PDA

Zobacz pełną wersję: Problem PhotoPost



Maciej
08-05-11, 22:40
Mam problem z PhotoPost i jest w subdomenie, kiedy i obracając seo linki to działa z tym. Htaccess w subdomeny

RewriteEngine On
# ZASADY za linki SEO tłumaczenie bez silnika SEO (surowego linki vBulletin)
# Jeśli używasz BB 'mod rewrite Przyjazne URL ", a następnie wprowadzenie tych zasad TUŻ PRZED BB zasady
RewriteRule archiwum / index.php? / $ 2 & language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule index.php? language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule 2 dolary? Language = $ 1 [QSA]

Problem jest po zmianie języka chcę widzieć żadnych pic w galerii ..
Strony z poddomeny
przykład: gallery.mydomain.co / pl / showimage xxxxx zmienia się na: mydomain / pl / showimage xxxx tak przeglądarce nie można znaleźć w internecie.

Mam złoty vbseo i ostatniego postu zdjęcie i ostatni vbulletin, vBET 4.3

Mam tryied każdą rzecz:

Czy możecie mi pomóc?

W głównym mam htaccess jest zapewnić z vbseo i vBET / Google przeglądarki chrom dosnt daniele transalation odłogowania sa za każdym razem, kiedy i klikając na język galeria zmienia domyślne ..

kamilkurczak
09-05-11, 23:01
ok będę sprawdzać go dla Ciebie

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1