PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Błąd w Sitemap Generator



tavenger5
11-05-11, 19:11
Dostaję ostrzeżenie w vbseo sitemap generator:

Ostrzeżenie: strtr () [function.strtr]: Drugi argument nie jest tablicą in / home / site / public_html / / vbseo includes / functions_vbseo_url.php on line 592

Linia 592 jest dodawana przez integracji vBET
$ Text = strtr ($ tekst, $ GLOBALS ['vbet_custom_char_replacement']);

kamilkurczak
12-05-11, 20:12
sprawdź integracji mapa strony po raz kolejny.
która wersja sitemap generator jest użyć?

tavenger5
12-05-11, 20:17
Sitemap generator nie jest zintegrowany z vBET - używam 3.0.

kamilkurczak
12-05-11, 22:04
vBET należy ustawić tę opcję w vbenteprisetranslator_seo.php pliku. Może tutaj mapa witryny nie używać tego pliku i tablica nie jest wypełniona.

Musimy to sprawdzić. I need your FTP i szczegóły admincp - proszę mi je przesłać przez PM

vBET
09-06-11, 20:41
Kamil jest na urlopie teraz i nie wiem czy nadal potrzebuje pomocy lub został rozwiązany przez premiera i mogę go zamknąć. Czy nadal potrzebują naszej pomocy tutaj?

vBET
15-06-11, 16:23
Brak odpowiedzi - za rozwiązany. W innym przypadku proszę po prostu napisz tutaj i wrócimy do tej kwestii.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1