PDA

Zobacz pełną wersję: vBET i CKEditor w 4.1.4



Taurus
13-06-11, 00:21
Chcę tylko wiedzieć, czy vBET działa poprawnie z nowym CKEditor w vb 4.1.4?

Dzięki.

vBET
13-06-11, 00:45
CKEditor? Czy to jakiś plugin lub funkcji w vBET 4.1.4?

Taurus
13-06-11, 00:50
Jest to całkowicie nowy edytor.


vBET
13-06-11, 00:53
Nie może potwierdzić w tej chwili. Może ktoś z naszych użytkowników potwierdzić. Sprawdzimy to i potwierdzić w tym tygodniu.

vBET
13-06-11, 04:32
Mogę potwierdzić, że w vBulettin 4.1.4 vBET dodaje opcję języka (dla użytkowników z domyślnym językiem innym niż język forum) do odłogowania redaktorów:
- Temat szybką odpowiedź
- Temat pełnej odpowiedzi
- Nowy wątek
- Szybka wiadomość odwiedzających użytkownika
- Szczegółowe wiadomości odwiedzających użytkownika
- Prywatna Wiadomość
- Szybka odpowiedź do Prywatna Wiadomość
- Zaawansowane Odpowiedz Prywatna Wiadomość
- Nowe Dyskusja grupowa
- Szybka odpowiedź Grupa dyskusyjna
- Zaawansowane Odpowiedz Grupa dyskusyjna
- Szybkie Komentarz Obraz Grupa
- Zaawansowane Komentarz Obraz Grupa
- Szybkie Komentarz Picture Album
- Zaawansowane Komentarz Picture Album
- Nowy wpis na blogu
- Szybkie Komentarz Blog
- Zaawansowane Komentarz Blog
- Komentarz art CMS (nie nieprzezroczysty)
- CMS Artykuł (nie nieprzezroczysty)
Jeśli brakuje mi coś proszę dać mi znać i będę to sprawdzić.

Należy pamiętać, że niektóre z nich wyświetlany nieprzezroczysty opcji, ale nie nieprzezroczysty w lang bbcode. Jak pamiętam był wcięty na nie nieprzezroczysty Artykuły CMS (to artykuły nie są pisane przez każdego, nadal powinien nieprzezroczyste lub nie wyświetlenia opcji nieprzezroczysty), ale komentarz powinien być. Sprawdzimy to.

Również przełączać się między szybkie odpowiedzi na szczegółowe jest OK. Podgląd wiadomości również działa dobrze. Te 2 był testowany na redaktorów wątku.

Również znalezione vBulletin błąd na blogu: Zaloguj Wymagane - vBulletin JIRA (http://tracker.vbulletin.com/browse/VBIV-12394)

Taurus
13-06-11, 06:06
Dzięki Michał! To dobrze wiedzieć.

vBET
15-06-11, 15:06
O tych 2 redaktorów, który pokazuje nieprzezroczysty opcja, ale nie nieprzezroczysty:
1. CMS Artykuł: Sprawdziłem kilka uwag i to tak powinno być. Opaque nie jest obsługiwana tutaj, ponieważ artykuły są pisane w języku domyślnym forum (nie jest to treści, które mogą być dodawane przez nikogo). I nie żadnych dodatkowych warunków, aby nie pokazać nieprzezroczysty opcję ze względu na wydajność - grupa ludzi, pisanie artykułów CMS jest ograniczona, a te są native speakers tak mają ten sam język domyślny jako forum i nie będą nieprzezroczyste opcji. Więc to pozostanie jak jest.

2. CMS art Komentarz: powinien nieprzejrzysty i będzie w następnym wydaniu. Quick Fix: tworzyć nowe wtyczki do haka vbcms_article_populate_end dla produktu vBET, z rączką język domyślną nazwę komentarzy CMS artykułu i kod:

if ($view->comment_block) {
$view->comment_block = str_replace('if (comment_postid > 0)', 'if (document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\').checked) {
postvars += \'&vbet_postInLanguage=\' + document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\').value;
}
if (comment_postid > 0)', $view->comment_block);
}

vBET
15-06-11, 16:52
Nowy problem z 4.1.4 Edytor - podczas sprawdzania postu podgląd i będzie zaawansowanych przetłumaczone strony, a następnie treść wiadomości jest przetłumaczone - nie powinno być. Pracujemy nad tym już teraz, więc wydanie będzie trzymać, dopóki nie rozwiąże nowej emisji.

vBET
16-06-11, 01:46
Nowy problem z 4.1.4 Edytor - podczas sprawdzania postu podgląd i będzie zaawansowanych przetłumaczone strony, a następnie treść wiadomości jest przetłumaczone - nie powinno być. Pracujemy nad tym już teraz, więc wydanie będzie trzymać, dopóki nie rozwiąże nowej emisji.

OK - mamy rozwiązanie tego problemu i będzie to uwzględnione w następnej wersji:)

vBET
16-06-11, 08:50
I jeszcze jedna kwestia znaleźć i już poprawione - przekierować się do ckeditor.php wnioski na przetłumaczonych stron. To rzeczywiście nie było błędów - wszystko działa poprawnie po przekierowanie, ale przekierowanie było złe dla wydajności. Mamy już ustalony na jej wniosek do ckeditor.php już zawiera parametr języka i nie ma przekierowania za utracone śledzenia tłumaczenie jest konieczne:) To będzie dostępna w następnej wersji.

Taurus
16-06-11, 10:20
To naprawdę świetna wiadomość dla mnie Michał. Trzymam się na upgrade do 4.1.4 aż dowiem się wszystkie moje naprawdę ważne modów będzie działać. Do tej pory jest jeszcze kilka, że przyzwyczajenie. Ale to daje mi pokój serca wie, że vBET, który jest jednym z moich najważniejszych będzie dobry to go! Dziękuję bardzo za Waszą wspaniałą pracę i niesamowite wsparcie zawsze! Jest kilku chłopaków w tym biznesie, jak ty!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations