد کرد و آنها را بهتر مدیریت :)

jaryx
12-01-10, 07:52
بله - نگاه کنید به عنوان موضوع داخل langtitle - آن را به عنوان اضافه کردن (زبان). راه - لطفا موضوعات جدید باز برای مسائل جدید :) این به ما کمک خواهد کرد تا بهتر آنها را :) مدیریتدر واقع، من فکر نمی کنم آن است که برچسب بود. محتوای موضوع نیز هست. حال سؤال این است: چرا کاربر زبان مجموعه در UK، اگر چه آدرس IP Rosji.Czy است در هنگام ثبت نام در هیئت مدیره، آن را به طور خودکار زبان خود را بر اساس زبان در حال مشاهده انجمن به عنوان انتخاب شده، آه و او مشکل اصلی این موضوع بر می گردد؟ است که در صفحه اصلی (vbcmps) را نشان می دهد اصلاح در مورد من به عنوان: [langtitle = RU] Запись بنابراین من از این موضوع ادامه

vBET
12-01-10, 14:04
اگر پیام ها به زبان تشخیص خودکار تنظیم کند ، اعتماد به سیستم کاربر. فعال تصدی می کند ، زبان در rejestacji به طور خودکار مجموعه -- که کاربر را از آن خود. فعال تصدی پیشنهاد به طور خودکار (علامت های صبح به خیر) به زبان بر اساس تنظیمات مرورگر ، و نه بر اساس IP. برای پیشرفته BB فعال تصدی در حال حاضر هیچ ماژول ادغام با VB دینامیک پیشرفته langtitle و وجود خواهد داشت تفسیر می شود. شکلک CMPS است که به سادگی هنوز رتبهدهی نشده است یکپارچه و به همین دلیل است که هنوز وجود ندارد تفسیر langtitle. بنابراین این نیاز به یکپارچه سازی. اگر شما می خواهید برای کمک به یکپارچه سازی -- لطفا pista ادغام بخش. اجازه بدهید به شما یک کد نمونه برای استفاده از تجزیه به langtitle می دهد -- شما باید آن را در جای مناسب استفاده کنید. فعال تصدی در طول زمان به مد محبوب ترین پشتیبانی می کند. در حال حاضر ، ما را به versją 3.3.0 کار ، که از جمله wyjdzei tygdniu ، سپس 4.0. سپس ما مد های دیگر یکپارچه -- شکلک CMPS در حال حاضر به ادغام گزارش : :)

jaryx
12-01-10, 18:40
تقریبا. متشکرم. موضوع برای بسته شدن. :) ص. من اجازه راه اندازی مباحث در ادغام بخش لازم نیست ... چون من آن را در اینجا نوشته است: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/pl/vbet-integration-other-plugins/245-wsparcie-dla-vbadvanced-cmps.html#post1085

vBET
23-01-10, 15:10
من به روز شده در مجوز :) بنابراین برای آینده ؛)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1