PDA

View Full Version: Photopost Problēma



Maciej
08-05-11, 22:40
Man ir problēma ar photopost i ir apakšdomēns, kad es pagriežot SEO saites, ir strādā ar šo. Htaccess ir sub-domēna

RewriteEngine On
# NOTEIKUMI SEO tulkošanu saišu bez SEO dzinējs (par izejvielām vBulletin saites)
# Ja jūs izmantojat VB "Mod Rewrite Friendly URL", tad ielieciet šie noteikumi tieši pirms vB noteikumi
RewriteRule Arhīvs / index.php? / $ 2 & language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule index.php language =? $ 1 [L, QSA]
RewriteRule 2 $? Language = $ 1 [QSA]

Problēma ir pēc valodas maiņas es vēlos redzēt kādu pic galerijā ..
Lapas no apakšdomēna
Piemēram:? gallery.mydomain.co / en / showimage xxxxx mainās, lai:? mydomain / en / showimage xxxx tik pārlūka aprunāt atrast internetā.

Man ir vbseo zelta un pēdējo foto pastu un pēdējā vBulletin, vbet 4,3

Man ir tryied ik lieta:

Vai jūs varat man palīdzēt?

Saknē i ir htaccess ar ir nodrošināt no vbseo un vbet / Google Chrom pārlūku dosnt papuve transalation neizmantošanu sa katru reizi, kad es noklikšķinot uz galeriju valoda mainās, lai noklusējuma ..

kamilkurczak
09-05-11, 23:01
ok es to pārbaudīt, lai jums

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1