PDA

Zobraziť plnú verziu: Vyriešené Ja sa prázdna stránka



Damas
20-11-09, 19:01
Dobrý deň,

Ja nainštalovať vBET234 pred týždňom a všetko fungovalo v poriadku.

Práve dnes som sa prázdna stránka, mám server a ja som nerobil žiadne zmeny, takže v čom je problém prosím?


CURL iconv a inštaláciu

root @ server [~] # php-m
[PHP moduly]
bcmath
kalendár
cgi
CType
kader
dátum
dom
eAccelerator
filter
FTP
gd
gettext
hash
iconv
IMAP
IonCube Loader
JSON
libxml
mbstring
mysql
openssl
PCRE
POSIX
Odraz
zasadnutie
SimpleXML
SPL
SQLite
štandard
Tokenizer
XML
XmlReader
XmlWriter
Zend Optimizer
zips
zlib

[Zend moduly]
Zend Správca rozšírenie
Zend Optimizer
IonCube PHP Loader

root @ server [~] #

Akýkoľvek nápad, prosím?

Damas
20-11-09, 21:11
Mám rovnaký záťah tohto errorvBulletin.org Fórum - Zobraziť jediný príspevok - vB Podnik Prekladateľ (http://www.vbulletin.org/forum/showpost.php?p=1911751&postcount=860) som nemal používať Google API keyThank ste

vBET
21-11-09, 18:20
Ak by to bolo pracovať a zrazu sa zastaví, potom vidím tie scenáre:
1. Váš hosť poskytovateľa urobil niektoré zmeny na serveri - spýtajte sa ho na to.
2. Ostatné správcu sa zmeny v konfigurácii - skontrolujte nastavenie znovu
3. Máte nejaký problém s Google - otvoriť súbor FORUM_ROOT / inclues / vbenterprisetranslator_functions.php, nájdu $ result = @ curl_exec ($ pripojenie), a dole pridať echo $ result '</ br> ".. Zakázať cache, zájsť do niektorej preložené stránky a uvidíte, čo je výsledok z Google. Potom Vrátiť zmeny - odstrániť echo a Povoliť cache znovu.

To môžem povedať v túto chvíľu. Viac, keď ste mi potvrdenie o 1 a 2, a výsledky od 3.

Damas
22-11-09, 11:04
Dobrý deň,

Asi 1 a 2, ja som nič nezmenilo na mojom serveri, jeho vlastný server.

Snažím krok 3, ale stále rovnaký problém, žiadne výsledky z Google.

Vďaka za pomoc

vBET
22-11-09, 17:05
Nie, nie, nie - ak ste CURL povolená, potom sa vám vždy dostane výsledok z Google. Otázkou je, čo tento výsledok zahŕňa. A to bolo to, čo potrebujem vedieť. A 3, dával si spôsob, ako zistiť to tým, že k výstupu do zvyšku stránky (mali by ste vidieť na žobranie stránky)

Ak chcete, môžem zvládnuť - stačí prístup k svojmu správcu CP (Chcem vidieť konfiguráciu) a FTP. Prosím PM ma ty prístupové údaje, alebo napísať sem výsledok 3, spýtal som sa predtým. 3 nie je riešením - 3 je vyšetrovanie.

Damas
23-11-09, 00:48
Odoslané hodín

Ďakujem

vBET
23-11-09, 20:31
Vďaka. Už som vám poslal odpoveď na PM. Dôvodom je, že sú blokované Google. Buďte v pokoji - Google rád dáva prístup späť, ak je všetko v poriadku, tak stačí napísať, a my sa objasniť situáciu.

Pre každého, kto má podobný problém prosím, pozrite sa na aktualizáciu FAQ (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post9). Zobrazuje sa tu, ako zistiť váš web je blokovaný Google a čo v takom prípade.

Damas
23-11-09, 21:06
Napísal som na podporu Google, dúfam, že čoskoro Odpoveď: Zmätený:

Ďakujem

Damas
24-11-09, 21:30
Dobrý deň,

Poslala som ti pm Prosím, pomôžte mi ASAP, Google mi dal len na chvíľu, aby tento problém vyriešiť

Ďakujem

vBET
25-11-09, 01:53
Máme 1:53 v noci nášho času, ale bude tam pre svoje PM:)

vBET
25-11-09, 02:21
A odpovedal - Sme radi, že Google chce odblokovať tak rýchlo:)

Damas
25-11-09, 04:29
Yaaaaaaaaah
mojich webových stránkach odblokované TERAZ

Vďaka Díky moc za Nádrže veľkú podporu

S pozdravom

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations