Важно: Оваа страница е користење на колачиња (cookies). Со користење на овој веб-сајт без исклучување на колачиња во прелистувачот, значи дека се согласувате за негово користење.
Купи сега! Карактеристики Превземања

Заработи со нас!

Ако сакате да почнете да заработуваат пари со vBET приклучат на Affiliate програмата.
Резултати 1 да 5 на 5

Тема: Како брендирање бесплатна опција работа?

  1. #1
    Помлад Член
    Зачленет
    Април 2010
    Мислења
    4

    Default Како брендирање бесплатна опција работа?

    Ја поддржував ова кога беше слободен МО, но рече дека не добиле мојата донација - и тогаш, дури и кога ќе ви даде Paypay трансакција проект се уште не одговори.

    Сега веќе имаат платено за целосната верзија, и брендирање бесплатна опција, како и - и сè уште имаат сите ваши брендирање на мојот сајт и нема детали за тоа како да го отстраните.

    Може да ви одговори на ова? Мислам дека тоа е фер што го имаат платено двапати и јас се уште не се она што го платиле.

    Како да се отстрани брендирање?
    Последен пат изменето од nlpconnections; 11-04-10 на 16:40. Причина: Додадено екстра смешковци па ќе знам дека беше мирен haha

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET персонал) vBET's Avatar
    Зачленет
    Октомври 2009
    Мислења
    3,037

    Default

    Здраво

    Не бев проверка на вашата донација, затоа што исто така пишува дека ви се случува да се купи платена верзија во секој случај. Значи нема смисла да губат време. Јас проверив оваа донации во моментов и гледам дека добив донација од НЛП конекции во јануари (со различни трансакција проект) - ти пишав за тоа во април ... Значи ова е причината зошто мислев дека не дојде - јас проверив само минатата донации не е направен пред неколку месеци.

    Ако имате брендирање слободна лиценца, тогаш по дифолт е отстранета кредитна линк. Вие исто така се е дозволено тогаш да се отстрани информации за vBET верзија на сите. Ние испрати инструкции како да го направите тоа од часот или мејл, ако некој се прашува.

    Имаш она што сте платиле за - можете да бидете сигурни во врска со тоа Јас сум испраќање на премиерот да сте во моментов
    Последен пат изменето од vBET; 11-04-10 на 22:31. Причина: погрешен збор

  3. #3
    Помлад Член
    Зачленет
    Април 2010
    Мислења
    4

    Default

    Ви благодариме за ова!

  4. #4
    Помлад Член
    Зачленет
    Јуни 2011 година
    Мислења
    16

    Default

    Quote Напишано од vBET View Post
    Здраво

    Не бев проверка на вашата донација, затоа што исто така пишува дека ви се случува да се купи платена верзија во секој случај. Значи нема смисла да губат време. Јас проверив оваа донации во моментов и гледам дека добив донација од НЛП конекции во јануари (со различни трансакција проект) - ти пишав за тоа во април ... Значи ова е причината зошто мислев дека не дојде - јас проверив само минатата донации не е направен пред неколку месеци.

    Ако имате брендирање слободна лиценца, тогаш по дифолт е отстранета кредитна линк. Вие исто така се е дозволено тогаш да се отстрани информации за vBET верзија на сите. Ние испрати инструкции како да го направите тоа од часот или мејл, ако некој се прашува.

    Имаш она што сте платиле за - можете да бидете сигурни во врска со тоа Јас сум испраќање на премиерот да сте во моментов
    Кога ќе купат брендирање бесплатна верзија е на сите нешта веќе отстранета?

  5. #5
    vBulletin претпријатија Преведувач (vBET) Персоналот
    Зачленет
    Мај 2010 година
    Мислења
    1,000

    Default

    Ако имате брендирање слободна лиценца, тогаш по дифолт е отстранета кредитна линк. Вие исто така се е дозволено тогаш да се отстрани информации за vBET верзија на сите.

Тагови за оваа тема

Правила на пишување

  • Можете може да не да отвораш нови теми
  • Можете може да не да испраќате мислења
  • Можете може да не да вршите прикачувања
  • Можете може да не ги уредувате своите мислења
  •