PDA

Zobacz pełną wersję: Rozwiązany Turecki znaków nie znaleziono błąd dostaję linki do awaryjnego



atakansonmez
24-11-09, 16:15
Problem w BelirttimÖrnek: http://forum.nokiacep.com/ozel-oda/131404-sharing-mobile-phone-yapt%C4%B1%C4%9F%C4%B1%C4%B1n%C4%B1z-%C4%B0%C3%A7erikli-sites-new-post.html

vBET
24-11-09, 16:37
Tylko patrząc tam.

vBET
24-11-09, 16:45
Będę potrzebował dostępu do Admin CP i FTP - proszę o przesłanie mi tych w PM.

Jak widzę wszystkie linki są generowane tak (bez lang kodu) i mam się dowiedzieć, dlaczego.

atakansonmez
24-11-09, 17:09
dodać mój msn konuşalımtogebi33 o @ gmail.com

vBET
25-11-09, 07:06
Należy pamiętać, że nasi klienci tworzą całe słowa i istnieją duże różnice czasu. W związku z tym zapewniamy wsparcie tylko w tym forum.

Proszę o przesłanie jako prywatne dane dostępu Wiadomość do forum (do Admin CP i FTP). Można zawsze stworzyć tymczasowych kont ze względów bezpieczeństwa. Jeszcze muszę dostęp tam, bo ten problem jest związany tylko do forum i nie mamy gotową odpowiedź na to.

Najpierw musimy sprawdzić, czy vBET generuje odpowiednie linki, aby upewnić się, że jest vBET błąd lub inny mod zmienia linki po naszych zmian. Ponadto musimy sprawdzić konfigurację i zasady przekierowania.

atakansonmez
25-11-09, 15:54
Wysłałem specjalny komunikat z informacją

vBET
25-11-09, 15:55
Dziękuję - Idę tam teraz.

vBET
26-11-09, 16:25
Powodem jest złej konfiguracji vBSEO.

Ustaw opcję "Zastąp nie-angielskich znaków w adresach URL?" do "Keep nie-angielskich znaków w adresach URL".

Ten tajemniczy sposób znikają z naszych podręcznik integracji. Przepraszamy za kłopoty:) wystarczy ustawić parametr i będzie dobrze:)

moman
27-11-09, 11:18
Wielki wątku! Miałem ten problem też, ale teraz wszystko działa z vBSEO linki: D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1