PDA

View Full Version: Interzis pentru încălcarea de licenţă - legătură într-Credit!



Snake2
06-04-10, 21:52
Care este problema, după cum ştiţi Ţi-am spus MOD dvs. este lent şi cauzează probleme de server, deci mi-am folosit MOD alte vBulletin până când versiune nouă, care este motivul pentru care nu există nicio legătură de credit!

Vă rugăm să reactivăm contul meu de e-mail-mă pe acest e-mail a rezolva această problemă cât mai curând posibil. Sunt un client de plată şi nu apreciază în mod eronat a fi interzise.

Snake este numele meu de utilizator.

vBET
07-04-10, 11:13
Buna ziua.

Vă rugăm să luaţi toate scuzele noastre pentru inconveniente. Am fost încercarea de a vă contacta în mai multe forme, dar mesajele noastre a fost ignorată. Vă rugăm să ţineţi cont de faptul că problema a început luni în urmă şi acum vă cont este blocat doar pentru că te-ai oprit să răspundă când a fost suspectat de încălcarea de licenţă. Contul dvs. va fi dat înapoi, atunci când situaţia va fi clară. Dacă nu aţi încălcat licenţa noastră nu aveţi nimic să vă faceţi griji - ne-am trebui să confirme că.

Aşa cum v-am scris înainte de a ne-am cazat explicaţia dumneavoastră despre inchis vBET si am descoperit ca vBET este încă utilizat. În cererea dumneavoastră că utilizarea unor alte mod noi încă mai cred că este vBET care este folosit pe forum. Şi credem că, deoarece Codul de output-ul generat de vBET este marcat şi vedem semnul nostru la data de ieşire dvs. HTML (care le-am susţinut în cazul anchetei în viitor). Pentru că afirmaţia dumneavoastră este împotriva a ceea ce vedem pe forum mai avem dreptul să suspecteze încălcarea de licenţă. Pentru a verifica aceasta trebuie să vedem ce se întâmplă cu adevărat furnică de aceea dorim să vă întreb despre detaliile de acces la Admin CP dumneavoastră. Puteţi crea cont temporar pentru că schimbarea parolei sau la unele temp, dacă sunt conştienţi cu privire la problemele de securitate. Poate că vom avea nevoie, de asemenea, acces FTP, dar acum Admin CP este suficient.

Încă o dată foarte rău pentru contul suspendat şi mulţumiri pentru că aţi început au cooperat în această problemă. De asemenea, dorim să rezolve problema cât mai curând posibil, mai ales că este nevoie de mult timp deja. Vă rugăm să trimiteţi datele cerut astfel vom fi în măsură să confirme versiunea dvs., pentru că după cum ştiţi deja de ieşire dvs. HTML spune altceva.

Snake2
07-04-10, 14:15
Nu, MIS înţeles, la momentul nu am fost folosind mod-ul tău, am fost de testare, acum suntem, dar pentru un motiv oarecare legătură într-credit nu este de lucru, nu putem redownload cum ne-aţi interzis, nu putem cumpăra de branding gratuit ca tine interzise noi. Deci, cum putem rezolva.

Ca da, le-aţi trimis e-mailuri, dar aveţi această configurare pe forum pentru astfel de e-mail doesnt trimite atunci când vom ajunge PM sau răspunde la mesaj, în ciuda ne-l din panoul de control care să permită noastre. Aşa că am nu au fost notificate de răspuns dacă nu am conectat inch

Fie restabilirea astfel încât să putem cumpăra de branding gratuit sau sa descarcati din nou produsul nostru sau de furnizare mine cu codul, aşa că am posibilitatea să adăugaţi link-ul de manual.

Multumesc.

Snake2
07-04-10, 22:49
Link-ul este din nou, nu este nevoie de a transforma acest lucru într-o dramă. A fost o greşeală, spate, putem avea de-a lungul acum.

vBET
07-04-10, 22:57
Noi înţelegem explicaţia dumneavoastră. Totusi au existat suspiciuni cu adevărat grave despre încălcarea de licenţă, care, ca utilizarea nici unui software dincolo de aprobarea licenţei sale, este, de asemenea, infracţiunea de piraterie software. Noi nu spunem că a fost comisă, numai că există suspiciuni, declaraţiile anterioare au fost diferite ca ceea ce le-am remarcat pe forum pentru dumneavoastră şi noi trebuie să verifice ceea ce se intampla.
Suntem capabili de a afla care este motivul de a nu legătură într-credit vizibile pe forum. De aceea vă cerem pentru acces CP Admin astfel încât să putem stabili ca încălcare sau nu. Speranţa că putem rezolva intre tine si echipa vBET. Dacă sunt conştienţi de problemele de securitate vă rugăm să creaţi o parolă temporară sau de cont temporar.

Vă rugăm să reţineţi că în cazul în care vă contacta, de asemenea, de către propriul formular de contact pe forum. Am folosit într-adevăr nici un fel de contact pe care am găsit, înainte de blocarea contului. La fel de repede cum se va stabili că problema nu este încălcare licenţă, veţi obţine contul dvs. înapoi cu un timp suplimentar pentru upgrade-uri gratuite - mult mai mare ca timpul de blocare, pentru a re-compensa vă inconveniente reale.

De asemenea, credem că nu este o problemă publică. Deci, vă rugăm să ne contactaţi în această problemă prin e-mail sau PM numai. Desigur, vă puteţi gândi la un alt mod - în cazul în care astfel nu ezitaţi să-l discute în public. Dar, scris în mai multe locuri in acelasi timp, face mult mai dificil să se menţină, vă rugăm să rămânem la un mod de comunicare. Multumesc:)

Snake2
07-04-10, 23:09
Nu există nici un fel eu sunt oferind un acces admin străin, la toate. Serverul meu este al meu şi este datele mele private.

Dacă vă obiceiul reinstaura contul meu, deoarece este acum legătură într-acolo, atunci voi avea de a solicita fondurile înapoi pe cardul meu de credit.

Este treaba ta ce legătură într-nu a fost arată, altele decât este fix.

Tot ce trebuie sa stii este link-ul este de lucru acum, sfârşitul anului. Am avut o problemă cu simliar vbseo în trecut, şi pur şi simplu a cerut pentru ca acesta să fie stabilită, nu au nevoie pentru a spiona pe mine.

Lasă-mă să ştiu cum doriţi să se ocupe de acest lucru, eu sunt fericit pentru a obţine rambursarea dacă obiceiul reinstituie contul meu.

Îmi place produsul dvs. şi doresc să cumpere pentru meu 5 alte forumuri, atunci când am obţine acest lucru de 100%, astfel încât veţi pierde client bun doar pentru că ai nevoie pentru a accesa serverul meu, care nu este corect Michael.

vBET
08-04-10, 00:51
Nu există nici un fel eu sunt oferind un acces admin străin, la toate. Serverul meu este al meu şi este datele mele private.

Dacă vă obiceiul reinstaura contul meu, deoarece este acum legătură într-acolo, atunci voi avea de a solicita fondurile înapoi pe cardul meu de credit.

Este treaba ta ce legătură într-nu a fost arată, altele decât este fix.

Tot ce trebuie sa stii este link-ul este de lucru acum, sfârşitul anului. Am avut o problemă cu simliar vbseo în trecut, şi pur şi simplu a cerut pentru ca acesta să fie stabilită, nu au nevoie pentru a spiona pe mine.

Lasă-mă să ştiu cum doriţi să se ocupe de acest lucru, eu sunt fericit pentru a obţine rambursarea dacă obiceiul reinstituie contul meu.

Îmi place produsul dvs. şi doresc să cumpere pentru meu 5 alte forumuri, atunci când am obţine acest lucru de 100%, astfel încât veţi pierde client bun doar pentru că ai nevoie pentru a accesa serverul meu, care nu este corect Michael.

Vă rugăm să reţineţi că nu este vorba despre spionaj, ci despre verificarea nu acord legal care a fost făcută între cele două părţi nostru a fost onorat sau nu. Reţineţi, de asemenea că, în caz de încălcare a licenţei nimeni nu este calificat pentru restituire - oricine care au încălcat mai multe licenţe de acord sa-si piarda licenta său şi, în plus plătit pentru asta. Fiecare client agreat şi în condiţii de licenţă ştiind ceea ce este de plată pentru.

Este la fel ca atunci când cineva imprumuta masina - el ştie că a plătit să-l aibă asupra unor termeni. El nu poate pretinde că a plătit să-l împrumute, aşa crede că acesta este acum lui şi el nu poate face cu ea ce vrea. Dacă el nu-l va da înapoi, aceasta va fi o infracţiune, chiar dacă a plătit pentru el împrumut. Şi când el va fi tăiat el nu poate pretinde, că nimeni nu ar trebui să fie interesat de ce a decis sa ia masina pentru el însuşi şi de întoarcere a cererii de numerar, deoarece acestea iau maşina înapoi. Da, desigur - el poate pretinde tot ce vrei si el poate cere orice vrea, dar cabina lui creanţele şi cererile sale nu au nici un motiv. Iar faptul ca masina a fost dat înapoi de către Poliţie numai pentru că el a fost tăiat doesnt înseamnă că nu se întâmplă nimic. "OK ai masina acum astfel încât ceea ce se pretinde despre uităm despre tot şi să fie fericit că te văd din nou masina - pe care nu-l putea vedea din nou. - Aveţi noroc simti atat de norocos?"

Acum vedeţi că ne găsim maşina noastră lipseşte ... Dar am avut contact la persoana care este atât de echitatie numim şi întreb: Aloha - cum este la plimbare? Noi credem că puteţi avea probleme cu motorul, noi nu-l aud în mod corespunzător prin telefon, vă rugăm să ne spui de ce se întâmplă. Şi am primi raspunsul: "Este pentru că acum eu sunt de echitatie pe masina diferite". Am verificat de navigaţie prin satelit nostru si afla (pe Google hartă;)) că sunteţi de echitatie masina noastra asa ceva este in neregula. Dar totuşi poate presupune că nu există combustibil greşit, sau ceva de genul asta. Aşa că am din nou apel, dar nu a răspuns la corp. Se trimite SMS-uri, vom trimite MMS, am aflat că maşina a instalat, de asemenea, de fax şi trimite fax, dar nici unul dintre mesajele noastre a fost răspuns. Şi de navigaţie prin satelit noastre arată în continuare că într-adevăr, clientul este de echitatie maşina noastră. Deci, fiind atât de departe singurul lucru pe care am putut face a fost să dezactivaţi sistemul GPS de la distanţă, în maşina lui şi mesajul SEN: "Utilizarea efectivă a masinii nu este sigur pentru tine si, probabil, încalcă interesele noastre Am înţeles că puteţi avea unele probleme cu masina. motorului şi încă se tem că proprietatea noastră a fost rupt de tine Aşa că nu te poate face mai uşor de a merge mai departe în acest caz.. Vrem să ajute în rezolvarea problemei cu motor, ci obţine nici un răspuns. Va rugam sa ne spuneţi unde doriţi să se oprească şi va vom trimite acolo din mecanic, care va vedea sub masca şi să verificaţi ceea ce este greşit ". Şi apoi am să aşteptaţi până când va trebui să utilizaţi GPS-ul din nou şi să răspundă la mesajele noastre de gândire: "Să sperăm că blocada Poliţia nu va fi nevoie de aici".
Acum ai pus masina in garaj, bloca şi spunându-ne că drept putem auzi motorul de la poarta, dar nu avem dreptul de a căuta sub masca din masina noastra, deoarece este în garaj şi nu este corect ca cerem chiar cu privire la accesul la garaj. Chiar că puteţi schimba pur şi simplu de blocare după care. Chiar şi faptul că aţi fost de acord, că trebuie să ne dreptul de a inspecta maşina noastră nu este utilizată în mod corespunzător (a se vedea acordul de licenţă). Noi doar trebuie să se simtă norocoşi că auzim un sunet mai mult sau mai puţin adecvate acum şi nu de interes ce se întâmplă la motor înainte şi nu interesul de ce sunetul nu este chiar provin din motor. "Nu mi-spion - acesta nu este interesul vostru ceea ce fac eu cu masina ta Si daca nu-mi va da înapoi de acces GPS, voi sufla tot departe şi a luat banii pe care am platit.."

Vă rugăm să reţineţi faptul că nu cerem tuturor celor care este de echitatie autovehiculele noastre pentru a avea acces la garaj. Noi nu spun ca a fost intentia ta, dar ne simţim provocat să ia aceste măsuri. Şi nu credem că threating ne pot ajuta în această problemă. În cazul în care chiar şi de către orice greseala banii vor reveni la tine (pentru ceea ce nu aveţi nici un drept), se va mai da intrării în vigoare cum ar fi: "Acum, el a izbucnit în condiţii de siguranţă a noastră (sau înşelat secretar nostru) si a furat banii nostri - ne-am Nu-l vreau, dar acum trebuie să mergem la poliţie cu acest caz, am fost jefuiţi ". Vă rugăm să ia în considerare acordul dumneavoastra, intenţiile, declaraţii, acţiuni şi consecinţele posibile.

Avem dreptul legal de dat printr-un acord de licenţă pentru a verifica nu licenţei nu a fost încălcat. Desigur, putem decide să nu facă acest lucru, dar niciodată nu se va întâmpla sub şantaj publice. Există un grup de persoane care acţionează în acest fel - face pericol public, cerând să decidă va fi uşor calea lor, sau modul lor de greu. Multe ţări afla mult timp în urmă că nu au posibilitatea să-i intimideze, sau ameninţările nu se va termina.
Vă rugăm să reţineţi că această strategie va da rezultate opuse de care ai nevoie. Suntem deschişi pentru discuţii, chiar dacă acesta a fost ignorat înainte (care este ceea ce se intampla aici). Ne sunt închise pentru toate ameninţările şi să modifice în mod corespunzător strategia noastră în astfel de cazuri. Dacă doriţi în continuare discute această problemă - vă rugăm să afişezi departe toate ameninţările. Ca ameninţare luăm în considerare declaraţia despre a lua orice acţiune care nu este legală în conformitate cu acordul nostru de licenţă, legislaţia poloneză, drept în ţara dumneavoastră, sau care necesită fraudă / false declaraţii în sistemul de plăţi.

Apreciem că luaţi în considerare cumpărarea vBET, de asemenea, pentru dvs. 5 alte forumuri. Vă rugăm să reţineţi că licenţele nu sunt comise între ele. Fiecare este tratată în orice aspect separatelly (instalare, suport, încălcarea, de upgrade ...). Chiar acum contul dvs. primaty a fost blocat complet, pentru că deţineţi o singură licenţă, a fost mai usor ca apuca în baza de date şi tot timpul l-am considera doar ca soluţie temporară pentru a începe discuţiile din nou şi de a rezolva problema - ceea ce este obiectivul nostru principal toate timp.

Vă rugăm să reţineţi faptul că aproape fiecare software-ul pe care ai folosit si va folosi vreodată este / va fi pe unele licenţă. În unele ţări legislaţia nu permite chiar să utilizeze software-ului fără a fi nevoie de licenţă pentru ea, ceea ce înseamnă că software-ul trebuie să aibă licenţă (chiar daca acesta este gratuit) să poată fi utilizat în ţara respectivă.

Snake2
08-04-10, 00:55
Apreciez răspunsul dumneavoastră, dar eu încă dont înţeleg, i-au fixat problema link-ul, nu este nimic de a investiga, eu nu sunt de rupere ca acordul de licenţă există o legătură.

Nu există nici o încălcare. Acest lucru este bizare, vă obiceiul să-mi cumpăr licenţe chiar mai mult, e nebunie. De ce ar fi orice om de afaceri opri de la clienţii cheltuind mai mulţi bani. Ciudat.

vBET
08-04-10, 00:59
Link-ul este din nou, nu este nevoie de a transforma acest lucru într-o dramă. A fost o greşeală, spate, putem avea de-a lungul acum.

Ne pare rau nu am vazut acest mesaj înainte de a (ne era răspunde cel precedent). În acest moment wee nevoie sa stiti despre afirmaţia dumneavoastră oficială de plată a făcut nici un pas mai departe.

Snake2
08-04-10, 01:01
Ce vrei sa spui Michael?

Nu există nici o problemă de plată, suntem fericiti daca deblocarea pur şi simplu de cont astfel încât să putem upgrade de la versiunea nouă privind eliberarea astăzi, apoi, dacă bun obţine licenţe noi pentru alte forumuri.

Suntem fericiţi, nici o problemă de plată vreau doar contul de lucru din nou.

Vă mulţumim!

vBET
08-04-10, 01:18
Apreciez răspunsul dumneavoastră, dar eu încă dont înţeleg, i-au fixat problema link-ul, nu este nimic de a investiga, eu nu sunt de rupere ca acordul de licenţă există o legătură.

Nu există nici o încălcare. Acest lucru este bizare, vă obiceiul să-mi cumpăr chiar branding gratuit, e nebunie. De ce ar fi orice om de afaceri opri de la clienţii cheltuind mai mulţi bani. Ciudat.

Va rugam sa ne că am încredere, de asemenea, se simt foarte inconfortabil în situaţia reală. Şi, după cum ştiţi foarte bine cont a fost blocat nu pentru a bloca posibilitatea dumneavoastră de cumpărături suplimentare, dar pentru a putea comunica cu tine din nou, pentru că mesajele noastre au fost ignorate.

Raspunsul nostru anterior nu a fost pentru a te convinge de ceva, ci să vă arate imaginea a situaţiei în speranţa că veţi înţelege acţiunile noastre - nu-l aprobe.

Noi înţelegem şi verificat că ai pus legătură într-credit (ceea ce este evident nu au fost făcute de către motorul de vBET). Ea încă nu rezolvă problema nu a fost încălcat de licenţă (şi avem motive puternice să cred asta), caz în care avem unele drepturi acordate de acord noastre legale. Drepturile care noi nu trebuie să întrebăm pentru. Încălcarea care noi nu trebuie să investigheze. Dar, aşa cum am deja sa stii niciodata nu va decide să lase o meargă sub ameninţare. Deci, vă rugăm să ne dea declaraţia dumneavoastră oficiale despre tine plata pentru licenţă de vBET şi apoi vom continua discutia noastra.

vBET
08-04-10, 01:21
Ce vrei sa spui Michael?

Nu există nici o problemă de plată, suntem fericiti daca deblocarea pur şi simplu de cont astfel încât să putem upgrade de la versiunea nouă privind eliberarea astăzi, apoi, dacă bun obţine licenţe noi pentru alte forumuri.

Suntem fericiţi, nici o problemă de plată vreau doar contul de lucru din nou.

Vă mulţumim!

Poate am înţeles greşit simplu - în această situaţie pare rau pentru greseala. M-am gândit că intenţia dvs. a fost de a inversa de plată. Eu am 2 pe timp de noapte in timpul meu şi nu emite lumina unul;)

Deci, doar să fie clar - de plată este de mers înapoi este luată în considerare sau nu?

Snake2
08-04-10, 01:23
Declaraţie oficială despre plată? I dont înţeleg ce vrei să spui. Am plătit deja. Sunt într-adevăr această constatare supărător. Încă nu am bani de mult şi acum mă mai utilizaţi acest software-ul şi am făcut nimic rău. Puteţi vedea legătură într-am adăugat pentru a remedia problema. Şi am plătit te luni în urmă.

Snake2
08-04-10, 01:24
De ce aş inversa de plată în cazul în care i-au permis de lucru ... nici un motiv, vreau actualizări astfel încât să nu se va inversa de plată dacă eu sunt fericit si de licenţă nu este interzis. :)

De asemenea, nu am primit mesajele dvs. ca nu am de conectare pentru câteva săptămâni, iar acest lucru pe forum pentru doesnt a trimite mesaje e-mail meu Stocare pentru un motiv oarecare.

Snake2
08-04-10, 01:33
Cred că motivul legătură într normal nu este de lucru este ca avem un şablon modificat drepturile de autor care face toate într-o linie şi în caseta de frumos, astfel încât poate cauza probleme.

de exemplu;

şablon mea;

drepturi de autor 1 - drepturi de autor 2 - 3 dreptului de autor

normall vb şablon;

dreptului de autor 1
dreptului de autor 2
3 dreptului de autor

fie modul în care au legătură într-frumos, cu textul ancora mare. deci totul este bine pentru vBET.

vBET
08-04-10, 01:56
Vă rugăm să reţineţi faptul că nimeni nu se opreşte utilizaţi vBET în acest moment. Sunteţi-l utilizaţi în prezent şi a folosit-o tot timpul, atunci când problema a existat şi nu a răspuns.

Aşa cum am scris toate intenţia de tot timpul de blocare a contului dvs. pe acest forum (nu blocarea utilizare vBET - esti inca o folosesc acum) a fost pentru a explica situaţia. Şi aceasta se întâmplă numai pentru că te-ai oprit telefonic, cu răspunsul dumneavoastră la ultimul nivel "dispari" (nu ai scris-o pur şi simplu - că a fost doar impresia noastră).

Da, ştim că aţi plătit pentru produs. Am întrebat despre ameninţarea pe care le vei elimina plata. Pentru ceea ce în conformitate cu acordul nostru de licenţă aveţi nici un drept atunci când licenţa este revocată pentru încălcarea. Deci, dacă s-ar întâmpla astfel de inversare, eventual, ar fi o fraudă făcută pe sistemul de plată şi-l va avea consecinţe neplăcute multe pentru tine.
De aceea, noi am intrebat despre asta - doar pentru a fi sigur că eşti dispus să fraudă făcut sau nu.

Am înţeles că nu aveţi nici o astfel de intenţie:) Si chiar daca aceasta a fost scrisă înainte de declaraţia a fost făcută fără a aminti acordul de licenţă.

OK deci - în acest caz, vă rugăm să păstraţi doar atenţia asupra acordului de licenţă şi vă rugăm sa ne semnalati daca observi ca ceva este in neregula pe partea vBET. Dacă sunt lungi in aceasta afacere (eu cred ca faci), atunci ştiţi că licenţa noastră este foarte uşor în funcţie de posibilităţile de licenţă pentru anumite produse, asa ca nu facem nimic neobişnuit. Acesta este modul în care piaţa de software arată furnică a fost făcută în acest fel prin lege şi combaterea pirateriei software. Contul dvs. va fi unbanned mâine (pare rău, dar trebuie să termin unele lucruri si este acum aproape 3 noaptea, pe timpul meu). Vă rugăm să reamintim-mă dacă am uitat (nu trimiteţi memento acum - Presupun că pe contul nostru de e-mail este mailurile mult de la tine despre problema aşa că va elimina doar ea).

Încă o dată foarte rău pentru toate necazurile şi sper că, chiar dacă nu sunteţi de acord drumul nostru, vă înţeleg de ce am făcut aceste etape şi poate chiar în jos adânc apreciem că am făcut doar interdicţie temporară de cont nu revocă licenţa cu toate celelalte măsuri posibile. ..
Asta a fost doar pentru a făcut mă simţi mai bine;)

În caz de orice probleme cu vBET, vă rugăm să nu ezitaţi să trimiteţi mesaje în secţiunile sau rezolvari de probleme raportaţi problema:)

Editat:
Mi se pare doar mesajul dumneavoastra anterior - mulţumesc pentru nota. Va rugam sa pus restul la nivel de AM sau în secţiunea rezolvari de probleme în cazul în care noua versiune a vBET va avea aceeaşi problemă.

Snake2
08-04-10, 01:58
Mulţumesc. :)

vBET
08-04-10, 15:34
Adoptat - Distreaza-te:) Sper că noua versiune va satisface aşteptările dumneavoastră de performanţă.

Snake
08-04-10, 15:43
Cum pot opri url-uri în curs de traducere în această versiune ca l-am întrebat înainte de aici> http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/436-how-disable-translated-urls.html

Acest lucru ar trebui să fie cu adevărat opţiune în admincp.

vBET
08-04-10, 15:46
Vă rugăm să deschid subiect nou pentru această funcţie în cererile - raspunsul nostru poate fi de ajutor, de asemenea, pentru alţi utilizatori.

Snake
08-04-10, 15:47
Am deja un fir deschis, care este link-ul pentru asta!

vBET
08-04-10, 15:49
Ne pare rău - Mă duc acolo;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1