PDA

Zobacz pełną wersję: Moja historia z vBulletin Enterprise Tłumacz



RootShell
04-11-09, 22:48
Hi! Zacząłem ostatnim tygodniu mojego nowego forum w języku francuskim na aktualnych informacji i rozwiązywanie problemów po zainstalowaniu addon i pierwszy indeksowania w wyszukiwarkach Google, stwierdziliśmy, że strony są indeksowane w wielu językach, więc będę cieszyć się wielu gości z różnych krajów i języków, mam również systemu podziału przychodu zainstalowane Google Adsense na moim forum, więc będę miał dużo użytkowników na jakiś czas. Ten tekst jest napisany w języku francuskim, dzięki Michał Podbielski nam ułatwić zadanie tłumaczenie z pomocą tej silnej aplikacji. To jest dopiero początek: D.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1