PDA

مشاهده نسخه کامل : پرچم ترجمه ارايه دهد نيست.

mykkal
25-05-15, 05:17
من اين نسخه را برای vb نصب نشده و در حالي نصب نسخه رایگان است. خود من به خاطر Edits vBSEO نصب نشده و سپس در Yandex API است. من جاهای پرچم در عرف محل در سرصفحه و آنها حضور ندارند. من با استفاده از يك كودك به سبك vbulletin سبک پیش فرض است. وقتي من مشاهده منبع من هیچ چیزی برای انجام با vBET

این پیوند می توانید نگاهی به استعداد ديگر پرداخت: - غذای سگ نمایشی استخدام سگ را برای درازمدت (Http://mymodeltalk.com/jobs/model-castings-acting-auditions-atlanta-metro-ga/1466741-dog-food-demo-hiring-dog-lovers-long-term-position.html) موقعیت

کد استفاده کردم: بود.

<div>{vb:raw vbenterprisetranslatorflags}</div>

Marcin Kalak
25-05-15, 08:54
آیا vBET فعال در برنامه های >>AdminCP --> محصولات محصولات را مدیریت کنید؟

mykkal
25-05-15, 21:16

حالا ahhh کار آن است.

mykkal
25-05-15, 21:21
این کار را با موبایل سبک پیش فرض؟

Fabiano
26-05-15, 01:55
Nهم اکنون versão não aparece يك موبايل opção selecionar idioma عطا كرد.

mykkal
26-05-15, 02:04
Nهم اکنون versão não aparece يك موبايل opção selecionar idioma عطا كرد.

نمیشنوی؟ من نمی دانم آنچه به شما گفتم. من قادر به ديدن صفحات ترجمه اولیه اما باید راهی برای افزودن پرچم به سبک تلفن همراه است. 68% از ترافیک است که من از طریق تلفن همراه، smartphone یا قرص.

vBET قبل از این انجام داده است. http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2128-flag-not-showing-mobile-style.html?highlight=mobile

Fabiano
26-05-15, 02:17
Quando versão nهم اکنون تلفن همراه یک توضیح دادید pessoa não vai و خشونت گزندهء نگاهش به عنوان پرچم دو aparece idioma.

mykkal
26-05-15, 02:38
Quando versão nهم اکنون تلفن همراه یک توضیح دادید pessoa não vai و خشونت گزندهء نگاهش به عنوان پرچم دو aparece idioma.

تصحیح آنها ظاهر می شود. خواهم بدانم چگونه به آنها را به نظر می رسد. آیا شما هر ایده? من سایت MyModelTalk ریخته گری مکالمه مجانی برای مدل و هنرپیشه است! (http://MyModelTalk.com/jobs/)

mykkal
26-05-15, 15:23

مارتين، لطفاً پاسخ نداد. من به کمک نياز دارند برای این کار روی موبایل سبک است. آن را به کار بر روی دسک تاپ کامپیوتر ذخیره کنید سبک کودک است. اما من نمیتوانم آن را به کار بر روی سبک موبایل تاکنون کمک کنید. thx است.

Marcin Kalak
26-05-15, 17:29
برای افزودن یک پرچم به سبک تلفن همراه:
1. باز->سبكهاي AdminCP >>Templates--->مدیر سبک سبک پیش فرض->ویرایش vbenterprisetranslator_templates-->پرچم بود.
2. مقدار پیش فرض تغییر سبک از سبک به سبک تلفن همراه شما است.
3. الگو را ذخیره کنید.
اگر می خواهید دیگر vBET اضافه کنید (مثلاً افزودن الگوی پرچم ترجمه پیام) و سپس به واردات ساير سبكهاي vbenterprisetranslator لازم است.

mykkal
26-05-15, 17:46
من نیاز به استفاده از آن در بيش از يك سبك است. به سبک موبایل برای تلفن های همراه است و تنها وقتی تشخیص smartphone را نمایش می دهد بر ديدارهاي بازديدكننده سايت. در غیر اینصورت آنها به سبک پیش فرض vB4.

چگونه از آن استفاده بيش از يك بار؟

برای افزودن یک پرچم به سبک تلفن همراه:
1. باز->سبكهاي AdminCP >>Templates--->مدیر سبک سبک پیش فرض->ویرایش vbenterprisetranslator_templates-->پرچم بود.
2. مقدار پیش فرض تغییر سبک از سبک به سبک تلفن همراه شما است.
3. الگو را ذخیره کنید.
اگر می خواهید دیگر vBET اضافه کنید (مثلاً افزودن الگوی پرچم ترجمه پیام) و سپس به واردات ساير سبكهاي vbenterprisetranslator لازم است.

mykkal
26-05-15, 17:57
Nevermind من آن را نمیفهمد. من سبک vbenterprisetranslator بیش از سبک موبایل به جای تعویض آن کپی. در حال حاضر فعال در هر دو سبک کار می کند. با تشکر برای نوک. شما ممکن است بخواهید برای اضافه کردن این به اسناد خود تا دیگران بدانند.

Marcin Kalak
26-05-15, 17:57
پس از واردات vBET الگو به سبک موبایل می توانید تنظیم ارزش {فعال: vbenterprisetranslatorflags خام} در موبایل سبک و سبک پیش گزیده. پرچم نمی رسد در سبک موبایل زیرا در سبک موبایل بود نه vbenterprisetranslator_flags الگو.

Marcin Kalak
26-05-15, 17:59
Nevermind من آن را نمیفهمد. من سبک vbenterprisetranslator بیش از سبک موبایل به جای تعویض آن کپی. در حال حاضر فعال در هر دو سبک کار می کند. با تشکر برای نوک. شما ممکن است بخواهید برای اضافه کردن این به اسناد خود تا دیگران بدانند.
من خوشحالم که من می توانم به شما کمک کند.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1