PDA

Teljes verzió megtekintése: Az én történetem a vBulletin Enterprise Fordító



RootShell
04-11-09, 22:48
Hi! Elkezdtem a múlt héten az új fórumot a francia a jelenlegi információk és a problémák megoldásában, telepítése után az addon, és az első indexelés a Google kereső, azt tapasztaltam, hogy az oldalak indexelt több nyelven, így élvezheti a látogatókat a különböző országok és nyelvek, Nekem is van egy bevétel megosztási rendszert telepített Google Adsense az én fórumon, úgyhogy sok a tagok egy darabig. Ez a szöveg van írva franciául, köszönhetően Michał Podbielski is megkönnyíti a feladatot a fordítás segítségével ennek az erős alkalmazás. Ez csak a kezdet: D.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1