מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: מגורש על הפרת רישיון - קישור אשראי!

Snake2
06-04-10, 21:52
מה הבעיה, כפי שאתה מודע אמרתי לך MOD שלך היא איטית גורמת לי בעיות בשרת אז אני משתמש MOD אחרים על vBulletin עד לשחרור הגרסה החדשה, ולכן אין קשר אשראי!

נא להחזיר את החשבון שלי שלח לי מייל על זה כדי לפתור בעיה זו בהקדם האפשרי. אני לקוח משלם וגם לא מעריכים להיות מגורש שלא בצדק.

הנחש הוא המשתמש שלי.

vBET
07-04-10, 11:13
שלום.

נא לקחת התנצלויות שלנו כל טרדות. אנו מנסה ליצור איתך קשר בצורות רבות, אבל המסרים שלנו התעלמו. יש לזכור כי הנושא נכתבו לפני חודשים ועכשיו אתה חשבון חסום רק בגלל שאתה הפסיק להגיב בעת נחשד על הפרת רישיון. החשבון שלך תינתן בחזרה כאשר המצב יהיה ברור. אם לא הפרו את הרישיון שלנו אין לך מה לדאוג - אנחנו רק צריכים לאשר.

כפי שכתבנו לך לפני בדקנו ההסבר שלך על כבוי vBET וגילינו כי vBET משמש עדיין. נגד הטענה שלך כי אתה משתמש כמה mod אחרים אנחנו עדיין מאמינים שזה vBET אשר משמש בפורום שלך. ואנחנו חושבים שבגלל קוד פלט שנוצר על ידי vBET מסומן ואנחנו רואים סימן שלנו על פלט ה-HTML שלך (יש לנו גיבוי למקרה של חקירה בעתיד). בגלל אמירה שלך היא נגד של מה שאנו רואים בפורום שלך עדיין יש לנו זכות לחשוד הפרה רישיון. כדי לבדוק את זה אנחנו צריכים לראות מה באמת קורה נמלה זו הסיבה שאנחנו רוצים לשאול אותך על פרטים גישה Admin CP שלך. באפשרותך ליצור חשבון זמני זה או לשנות את הסיסמה כדי temp מסוימים, אם אתה מודע על בעיות אבטחה. אולי נצטרך גם גישה FTP, אבל עכשיו זה CP Admin מספיק.

שוב מאוד מצטערת על חשבון ובזכות הושעה כי התחלת לשתף פעולה בנושא זה. גם אנחנו רוצים לפתור את הנושא בהקדם האפשרי, במיוחד כי זה כבר לוקח הרבה זמן. נא לשלוח את הנתונים כך שאל נוכל לאשר את הגרסה שלך, כי כמו שאתם כבר יודעים פלט ה-HTML שלך אומר משהו אחר.

Snake2
07-04-10, 14:15
לא, אי הבנתי, בזמן שאנחנו לא משתמשים mod שלך, היינו בדיקות, כרגע אנחנו אבל מסיבה כלשהי את הקישור אשראי לא עובד, אנחנו לא יכולים redownload כפי שאתה אסרה לנו, אנחנו לא יכולים לקנות מיתוג חינם כמו שאתה נאסר עלינו. אז איך אנחנו יכולים לתקן.

כמו כן, אמרת לשלוח מיילים אבל יש לך התקנה זו בפורום כך בדוא"ל doesn't לשלוח כשנגיע PM או לענות להודעה, למרות אותנו מה שמאפשר את זה בלוח הבקרה שלנו. אז אנחנו לא הודיעו תשובה אלא אם כן מחובר למערכת

או להחזיר כדי שנוכל לקנות או להוריד בחינם מיתוג המוצר שלנו שוב, או לספק לי עם קוד אז אני יכול להוסיף את הקישור באופן ידני.

תודה.

Snake2
07-04-10, 22:49
הקישור היא חזרה, אין צורך להפוך את זה לדרמה. זו היתה טעות, עורף, אנחנו יכולים להסתדר עכשיו.

vBET
07-04-10, 22:57
אנחנו מבינים את ההסבר שלך. עדיין לא היה באמת רציני לגבי החשד להפרת רשיון, כמו השימוש של כל תוכנה מעבר לאישור הרישיון שלה, היא גם פשע של פירטיות תוכנה. אנחנו לא אומרים שזה היה מחויב, רק שיש חשד, התבטאויות קודמות שלך היו שונים זה מה שציינו בפורום שלך, אנחנו צריכים לבדוק מה באמת קורה.
אנו מסוגלים לגלות מה היא הסיבה לקשר אשראי לא נראה בפורום שלך. לכן אנו מבקשים מכם גישה Admin CP שלך כדי שנוכל לקבוע זאת הפרה או לא. מקווה שנוכל לפתור את זה בינך לבין צוות vBET. אם אתה מודע על בעיות אבטחה נא ליצור סיסמה זמנית או חשבון זמני.

שים לב היכן אנחנו איתך קשר גם באמצעות הטופס עצמו פנה הפורום. אנחנו באמת להשתמש בכל דרך מגע אשר מצאנו, לפני חסימת החשבון. מהר ככל שזה ייקבע כי הבעיה היא לא הפרה הרישיון, תקבל בחזרה את החשבון שלך עם זמן נוסף עבור שדרוגים בחינם - הרבה יותר גדול כי זמן של חסימה, מחדש לפצות את אי הנוחות בפועל.

כמו כן, אנו סבורים כי אין בעיה ציבורית. אז אנא פנה אלינו בנושא זה באמצעות הדואר או בערב בלבד. כמובן שאתה יכול לחשוב על דרך אחרת - במקרה כזה אתה מוזמן לדבר על זה בפומבי. אבל לכתוב בכמה מקומות באותו זמן, להקשות לשמור, אז אנא לדבוק בדרך זו של תקשורת. תודה:)

Snake2
07-04-10, 23:09
אין דרך אני נותן גישה admin זר, בכלל. השרת שלי הוא שלי והוא פרטים אישיים שלי.

אם אתה רגיל להחזיר את החשבון שלי, שכן כיום יש הקישור ואז אני יצטרך לתבוע את הכספים בחזרה על כרטיס האשראי שלי.

זה לא עניינך למה הקישור לא היה מראה אחר מאשר הוא קבוע.

כל מה שאתה צריך לדעת הוא הקישור עובד עכשיו, סוף. היתה לי בעיה עם simliar vBSEO בעבר והם פשוט ביקש שזה יהיה קבוע, הם לא צריכים לרגל אותי.

תודיע לי איך אתה רוצה להתמודד עם זה, אני שמח לקבל החזר אם אתה רגיל להחזיר את החשבון שלי.

אני אוהב את המוצר ואת רוצה לקנות 5 שלי בפורומים אחרים כאשר אני מקבל את זה עובד 100%, כך תאבד לקוח טוב רק בגלל שאתה דורש גישה לשרת שלי, וזה לא הוגן מיכאל.

vBET
08-04-10, 00:51
אין דרך אני נותן גישה admin זר, בכלל. השרת שלי הוא שלי והוא פרטים אישיים שלי.

אם אתה רגיל להחזיר את החשבון שלי, שכן כיום יש הקישור ואז אני יצטרך לתבוע את הכספים בחזרה על כרטיס האשראי שלי.

זה לא עניינך למה הקישור לא היה מראה אחר מאשר הוא קבוע.

כל מה שאתה צריך לדעת הוא הקישור עובד עכשיו, סוף. היתה לי בעיה עם simliar vBSEO בעבר והם פשוט ביקש שזה יהיה קבוע, הם לא צריכים לרגל אותי.

תודיע לי איך אתה רוצה להתמודד עם זה, אני שמח לקבל החזר אם אתה רגיל להחזיר את החשבון שלי.

אני אוהב את המוצר ואת רוצה לקנות 5 שלי בפורומים אחרים כאשר אני מקבל את זה עובד 100%, כך תאבד לקוח טוב רק בגלל שאתה דורש גישה לשרת שלי, וזה לא הוגן מיכאל.

שים לב כי לא מדובר בריגול, אלא על בדיקת אינו הסכם משפטי אשר נערך בין שני הצדדים שלנו זכה או לא. כמו כן יש לציין כי במקרה של הפרת רישיון אף אחד לא מוסמך להחזר - מי יותר מי הפר את רשיון הסכימו לאבד את הרישיון שלו ושילם בנוסף על כך. כל לקוח הסכימו על תנאי הרשיון לדעת מה הוא משלם.

זה בדיוק כמו כשמישהו ללוות את המכונית - הוא יודע שהוא שילם לעשות את זה בתנאים מסוימים. הוא לא יכול לטעון שהוא שילם ללוות אותו, אז הוא חושב שזה שלו עכשיו והוא יכול לעשות עם זה מה שהוא רוצה. אם הוא לא ייתן אותה בחזרה, זה יהיה פשע גם אם הוא שילם עבור האשראי אותו. וכשהוא יהיה לחתוך הוא לא יכול לטעון, כי אף אחד לא צריך להתעניין מדוע הוא החליט לקחת את המכונית לעצמו במזומן בתמורה דרישה כי הם לוקחים את המכונית בחזרה. כן, כמובן - הוא יכול לטעון מה שהוא רוצה והוא יכול לדרוש מה שהוא רוצה, אבל טוען מהתא שלו ואת הדרישות שלו אין הקרקע. והעובדה המכונית ניתנה בחזרה על ידי המשטרה רק משום שהוא היה לחתוך doesn't אומר דבר לא קורה. "בסדר יש לך את המכונית עכשיו אז מה שאתה טוען על בואו לשכוח הכל ולהיות מאושר שאתה רואה מכונית שוב - אתה לא יכול לראות את זה שוב -. יש לך מזל כל כך מרגיש בר מזל"

עכשיו אתם מבינים שלנו אנו מוצאים כי המכונית שלנו חסר ... אבל היה לנו קשר עם אדם אשר הרכיבה אותו כך שאנו קוראים ושואלים: אלוהה - איך הוא רוכב? אנו חושבים כי אתה יכול לקבל בעיות עם המנוע שלך איננו שומעים אותו כראוי באמצעות הטלפון, אנא יידע אותנו מה קורה. ואנחנו מקבלים את התשובה: "זה כי כרגע אני רוכב על מכונית אחרת". בדקנו ניווט לווייני שלנו לגלות (ב-Google המפה;)) כי אתה רוכב המכונית שלנו כל כך שמשהו אינו כשורה. אבל ההנחה שאולי עדיין יש דלק לא נכון, או משהו כזה. לכן אנו קוראים שוב, אבל הגוף לא ענה לי. Se לשלוח SMS, אנחנו שולחים MMS, אנו לגלות כי המכונית הותקן פקס גם לשלוח פקס, אבל אף אחד המסרים שלנו נענתה. וזה ניווט לווייני שלנו עדיין להראות ללקוח כי הוא אכן רכיבה המכונית שלנו. אז להיות כל כך רחוק רק דבר שיכולנו לעשות היה מרחוק להשבית מערכת ה-GPS במכוניתו סן מסר: "השימוש בפועל של המכונית אינו בטוח לך כנראה להפר את האינטרסים שלנו אנו מבינים כי אתה יכול להיות כמה בעיות עם המכונית. המנוע עדיין חוששים כי הרכוש שלנו שברה אותך. אז אנחנו לא יכולים לגרום לך יותר קל להתקדם בנסיבות הזה. אנחנו רוצים לעזור בפתרון בעיה עם מנוע אבל מקבל תשובה. אנא ספר לנו איפה אתה רוצה לעצור ואנו נשלח לשם את מכונאי אשר יראו מתחת למסכה ולבדוק מה לא בסדר ". ואז אנחנו מחכים עד תצטרך להשתמש ב-GPS שוב להגיב להודעות שלנו חושבים: "בוא מקווים כי המצור המשטרה לא יהיה צורך כאן".
עכשיו אתה שם את המכונית שלנו לתוך המוסך שלך, לנעול אותו ולומר לנו זכות אנו יכולים לשמוע את מנוע מהשער, אבל אין לנו זכות להסתכל מתחת למסכה של המכונית שלנו כי זה במוסך שלך, וזה לא הוגן אנחנו אפילו לשאול על גישה למוסך שלך. גם כי אתה יכול פשוט לשנות את המנעול אחרי זה. אפילו שאתה הסכימו, כי יש לנו את הזכות לבדוק האם המכונית שלנו משמש כראוי (ראה הסכם הרישיון). אנחנו פשוט צריכים להרגיש מזל שאנו שומעים צליל יותר או פחות מתאים עכשיו לא עניין מה קורה במנוע לפני לא מעניין מדוע הצליל אפילו לא מגיע המנוע. "אתה לא מרגל לי - זה לא עניין שלך מה אני עושה עם המכונית שלך ואם אתה לא מוכן לתת לי גישה GPS בחזרה אני יפוצץ הכל משם לקח כסף אשר שילמתי.."

שים לב שאנו לא שואלים כל מי רכיבה המכוניות שלנו עבור גישה למוסך. אנחנו לא אומרים שזה הכוונה שלך, אבל אנחנו מרגישים עורר לנקוט בפעולות אלה. ואנחנו לא חושב שזה יכול לעזור לנו threating בנושא זה. אם אפילו בטעות כל הכסף יחזור אליכם (מה אין לך כל זכות), זה יהיה יותר לתת תוקף כמו: "עכשיו הוא נשבר (או מרומה המזכירה שלנו) בטוח שלנו וגנבו את הכסף שלנו - אנחנו didn ' לא רוצה את זה אבל עכשיו אנחנו צריכים ללכת עם המשטרה במקרה זה אנו נשדדו ". אנא שקול את הסכמתך, כוונות, הצהרות, פעולות ההשלכות האפשריות.

יש לנו זכות משפטית שניתן על ידי הסכם הרישוי כדי לבדוק האם רישיון לא הופרה. כמובן שאנו יכולים להחליט לא לעשות את זה, אבל זה לעולם לא יקרה תחת סחיטה ציבורית. יש קבוצה של אנשים אשר פועל בדרך זו - להפוך איום לציבור, מבקש להחליט שזה יהיה דרך קלה, או בדרך הקשה שלהם. מדינות רבות ללמוד לפני זמן רב שהם לא יכולים לתת להם להפחיד, או איומים לא יסתיים לעולם.
שים לב כי אסטרטגיה זו ייתן לך תוצאות הפוכות שאתה צריך. אנו פתוחים לדיון גם אם זה היה להתעלם לפני (כי מה שקורה כאן). אנחנו סגורים איומים כל כראוי לשנות את האסטרטגיה שלנו במקרים כאלה. אם אתה רוצה עדיין לדון בנושא זה - נא לשים בצד את כל האיומים. כמו איום עלינו לשקול הכרזה על כל פעולה שאינה חוקית על פי הסכם הרישיון שלנו, החוק הפולני, החוק במדינה שלך, או לדרוש הונאה / הצהרות שווא במערכת התשלום.

אנו מעריכים כי לך לשקול לקנות vBET גם בפורומים אחרים שלך 5. יש לציין כי רישיונות לא מחויבים בין זה לזה. כל מטופל separatelly בכל היבט (התקנה, תמיכה, הפרה, שדרוג ...). כרגע חשבון primaty שלך נחסם מלא, כי אתה בעל רישיון אחד בלבד, זה היה קל יותר לתפוס את זה באתר וכל הזמן אנו רואים את זה רק פתרון זמני כמו להתחיל את הדיון שוב לפתור את הבעיה - מה המטרה העיקרית שלנו כל הזמן.

שים לב כי כמעט כל תוכנה שבה השתמשת אי פעם אי פעם להשתמש הוא / יהיה על רישיון כלשהו. בחוק במדינות מסוימות אפילו לא מאפשר להשתמש בתוכנה בלי רשיון, מה פירושו תוכנה חייב רישיון (גם זה הוא ללא תשלום) כדי להיות שמיש בארץ כאלה.

Snake2
08-04-10, 00:55
אני מעריך את התשובה שלך, אבל אני עדיין לא מבין, אני צריך קבוע בנושא הקישור, אין מה לחקור, אני לא לשבור את הסכם הרישיון כפי שיש קישור.

אין שום הפרה. זהו bizare, אתה רגיל אפילו הרשה לי לקנות רישיונות נוספים, זה מטורף. למה כל איש עסקים יפסיקו לקוחות להוציא כסף יותר. מוזר.

vBET
08-04-10, 00:59
הקישור היא חזרה, אין צורך להפוך את זה לדרמה. זו היתה טעות, עורף, אנחנו יכולים להסתדר עכשיו.

סליחה שאנחנו לא ראיתי הודעה זו לפני (אנחנו עונה הקודמת). ברגע זה פיפי צריך לדעת הצהרה רשמית לגבי התשלום נעשה כל צעד נוסף.

Snake2
08-04-10, 01:01
למה אתה מתכוון מייקל?

אין בעיה תשלום, אנו שמחים אם אתה פשוט לבטל את חסימת חשבון כדי שנוכל לשדרג את הגירסה החדשה על שחרור היום, אז אם טוב לקבל רישיונות חדשים בפורומים אחרים.

אנו שמחים, אין בעיה תשלום רק רוצה חשבון לעבוד שוב.

תודה!

vBET
08-04-10, 01:18
אני מעריך את התשובה שלך, אבל אני עדיין לא מבין, אני צריך קבוע בנושא הקישור, אין מה לחקור, אני לא לשבור את הסכם הרישיון כפי שיש קישור.

אין שום הפרה. זהו bizare, אתה רגיל אפילו הרשה לי לקנות מיתוג חינם, זה מטורף. למה כל איש עסקים יפסיקו לקוחות להוציא כסף יותר. מוזר.

אנא לסמוך עלינו כי אנחנו גם מרגיש מאוד לא נוח במצב בפועל. וכמו שאתה יודע חשבון טוב מאוד נחסם לא לחסום את האפשרות שלך לקניות נוספות, אבל כדי להיות מסוגל לתקשר איתך שוב, כי המסרים שלנו התעלמו.

התשובה הקודמת שלנו היה לא לשכנע אותך על כל דבר, אבל כדי להראות לכם את תמונת המצב מקווה שתבינו את מעשינו - לא לאשר אותה.

אנו מבינים ובדק כי אתה שם את הקישור אשראי (מה זה לא ברור שנעשו על ידי מנוע vBET). זה עדיין לא פותר את הבעיה עושה רישיון הופר (ויש לנו סיבות לחשוב כך חזק) ובמקרה יש לנו זכויות שניתנו על ידי הסכם משפטי שלנו. זכויות אשר אין לנו לבקש. הפרה אשר אין לנו לחקור. אך כפי שאנו כבר שתדע שאנחנו אף פעם לא יחליט לשחרר אותו תחת איום. אז בבקשה לתת לנו הודעה רשמית שלך עלייך תשלום עבור רשיון vBET ולאחר מכן נמשיך דיוננו.

vBET
08-04-10, 01:21
למה אתה מתכוון מייקל?

אין בעיה תשלום, אנו שמחים אם אתה פשוט לבטל את חסימת חשבון כדי שנוכל לשדרג את הגירסה החדשה על שחרור היום, אז אם טוב לקבל רישיונות חדשים בפורומים אחרים.

אנו שמחים, אין בעיה תשלום רק רוצה חשבון לעבוד שוב.

תודה!

אולי אני לא מובן פשוט - במצב כזה מצטער על הטעות. חשבתי שהכוונה שלך היתה הפוכה תשלום. יש לי 2 בלילה על הזמן שלי בנושא זה לא אור אחד;)

אז רק כדי להיות ברור - התשלום הוא היפוך תחת שיקול או לא?

Snake2
08-04-10, 01:23
הצהרה רשמית על התשלום? אני לא מבין למה אתה מתכוון. שילמתי כבר. אני ממצא זה באמת מרגיז. אין לי הרבה כסף ועכשיו אתה לעצור אותי באמצעות תוכנה זו ואני עשיתי שום דבר רע. אתה יכול לראות את הקישור הוספתי כדי לתקן את הבעיה. ואני שילמתי לך לפני כמה חודשים.

Snake2
08-04-10, 01:24
למה הייתי הפוכה התשלום אם יש לי רשיון עבודה ... בלי שום סיבה, אני רוצה עדכוני כך לא תהיה הפוכה תשלום אם אני שמח הרישיון אינו אסור. :)

גם אני לא מקבל את ההודעות שלך כמו שאני לא להתחבר במשך כמה שבועות, וגם בפורום זה doesn't לשלוח הודעות דואר אלקטרוני לתיבת הדואר הנכנס שלי מסיבה כלשהי.

Snake2
08-04-10, 01:33
אני חושב שהסיבה הקישור הרגיל לא עובד זה יש לנו תבנית שונה שהופך כל זכויות היוצרים בשורה ובתיבה כל כך נחמד שאולי הגורם לבעיה.

למשל;

התבנית שלי;

1 זכויות יוצרים - זכויות יוצרים 2 - 3 זכויות יוצרים

normall תבנית vb;

זכויות יוצרים 1
זכויות יוצרים 2
3 זכויות יוצרים

בכל מקרה יש לך קישור נחמד עם טקסט עוגן גדול. כל כך טוב vbet.

vBET
08-04-10, 01:56
שים לב שאף אחד לא עוצר אותך באמצעות vBET ברגע זה. אתה משתמש עכשיו והשתמש בו כל הזמן, כאשר הנושא היה קיים ואתה לא היה מגיב.

כפי שכתבנו כל כוונה כל הזמן של חסימת החשבון שלך בפורום הזה (לא חוסמים השימוש vBET - אתם עדיין משתמשים בו כעת) היה להסביר את המצב. וזה יקרה רק בגלל שאתה הפסיק לענות, עם התגובה האחרונה שלך ברמה "ללכת לאיבוד" (לא כתב אותו, פשוטו כמשמעו - זה היה רק רושם שלנו).

כן אנו יודעים כי שילמת עבור המוצר. שאלנו על האיום שלך כי תוכל להסיר את התשלום. בשביל מה על פי הסכם הרישיון שלנו אין לך זכות כאשר הרשיון נשלל על הפרת. אז אם היפוך כזה לקרות זה יהיה הונאה שנעשו במערכת התשלומים ייקח השלכות לא נעימות רבות עבורך.
זאת הסיבה שאנחנו שאלנו על זה - רק כדי להיות בטוח אתה מוכן הונאה שנעשו או לא.

אני מבין שאין לך כוונה כזאת:) וגם אם זה נכתב לפני דברי בלי לזכור הסכם הרישיון.

אישור כל כך - במקרה כזה יש רק לשמור על תשומת לב הסכם רישיון בבקשה להודיע לנו אם אתה מוצא שמשהו לא בסדר בצד vBET. אם אתה ארוך בעסק הזה (אני מאמין שאתם עושים) אז אתה יודע כי הרישיון שלנו הוא ממש קל לפי האפשרויות רישיון עבור מוצרים מסוימים, כך שאנחנו עושים שום דבר יוצא דופן. זה כמה שוק התוכנה נראית נמלה זה נעשה בדרך זו על ידי החוק פיראטיות תוכנה הלחימה. החשבון שלך יהיה unbanned מחר (מצטער אבל צריך לסיים כמה דברים עכשיו זה כמעט 3 בלילה על הזמן שלי). אנא תזכיר לי אם שכחתי (לא לשלוח תזכורת עכשיו - אני מניח כי על חשבון הדוא"ל שלנו הוא הרבה מיילים ממך על הנושא אז אני פשוט להסיר אותו).

שוב מאוד מצטער על כל הצרות שלך מקווה שגם אם אתה לא לאשר את דרכנו, אתה מבין למה עשינו את הצעדים האלה, ואולי אפילו עמוק מעריך שאנחנו רק איסור עשה חשבון לא רישיון זמני לבטל את כל הצעדים האפשריים האחרים. ..
זה היה פשוט הכרחתי את עצמי להרגיש טוב יותר;)

במקרה של בעיות עם vBET, אל תהסס לשלוח הודעות תקלות או דוח סעיפים באג:)

עריכה:
אני פשוט למצוא את ההודעה הקודמת שלך - תודה על ההערה. נא לשים את שאר ברמה PM או לתוך בסעיף פתרון בעיות אם הגרסה החדשה vBET תהיה אותה בעיה.

Snake2
08-04-10, 01:58
תודה. :)

vBET
08-04-10, 15:34
בוצע - כיף:) אני מקווה כי הגרסה החדשה יפגשו ציפיות הביצועים שלך.

Snake
08-04-10, 15:43
כיצד אוכל להפסיק את כתובות האתרים להיות מתורגם בגרסה זו כמו שאלתי כאן לפני> http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/436-how-disable-translated-urls.html

זה באמת צריך להיות אפשרות admincp.

vBET
08-04-10, 15:46
נא לפתוח נושא חדש בשביל זה בבקשות תכונה - התשובה שלנו יכול להיות שימושי גם עבור משתמשים אחרים.

Snake
08-04-10, 15:47
יש לי כבר חוט פתוח, כלומר על הקישור על זה!

vBET
08-04-10, 15:49
סליחה - אני הולך לשם;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1