PDA

View Full Version: vBET и ckeditor в 4.1.4



Taurus
13-06-11, 00:21
Аз просто искам да знам, дали vBET се работи добре с новия ckeditor в Vb 4.1.4?

Благодаря.

vBET
13-06-11, 00:45
ckeditor? Дали някои плъгин или функционалност в vBET 4.1.4?

Taurus
13-06-11, 00:50
Това е напълно нов редактор.


vBET
13-06-11, 00:53
Не може да потвърди, в този момент. Може би някои от нашите потребители потвърждават. Ние ще го провери и потвърди тази седмица.

vBET
13-06-11, 04:32
Мога да потвърдя, че в vBulettin 4.1.4 vBET добавя опция на език (за потребители с по подразбиране език, различен от езика форум) за източване редактори:
- Автор на бърз отговор
- Автор на пълен отговор на
- Нова Тема
- Бързо Потребител Съобщение за посетители
- Детайлни Съобщение за посетители
- Лично Съобщение
- Бърз отговор на лично съобщение
- Разширено Отговор лично съобщение
- Нови дискусионна група
- Бързо група Отговор Дискусия
- Разширено група Отговор Дискусия
- Бързо група Picture Коментар
- Разширено група Picture Коментар
- Бързо Албум Снимка Коментар
- Разширено Албум Снимка Коментар
- Нов блог пост
- Бързо Блог Коментар
- Разширено Блог Коментар
- CMS член Коментар (не непрозрачен)
- CMS член (не непрозрачен)
Ако ми липсва нещо, моля да ме уведомите и аз ще го проверя.

Моля, обърнете внимание, че някои са непрозрачни опции, но не непрозрачни Lang BBCode. Като си спомням, е разчленена да не непрозрачен за членове на CMS (това артикули, които не са написани от някой, все още трябва да непрозрачна или не показват възможност за непрозрачни), но трябва да бъде коментар. Ние ще проверим това.

Също така, промяна между бърз отговор на подробните е ОК. Преглед на съобщение също работи добре. Тези 2 е тествана на конец редактори.

Също така един Еврофутбол грешка блог: Вход Задължително - Еврофутбол JIRA (http://tracker.vbulletin.com/browse/VBIV-12394)

Taurus
13-06-11, 06:06
Благодарение Михал! Това е добре да знаете,.

vBET
15-06-11, 15:06
За тези 2 редактори, който показва, непрозрачен вариант, но не непрозрачен:
1. CMS член: Проверих някои бележки и го е както трябва да бъде. Непрозрачно не се поддържа тук, защото статии са написани в форума на език по подразбиране (това не е съдържание, които могат да бъдат добавени от всеки). И ние не всяко допълнително условие да не се показва непрозрачен опция за експлоатационни причини - е ограничена група от хора пишат статии на CMS и това е роден език, така че имат един и същ език по подразбиране, както форум и няма да видите непрозрачен опции. Така че това остава като тя е.

2. CMS Член Коментар: тя трябва непрозрачно и ще бъде в следващата версия. Бързо определят: създаване на нов плъгин за кука vbcms_article_populate_end, за продукт vBET, с името език дръжка по подразбиране за коментар на статия в CMS и код:

if ($view->comment_block) {
$view->comment_block = str_replace('if (comment_postid > 0)', 'if (document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\').checked) {
postvars += \'&vbet_postInLanguage=\' + document.getElementById(\'vbet_addbbcodes\').value;
}
if (comment_postid > 0)', $view->comment_block);
}

vBET
15-06-11, 16:52
Нов проблем с 4.1.4 редактор - когато проверка на предварителен преглед пост и ще напреднала по преведена страница, тогава съдържанието на съобщението е преведена - не трябва да бъде. Ние работим върху това точно сега, така че освобождаването ще се проведе, докато ние решаване на нова емисия.

vBET
16-06-11, 01:46
Нов проблем с 4.1.4 редактор - когато проверка на предварителен преглед пост и ще напреднала по преведена страница, тогава съдържанието на съобщението е преведена - не трябва да бъде. Ние работим върху това точно сега, така че освобождаването ще се проведе, докато ние решаване на нова емисия.

OK - ние имаме решение за това и той ще бъде включен в следващата версия:)

vBET
16-06-11, 08:50
И още един въпрос открити и вече коригирани - пренасочват се случи за ckeditor.php исканията на преведените страници. Това всъщност не е бъг - всичко работи добре след пренасочи, но пренасочи е лошо за изпълнение. Ние вече го поправя, така че исканията за ckeditor.php вече включва език параметър и не пренасочване е необходима за проследяване на изгубени превод:) Това ще бъде включен в следващата версия.

Taurus
16-06-11, 10:20
Това наистина е страхотна новина за мен Михал. Аз съм за обновяване 4.1.4, докато аз знам всичките ми наистина важно модове ще работи. До този момент все още има няколко, които имам навик. Но това ми дава мир на сърцето, за да знаете, че vBET, който е един от моите най-важните от тях ще бъде добре да отида! Благодаря ви много за вашата работа и страхотно подкрепа винаги! Има няколко момчета в този бизнес като теб!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1