PDA

View Full Version: Atrisinātas Turcijas rakstzīmes nav atrasta kļūda, man iegūt saites uz ārkārtas



atakansonmez
24-11-09, 16:15
Problēma, BelirttimÖrnek: http://forum.nokiacep.com/ozel-oda/131404-sharing-mobile-phone-yapt%C4%B1%C4%9F%C4%B1%C4%B1n%C4%B1z-%C4%B0%C3%A7erikli-sites-new-post.html

vBET
24-11-09, 16:37
Just atrast tur.

vBET
24-11-09, 16:45
Man būs nepieciešams piekļūt jūsu Admin CP un FTP - lūdzu, atsūtiet man tiem, kas PM.

Kā es redzu visas saites tiek ģenerēti nepareizi (bez lang kods) un man ir, lai uzzinātu kāpēc.

atakansonmez
24-11-09, 17:09
pievienot manu msn konuşalımtogebi33 par @ gmail.com

vBET
25-11-09, 07:06
Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu klienti ir forma visu vārdu, un ir liels laiks atšķirības. Tāpēc, ka mēs sniedzam atbalstu, tikai šajā forumā.

Lūdzu, atsūtiet man Private Message Access detaļas, lai jūsu forums (lai Admin CP un FTP). Jūs vienmēr varat izveidot pagaidu kontus, lai drošības apsvērumu dēļ. Vēl man ir vajadzīga piekļuve tur, jo šis jautājums ir saistīts tikai ar savu forumu un mums nav gatavi atbildēt par to.

Vispirms mums ir jāpārbauda tas vBET ģenerē atbilstošas saiknes, lai pārliecinātos, ka tas ir vBET bug vai kādu citu mod mainās saites pēc mūsu veiktās izmaiņas. Tāpat mums ir nepieciešams, lai pārbaudītu jūsu konfigurāciju un pārprofilējot noteikumiem.

atakansonmez
25-11-09, 15:54
I nosūtīja īpašu ziņojumu ar informāciju

vBET
25-11-09, 15:55
Paldies - es esmu, kas tur tieši tagad.

vBET
26-11-09, 16:25
Iemesls ir nepareiza vBSEO konfigurāciju.

Iestatiet iespēju "Aizvietot Non-angļu rakstzīmes URL?" uz "Keep Non-angļu rakstzīmes URL".

Tas noslēpumaini pazust no mūsu integrācijas rokasgrāmatu. Atvainojamies par nepatikšanām:) vienkārši noteikt parametrs un tas būs labi:)

moman
27-11-09, 11:18
Great diegu! Man bija šī problēma, pārāk, bet tagad viss strādā ar vBSEO saites: D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1