PDA

Zobraziť plnú verziu: To je ešte na začiatku ... Ale ...



nectons
10-10-09, 00:03
Tento text je napísané v gréčtine:), zatiaľ čo v zásade som videl syggekrimeni inovovať na vBulletin som urobil špeciálne vzhľad nainštalovaním 2chch všetky naše fórum členom bola radosť! Zrazu z ničoho začali objavovať a používateľov z iných krajín, a to je isté, že to bolo kvôli modernizácii! jediným problémom, že existuje (a je určite problém môj fórum, pretože som urobil veľa upgrady a inštaláciu programov/plugins, ale možná server hosting stránky) je pomalá rýchlosť a obrovský objem údajov denné zálohovanie automaticky fórum I. caching samozrejme a 1 2Gbytes záložný systém denne (aferesa a obrázky z v rámci databázy) veľkosť denné zálohovanie klesla na približne 360 Kbajtov. teraz mám vypnuté cache a mať iba 4 základné jazyky môžete vybrať členov fóra. očakávať úzkostlivo 2 veci. Verzia 3 x, ktorá sa zlepšila v cache a fyzické prokeite zmenu ako hosting priestor na stránke keď som okoklirwthei verzia 3ch a ak rýchlosť moje fóra zvýšiť to tu nie je pochýb o tom, bude zdvojnásobil a strojnásobil s túto inováciu. EycharistwNektarios Zogkos hnutia členovia a návštevníkov fórum

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1