PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany błąd w 4.2.3?



bhanuprasad1981
14-08-10, 18:47
i nie zmodernizowane moim vBET do najnowszej wersji 4.2.3 na czas 4.0.6 z vbseo 3.5.1pl1, problem jest stopka z reklam, w których jego wyświetlania mojego nagłówka instaed ad również jakieś dziwne słowa takie jak: -


//0){location.replace('http://www.pdaapps.org/showthread.php?p='+cpostno);};} } if(typeof window.orig_onload == "function") window.orig_onload(); } //]]>

ten błąd występuje tylko na przetłumaczonych stron, więc i czasowo wyłączona stopki reklam, proszę mi pomóc: (

vBET
14-08-10, 22:55
Czy może Pan daje więcej ..

Byłoby najłatwiej, jeśli tylko PM do mnie dostęp szczegóły do Admin CP i FTP + opisać w jaki sposób do odtworzenia problemu (jak włączyć stopki ad), ale być może będę w stanie pomóc bez dostępu, gdy będę miał więcej danych.

Również - co jest odpowiedzialne za dodanie stopki kod reklamy? Bo jeśli jest to inne wtyczki, to mamy tutaj jakiejś sprawie integracji nie jest błąd.

bhanuprasad1981
15-08-10, 19:50
ok podam więcej wyjaśnień

i wykorzystania czas 4.0.6 Najnowsza wersja, w VB4 jest wbudowany manager reklamy, która jest pozwać za umieszczanie reklam na mojej stronie, problem powstaje w stopce reklamy, która jest zastępowana przez obszar nagłówka i zdarza się tylko w przetłumaczonych stron, jeśli chcesz i może udzielić administrator szczegóły

tylko dla informacji jestem dodając zdjęcia mojej stopki powierzchnia: -

nie przetłumaczone na stronę: -

Desi Pix | Udostępnianie Zdjęcia i hosting-Share Twoje Hot Desi Pix-nie translated.GIF (http://www.desipix.info/show.php/2043_nontranslated.GIF.html)

przetłumaczone na stronę: -

Desi Pix | Udostępnianie Zdjęcia i hosting-Share Twoje Hot Desi Pix-tłumaczone page.gif (http://www.desipix.info/show.php/2044_translatedpage.GIF.html)


proszę nie ten błąd nie pojawił się w 4.2.2 z samym modów


przetłumaczone na stronę

vBET
16-08-10, 22:53
OK - dzięki za szczegóły. Będziemy sprawdzać, co się zmieniło w przypadku stopki w kodzie, a także spróbować odtworzyć problem. Dzięki za zdjęcia - można wysłane surowego HTML wyjście - przynajmniej tej części, która nie jest tak jak powinno być. Również - Myślę, że dla Kamil może być bardzo pomocne, jeśli tylko mają dostęp do serwera, na którym problem już istnieje - ale on skontaktować się z Tobą ten sam:)

kamilkurczak
17-08-10, 18:22
hello,

Teraz postaram się odtworzyć i rozwiązać ten problem .. dzięki za opis.

bhanuprasad1981
18-08-10, 19:59
żadnych aktualizacji?

kamilkurczak
20-08-10, 19:46
Dodałem obrazek do stopki miejsce za ogłoszenie, ale nadal jest to tylko obraz, bez żadnego konkretnego kodu jak Adsence itp.
Mam jedno pytanie: czy dodać do tego stopki kodu szczególnych lub tylko za pomocą linków?
Można wkleić przykład tego kodu ogłoszenie? Będę go przetestować.

jeśli nie, można PM do mnie lub vBET dostęp do FTP i admincp, ponieważ nie mogę odtworzyć tego problemu na naszym forum. Pomoże to w górę.

kamilkurczak
23-08-10, 14:14
jakieś wieści? proszę, przeczytaj mój poprzedni post. Dzięki.

bhanuprasad1981
23-08-10, 18:39
wysłane godz vBET około 12 godzin temu dzięki:)

kamilkurczak
23-08-10, 20:56
Tak, wiem o tym. Zostanie ona ustalona.

kamilkurczak
24-08-10, 14:53
Kiedy przetłumaczyć stronę widzę to ogłoszenie. można go włączyć?

bhanuprasad1981
24-08-10, 15:09
w tej chwili i ręcznie wstawione reklamy w szablonie, wykonaj następujące proces wstawiania auto, o którym wspomniałem w pm

kamilkurczak
24-08-10, 17:29
ok, teraz mogę odtworzyć go na ciebie forum. Zostanie ona ustalona.

kamilkurczak
25-08-10, 14:51
hello,
Naprawdę potrzebuję tego dostępu

kamilkurczak
26-08-10, 13:36
hello,

Proszę zauważyć: Jeżeli wyłączysz vBSEO ten dodatek działa perfekcyjnie i tłumaczenie działa perfekcyjnie. Więc vBET działa normalnie, ale vBSEO złamał tym ogłoszeniu.
Znalazłem to: jeśli wyłączyć wtyczki global_complete z vBSEO to ogłoszenie będzie dobry, więc ten hak jest konflikt.

Gdy używam print_log do dziennika widzę, że kiedy vBSEO jest włączona do mojej funkcji tłumaczenie dostaję $ output z tym złamane ogłoszenie. bez tej wtyczki (global_complete) to działa dobrze.
Mamy więc problem integracji.

Zauważyłem również, że używasz vBSEO 351 pl1 ale używam vBSEO 351 bez wersji pl1, więc muszę zaktualizować do wersji vBSEO pl1.

po, że będę je potwierdzić.

kamilkurczak
26-08-10, 15:50
ehh, nadal nie mogę odtworzyć na moim forum testowym, więc nadal muszę dostęp do forum. Dzięki.

I wyłączone wszystkie ogłoszenia przez admincp-> z reklamy-> Menedżer przez wciąż widzę to ogłoszenie na forum? jak mogę ją wyłączyć? masz to ogłoszenie w szablonach?

kamilkurczak
27-08-10, 15:01
rozwiązany.
To jest problem vBSEO nie vBET. To jest problem w global_complete haka vBSEO.
rozwiązanie (już zrobić na forum)
1. przejdź do admincp-> Wtyczki i Produkty-> Menedżer wtyczki
2. znaleźć global_complete hak w vBSEO
3. zestaw Order Execution do 1001
4. zaoszczędzić

Testowałem go i linki vBSEO pracy dobre i tłumaczenie tego linki pracuje dobrze.
Pamiętaj:
po aktualizacji vBSEO zawsze należy ustawić kolejność wykonywania do 1001

Proszę potwierdzić.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1