PDA

Zobacz pełną wersję: Tłumaczenie flagi nie pojawia się



mykkal
25-05-15, 05:17
Odinstalować wersję dla vb 3.8 i rata ten wolny wersja. Odinstalowałem wykonane zmiany do vBSEO, a następnie umieścić w Yandex API. I miejscach flagi niestandardowej lokalizacji w nagłówku i nie pojawiają się. Ja jestem przy pomocy dziecka stylu vbulletin domyślny styl. Podczas przeglądania źródła nie widać nic wspólnego z vBET

Tu jest link można spojrzeć na: PŁATNY innych talentów - pies żywności Demo wynajmu psa miłośników za długi termin pozycji (http://mymodeltalk.com/jobs/model-castings-acting-auditions-atlanta-metro-ga/1466741-dog-food-demo-hiring-dog-lovers-long-term-position.html)

kod, który kiedyś był:


<div>{vb:raw vbenterprisetranslatorflags}</div>

Marcin Kalak
25-05-15, 08:54
Czy masz włączone vBET w AdminCP -> Plugins & Produkty -> Zarządzanie produktami?

mykkal
25-05-15, 21:16
Czy masz włączone vBET w AdminCP -> Plugins & Produkty -> Zarządzanie produktami?


Ahhh teraz jego pracy.

mykkal
25-05-15, 21:21
Czy to zadziała z domyślnego stylu mobilnych?

Fabiano
26-05-15, 01:55
W ten zdejmowany wersja nie Pokaż opcję, aby wybrać język.

mykkal
26-05-15, 02:04
W ten zdejmowany wersja nie Pokaż opcję, aby wybrać język.

prawda? Nie wiem, co pan powiedział. Jestem w stanie do odwiedzenia przetłumaczonych stron, ale potrzebny jest sposób, aby dodać flagi do mobilnego stylu. 68% ruchu jest poprzez smartphone, telefon komórkowy lub tablet.

vBET ma zrobiłeś tego wcześniej. http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/VBET4-Troubleshooting/2128-flag-not-showing-Mobile-style.html?highlight=Mobile

Fabiano
26-05-15, 02:17
W wersji mobilnej gdy osoba zarejestruje, nie ma flagi język.

mykkal
26-05-15, 02:38
W wersji mobilnej gdy osoba zarejestruje, nie ma flagi język.

Poprawne, nie są one wyświetlane. Zastanawiam się jak dostać ich do stawienia się. Czy masz jakiś pomysł? Moja strona jest MyModelTalk Darmowe Casting rozmowy na modele i aktorzy! (http://MyModelTalk.com/jobs/)

mykkal
26-05-15, 15:23
Czy masz włączone vBET w AdminCP -> Plugins & Produkty -> Zarządzanie produktami?

Martin, prosze o odpowiedz. Ja potrzebować współpracownik w dostawanie ten wobec praca u Zdejmowany stylu. To działa na moim stylu pulpitu dziecko. Ale nie kumam do pracy na przenośne stylu tak daleko. Proszę o pomoc. thx

Marcin Kalak
26-05-15, 17:29
Aby dodać flagę do mobilnego stylu:
1. Otwórz AdminCP -> style i Szablony -> styl Manager -> domyślny styl - > Edytuj Szablony -> vbenterprisetranslator_flags.
2. Zmień wartość styl domyślny styl do mobilnego stylu.
3. Zapisz szablon.
Jeśli chcesz dodać inne vBET szablon (np. dodać flagi do wiadomości przetłumaczone) a przywozowe inne potrzebne style vbenterprisetranslator.

mykkal
26-05-15, 17:46
i trzeba go używać na więcej niż jeden styl, jednocześnie. Mobilny styl jest dla telefonów komórkowych i wyświetla się tylko po wykryciu smartphone, gdy użytkownik odwiedza witrynę. Inaczej widzą vB4 domyślny styl.

Jak zrobic zeby to na jeszcze więcej niż jeden naraz?


Aby dodać flagę do mobilnego stylu:
1. Otwórz AdminCP -> style i Szablony -> styl Manager -> domyślny styl - > Edytuj Szablony -> vbenterprisetranslator_flags.
2. Zmień wartość styl domyślny styl do mobilnego stylu.
3. Zapisz szablon.
Jeśli chcesz dodać inne vBET szablon (np. dodać flagi do wiadomości przetłumaczone) a przywozowe inne potrzebne style vbenterprisetranslator.

mykkal
26-05-15, 17:57
Nieważne, którą ja wyobrażał ono na zewnątrz. Ja skopiowany styl vbenterprisetranslator nad do mobilnego stylu bez przełączania go. Teraz wszelkie prace w obu stylach. Dzięki pod kątem ten koniuszek. Może chcesz dodać to do dokumentacji, tak inni wiedzą.

Marcin Kalak
26-05-15, 17:57
Po zaimportowaniu szablonu vBET do mobilnego stylu, można ustawić wartość {vb: surowego vbenterprisetranslatorflags} zarówno w przenośne stylu i styl domyolny. Flagi nie pojawiają się w przenośne stylu, bo w mobilny styl nie był szablonu vbenterprisetranslator_flags.

Marcin Kalak
26-05-15, 17:59
Nieważne, którą ja wyobrażał ono na zewnątrz. Ja skopiowany styl vbenterprisetranslator nad do mobilnego stylu bez przełączania go. Teraz wszelkie prace w obu stylach. Dzięki pod kątem ten koniuszek. Może chcesz dodać to do dokumentacji, tak inni wiedzą.
Cieszę się, że mogłem pomóc.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations