PDA

Zobacz pełną wersję: Już Wsparcie dla esclusions słowo!



mario06
08-06-10, 23:12
Moja strona nie jest po angielsku, ale używam wielu angielskich terminów technicznych, nie chcę przetłumaczyć można zrobić pole wykluczenia słowa tak, że mogę dodać słowa nie chcę przetłumaczone?


PS. Tłumaczenie automatyczne tylko wtedy, gdy mogę ustawić -> Zawsze ufaj Google

vBET
09-06-10, 11:34
Możesz użyć BBCode notranslate w wiadomości - te wskażą, która część tekstu nie będą tłumaczone. Proszę powiedzieć czy to pokryje Twoich potrzeb.

Ponadto należy pamiętać, że takie globalne wyłączenie może być potencjalnie szkodliwe:
- Jeśli zostały dokonane łatwy sposób może złamać wiadomość, jeśli wykluczono jest częścią innego słowa
- Jeśli jest bezpieczna dla pierwszego numeru może zająć wiele zasobów wydajność

O tłumaczenia wiadomości napisanych w innych językach - to działa jak należy, tylko trzeba się nauczyć:)
Proszę uważnie przeczytać opis innych opcji. Zobacz także tutaj:


Jest to po prostu działa tak jak została zaprojektowana:) Jeśli masz jakieś pytania proszę zapytać:)

mario06
09-06-10, 14:24
Od uruchomić techniczne forum i kilka słów, takich jak Orange Box i / lub zabić narzędzie nie może być tłumaczone stało się to dla mnie problem, dla pracowników to nie ma problemu z bbcodes man, ale jakie są 143k użytkowników przypuszczać zrobić?

Myślę, że pole wykluczenia słowo jest koniecznością.

Kiedy mówię, że Orange Box i nie mam na myśli koloru, ani artykuł, ale jego nazwa, Jan Kowalski nie tłumaczy, ponieważ jest to imię i Google o tym wie.

Jeśli chodzi o automatyczne tłumaczenie pomyślałem, dlaczego nie zawsze przekładają się tylko nowym użytkownikom automatyczne tłumaczenie, bo wybrać swój język podczas rejestracji, ale dla starych użytkowników nie jest tak, oznacza to nie auto dla nich. To również należy się zająć.

Last but not least, do obsługi bbcode dlaczego nie dodać ikonę z kodów języków w oknie odpowiedzieć tak, że byłoby znacznie łatwiej | intuicyjny dla n00b użytkowników do kliknięcia to zbieranie pożądanego owinąć języka.

Pozdrawiam

vBET
09-06-10, 17:14
Od uruchomić techniczne forum i kilka słów, takich jak Orange Box i / lub zabić narzędzie nie może być tłumaczone stało się to dla mnie problem, dla pracowników to nie ma problemu z bbcodes man, ale jakie są 143k użytkowników przypuszczać zrobić?

Myślę, że pole wykluczenia słowo jest koniecznością.

Kiedy mówię, że Orange Box i nie mam na myśli koloru, ani artykuł, ale jego nazwa, Jan Kowalski nie tłumaczy, ponieważ jest to imię i Google o tym wie.

Weźmiemy pod uwagę kilka rozwiązań dla tego i sprawdzić jego wpływ na wydajność. Na koniec będzie wpływ 0, jeśli nie są używane;) Jeszcze w tej chwili widzę kilka problemów w tym obszarze.


Jeśli chodzi o automatyczne tłumaczenie pomyślałem, dlaczego nie zawsze przekładają się tylko nowym użytkownikom automatyczne tłumaczenie, bo wybrać swój język podczas rejestracji, ale dla starych użytkowników nie jest tak, oznacza to nie auto dla nich. To również należy się zająć.

Przeczytaj wszystkie opcje wykrywania dokładnie jak sugerowano wcześniej. To nie jest jak myślisz. Użytkownicy nie muszą ustawić ich język domyślny, jeżeli używasz odpowiedniej strategii wykrywania (te z Google). vBET daje wiele sposobów wykrywania i będzie działać jak go wybrać.
Ponadto istnieje już rozwiązanie o starych użytkowników - zobacz Różne opcje "Przekieruj do edycji profilu":)


Last but not least, do obsługi bbcode dlaczego nie dodać ikonę z kodów języków w oknie odpowiedzieć tak, że byłoby znacznie łatwiej | intuicyjny dla n00b użytkowników do kliknięcia to zbieranie pożądanego owinąć języka.

To już jest zrobione w trochę inny sposób:) Jeśli użytkownik posiada zestaw jego domyślny język, inne, że język forum ujrzy dodatkową opcję w pasku narzędzi edytora, który pozwoli mu podjąć decyzję czy tę wiadomość jest w jego domyślny język, czy nie.
O wyrzucili wszystkie ikony - byliśmy o tym myśleć, ale wydaje się nie być potrzebne z vBET możliwość korzystania z automatycznego wykrywania języka i zmuszają użytkowników do ustawienia ich język domyślny.

PS.
Prosimy o zachowanie jednej kwestii na wątek, nie będziemy w stanie zarządzać problemów, jeśli nie będzie 10 w jednym wątku:)

mario06
09-06-10, 18:44
Ostatnie 2 problemy rozwiązane (mój problem)! :)

Powiedzmy, że oryginalny problem (tytuł wątku) pozostaje.
Od uruchomić techniczne forum i kilka słów, takich jak Orange Box i / lub zabić narzędzie nie może być tłumaczone stało się to dla mnie problem, dla pracowników to nie ma problemu z bbcodes man, ale jakie są 143k użytkowników przypuszczać zrobić?

Myślę, że pole wykluczenia słowo jest koniecznością.

Kiedy mówię, że Orange Box i nie mam na myśli koloru, ani artykuł, ale jego nazwa, Jan Kowalski nie tłumaczy, ponieważ jest to imię i Google o tym wie.


Dziękujemy!

vBET
16-06-10, 20:00
Sporządzono:) Ignorowanie wyrazów / zdań zostaną dodane w następnej wersji (vBET 3.3.4). Będzie on automatycznie nieprzezroczysty ignorowane zdań w bbcode notranslate dla wiadomości przychodzących. Nie będzie on miał wpływu na obszary poza wiadomości (szablony i zawartość frazy) - dla osób nie używać dziedzinie tłumaczenia. Dzięki, że nasze rozwiązanie będzie miało wpływu na wydajność podczas generowania strony. Będziemy także tworzyć jakieś zadanie, które automatycznie nieprzezroczysty ignorowane słowa we wszystkich wiadomościach już istniejących.

mario06
17-06-10, 06:34
nadzieję, że nowa wersja wyjdzie wkrótce:)

vBET
18-06-10, 20:18
Już są nieprzeźroczyste ignorowane słów już istniejących wiadomości. Jeszcze jeden problem do rozwiązania - czekają na rzeczy vBulletin do odpowiedzi. Jeśli się to szybko, możliwe jest, że nowa wersja będzie w ten weekend:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1