PDA

Teljes verzió megtekintése: Még mindig a kezdet ... De ...



nectons
10-10-09, 00:03
Ez a szöveg van írva a görög:), míg elvileg a syggekrimeni láttam feljavít-hoz vBulletin készítettem egy különleges megjelenés mellett beiktatás a 2chch mi a fórum tagjai voltak ragadtatva! Hirtelen, a semmiből kezdték meg, és a felhasználók más országokban, és nem vitatott, hogy ez volt, köszönhetően a frissítés! csak az a gond, hogy létezik (és minden bizonnyal probléma van az én-m fórum, mert azért tettem, sok a frissítések és a telepítés programok/plugins, de lehet, hogy a kiszolgáló az oldal) van a lassú, és a biztonsági másolat naponta, automatikusan a fórum I. gyorsítótárazás természetesen adatok hatalmas mennyiségét, és 1 2Gbytes biztonsági rendszer a napi (a aferesa és a képeket az adatbázison belül) a napi biztonsági mentés mérete csökkent mintegy 360 KB. most van letiltva, a gyorsítótár, és már csak négy alapvető nyelvet választhat tagjai fórum. várható-e a türelmetlenül 2 dolgot. 3-As verziójú x, amely javult a gyorsítótár és a fizikai prokeite változását, amint ezt a helyet a tárhely lapján ha én okoklirwthei a verzió 3ch és mikor én fórum fel itt sebessége nem fér kétség, hogy a mozgalom tagjai és a fórum látogató megduplázódott és háromszorosára nőtt, és a frissítés EycharistwNektarios Zogkos.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1