PDA

View Full Version: Crawl erori



horst
10-03-11, 18:12
Buna, am avut instalat anul trecut, pentru o perioadă scurtă vBET2.4, dar l-au dezinstalat din nou. Chiar şi după mai multe luni primesc afişate pe instrument Google pentru webmasteri acceseze cu crawlere încă peste 1000 de erori. Toţi parametrii Limba =? XX probabil ca nu am dezinstalat produsul corect. Ce pot face pentru a opri aceste erori? Trebuie să spun că am în vBSEO de utilizare. Salutari

kamilkurczak
11-03-11, 10:44
hmm Google au paginile dvs. indexate cu limba = parametru.
Poate ar trebui să reconstrui Sitemap-ul (cu adresele URL bine)

horst
11-03-11, 17:04
De ce Google nu îşi dă seama că stânga nu mai sunt disponibile şi ia-le de la index? Am instalat vBSEO Generatorul de Sitemap-... care ar trebui să creeze sitemap în fiecare zi, dar cu link-urile de noul drept? Salutari

vBET
16-06-11, 08:58
Kamil este în vacanţă acum şi nu ştiu-a rezolvat problema (prin PM sau e-mail). Vă rugăm să spuneţi aveţi nevoie de încă nici un ajutor:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1