Dôležitý: Táto stránka používa cookies, (cookies). Používanie tejto webovej stránky bez nutnosti vypnúť súbory cookie v prehliadači, znamená to, že súhlasíte s tým, pre jeho použitie.
Kúp teraz! Funkcia Súbory na stiahnutie

Zarábajte s nami!

Ak by ste chceli začať zarábať peniaze s vBET pripojiť k Affiliate Program.
| 1 z 2 12 PoslednýLast
Výsledky 1 na 10 z 16

Závit: / Fórum pripojená k názvu domény cez miesto

  1. #1
    Nováčik
    Dátum registrácie
    07. 2010
    Príspevky
    27

    Question / Fórum pripojená k názvu domény cez miesto

    vBSEO 3,6
    vBulletin 3.6.8
    vBET 2.3.x
    vBSEO mapa stránok

    Nainstaloval som free verziu pre test a ja som zistil, preklad funguje skvele!

    Avšak, tam je hlavný problém v adresách:

    Moje miesto je sociálna sieť (URL xxx.com) sa spojil s vBulletin v3.6.8 forum (URL xxx.com / fóra).

    . VBET Po inštalácii a vykonal zmeny na fórum koreň htaccess, som narazil na problém - keď som si vybrať preklad, môžem sa vrátiť do xxx.com ako všetky xxx.com URL sa teraz stáva xxx.com / forums.

    Napríklad URL xxx.com / index.php? Page = hudba sa stáva xxx.com / forum / index.php? Page = hudby, a preto sociálnych sietí časti webu je úplne rozbité, pretože všetky adresy URL sú presmerované na vBulletin fóra.

    A forum URL, ktorý bol xxx.com / fóra, a to sa stáva xxx.com / Fórum / Forum.

    Keby som vypnutý URL sledovanie, by vyššie uvedené problémy zmiznú, ale automatický preklad sa tiež zastaví, čo nie je to, čo chcem.

    Aj put / fóra ako parameter fórum adresár vBET nastavenia, a ja som nasledoval pokyn k zmene. Htaccess pre užívateľov vBSEO.

    Čo mi chýba?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    To môže byť spôsobené zlou konfiguráciu. Vezmite prosím na vedomie, že Fórum Adresár parameter sa použije iba vtedy, keď vaše fórum používa podadresár URL keď je skutočný podadresára (nie virtuálne - ako napríklad vykonáva monitoring). Je jasne popísaný v Popis parametra.

    Takže sa uistite, že máte toto právo. Prosím, čistenie Fórum Adresár parameter a skontrolujte si pomáhať.

  3. #3
    Nováčik
    Dátum registrácie
    07. 2010
    Príspevky
    27

    Default

    My forum URL je xxx.com / fóra, a preto som pridal / forums v adresári vBET Forum nastavenia.

    Odstránenie tohto nepomohlo. Po odstránení tohto URL forum, keď je vybraný preklade, sa xxx.com / sk / Fórum (sk je jazyk), v dôsledku nefunkčný odkaz.

    Tu je môj htaccess v / forums koreňovom adresári.:

    Code:
    # Comment the following line (add '#' at the beginning)
    # to disable mod_rewrite functions.
    # Please note: you still need to disable the hack in
    # the vBSEO control panel to stop url rewrites.
    RewriteEngine On
    
    # Some servers require the Rewritebase directive to be
    # enabled (remove '#' at the beginning to activate)
    # Please note: when enabled, you must include the path
    # to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
    #RewriteBase /
    
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    # RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxx\.com
    # RewriteRule (.*) http://www.xxx.com/forums/$1 [L,R=301]
    
    RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.xxx\.com$
    RewriteRule ^(.*)$ http://xxx.com/forums/$1 [L,R=301]
    
    RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?)?)$ vbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Ja vás pred zle, pretože tento popis:
    Napríklad URL xxx.com / index.php? Page = hudba sa stáva xxx.com / forum / index.php? Page = hudby, a preto sociálnych sietí časti webu je úplne rozbité, pretože všetky adresy URL sú presmerované na vBulletin fóra.
    Teraz už chápem. To je všetko v poriadku - len vBET free verzii nepodporujú preklady externý obsah - prekladá sa len forum. URL: xxx.com / index.php page = hudba je mimo forum tak to zlomí. vBET free verzia znamená jediné fórum obsah. Nič viac.

    Plné verzie sa prekladá vBET obsah mimo fóra vytvorený s vBulletin - môžete vidieť na našom fóre. Pozri obsah tu:
    http://www.vbenterprisetranslator.com/
    alebo tu
    http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php
    a hrať sa s prekladom.

    Ak si napriek tomu nerozumiem otázke - pošlite mi prosím presnú adresu URL stránky, ktorá robí problém.
    Ak chápem správne - potom odpoveď znie: voľný vBET nepodporujú preklady obsah mimo fóra, platí One podporuje stránky mimo fórum vytvorené s motorom vBulletin.

    PS.
    Htaccess vo vašom pravidlá vBET v nesprávnom mieste. - Tie by mali byť tesne pred pravidlami vBSEO - žiadne ďalšie pravidlá by mala byť medzi vBET a vBSEO pravidlá.

  5. #5
    Nováčik
    Dátum registrácie
    07. 2010
    Príspevky
    27

    Default

    Áno, moje pravidlá sú pravidlá, než vBSEO.

    Budem kupovať komerčnú verziu. Musím odinštalovať a nainštalovať bezplatnú verziu komerčnej verzie?

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Áno - ak chcete nainštalovať komerčná verzia potom sa musíte najskôr odinštalovať verziu zadarmo - stačí odinštalovať správcu CP.

    Ďalej upozorňujeme, že. Htaccess pravidlá zmení.

  7. #7
    Nováčik
    Dátum registrácie
    07. 2010
    Príspevky
    27

    Default

    Ahoj, ja kúpil komerčnú verziu, odinštalovať a nainštalovať bezplatnú verziu komerčnej verzie 3.x Preklad funguje, ale mám úplne rovnaké problémy ako u free verzie.

    Musel som vypnúť URL sledovacie URL inak sa xxx.com / Fórum / Forum, keď som navigáciu.

    Okrem toho ďalší problém pretrváva. - Po vložení URL pravidiel pred vBSEO pravidiel v htaccess, je rozbitý vBSEO Mapa odkaz. Mám stránka nebola nájdená na môj Mapa stránok URL. Odstránenie všetkých vBET pravidlá by Mapa URL znovu pracovať, ale to rozhodne nie je riešenie.

    Som niečo chýba?

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET zamestnancov) vBET's Avatar
    Dátum registrácie
    10. 2009
    Príspevky
    3,037

    Default

    Ak chcete mať Mapa beží pravidlá pohybu vBET na vhodné miesto. Vy proste ladom návod - v návode máte jasne popísaný, aby vBET pravidiel tesne pred vbseo.php pravidiel a nastavenia pred Mapa pravidiel miesto. Tiež nezabudnite, že ste pravidlá pre platené verzie - bez nich má iné pravidlá. Odstránenie starých pravidiel a dať nové na vhodnom mieste + pridať forum adresár do prvej 2 pravidiel (ako je popísané v návode). Ak to bude stále nefunguje - pošlite celý zmenil obsah súboru htaccess ..

    O / Fórum / fórum - Čo ste si stanovili pre Admin CP -> vBET -> hlavné -> fóra adresára?

  9. #9
    Nováčik
    Dátum registrácie
    07. 2010
    Príspevky
    27

    Default

    Ok, vďaka. Som vyriešil Mapa nefunkčný odkaz problém. Ale .. / Fórum / Forum problém stále existuje. A, áno, som / Správa fóra na CP -> vBET -> Main -> Forum adresár. Bez nastavenia fóra v tejto oblasti prekladu by ani pracovať - to by viedlo k neexistujúci stránku.

  10. #10
    Nováčik
    Dátum registrácie
    07. 2010
    Príspevky
    27

    Default

    Tu je môj súčasný htaccess v xxx.com / Fórum root.:

    # Comment nasledujúci riadok (pridať "#" na začiatku)
    # Vypnúť funkciu mod_rewrite.
    # Poznámka: stále musíte vypnúť v hack
    # Ovládací panel vBSEO zastaviť prepisovanie URL.
    RewriteEngine On

    # Niektoré servery vyžadujú RewriteBase smernice, ktoré majú byť
    # Povoliť (odstrániť '#' na začiatku k aktivácii)
    # Poznámka: Ak je povolené, je nutné zahrnúť cestu
    # Do koreňovej zložky VB (tj RewriteBase / forum /)
    # RewriteBase /

    RewriteBase / forum /

    RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ www \\. Xxx \\. Com $
    RewriteRule ^(.*)$ http://xxx.com/forums/ $ 1 [L, R = 301]

    RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml | ..? Txt) (\\ GZ))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php Mapa = $ 1 [L]

    RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & presmerovanie = / forum / index.php [L, QSA]
    RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & presmerovanie = / forum / $ 2 [L, QSA]

    RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
    RewriteRule ^ ((archív /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

    RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
    RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
    RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | obrázky) /
    $ RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]
    Ako vidíte, som musel odstrániť
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]
    od .htaccess aby sitemap URL pracovať. Je to, čo som mal robiť? Nepamätám si čítal kdekoľvek vašej výučby, že musím odstrániť monitoring pravidlá v .htacess súbore vyrobiť sitemap URL pokračovať v práci. By to mhouřit mojom monitoring?
    Naposledy upravil myandy99; 12-08-11 v 00:51. Dôvod: Ďalšie dotaz na vBSEO a Mapa

| 1 z 2 12 PoslednýLast

Kľúčové slová pre túto tému

Prispievanie

  • Vy nie je zakladať nové témy
  • Vy nie je vkladať nové príspevky
  • Vy nie je prikladať
  • Vy nie je upravovať svoje príspevky
  •