Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 5 od 5

Thread: Kako branding brezplačno možnost dela?

  1. #1

    Default Kako branding brezplačno možnost dela?

    Sem podprl to, ko je bil brez mod, pa ste rekli, niste prejeli moje donacija - in potem tudi ko sem vam dal id Paypay posel še vedno ni odgovoril.

    Zdaj sem plačan za polno različico, in branding brezplačno možnost, pa tudi - in sem še vedno vse vaše blagovne znamke na moji strani in nobenih podrobnosti o tem, kako da ga odstranite.

    Lahko se odzvali na to? Mislim, da je nepošteno, da sem plačan dvakrat in še vedno ni tisto, kar sem plačan.

    Kako odstraniti branding?
    Nazadnje urejal nlpconnections; 11-04-10 pri 16:40. Razlog: Dodano dodatno smiley tako da bi vedeli, sem bil miren haha

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Hello

    Nisem bil preveritev vaš darovanje, ker ste tudi napisal, da si bo kupil plačljivo različico anyway. Torej ni bilo nobenega smisla, da izgubi časa. Preveril sem te donacije prav zdaj, in vidim, da sem dobil donacijo od Connections NLP v januarju (z različnimi id transakcijo) - si pisal o tem v aprilu ... Torej, to je razlog, zakaj sem mislil, da ni prišel - Preveril sem le zadnji donacije ni pred nekaj meseci.

    Če ste branding brezplačne licence nato privzeto je odstranjena kredit link. Vi ste dovoljeno tudi potem, da odstranite informacije o različici vBET sploh. Smo poslali navodila, kako to storiti po PM ali email, če nekdo prosi.

    Imaš kaj ste ga plačali za - lahko ste prepričani o tem Jaz sem PM pošiljanje, da vas v trenutku
    Nazadnje urejal vBET; 11-04-10 pri 22:31. Razlog: napačna beseda

  3. #3

    Default

    Hvala za to!

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Hello

    Nisem bil preveritev vaš darovanje, ker ste tudi napisal, da si bo kupil plačljivo različico anyway. Torej ni bilo nobenega smisla, da izgubi časa. Preveril sem te donacije prav zdaj, in vidim, da sem dobil donacijo od Connections NLP v januarju (z različnimi id transakcijo) - si pisal o tem v aprilu ... Torej, to je razlog, zakaj sem mislil, da ni prišel - Preveril sem le zadnji donacije ni pred nekaj meseci.

    Če ste branding brezplačne licence nato privzeto je odstranjena kredit link. Vi ste dovoljeno tudi potem, da odstranite informacije o različici vBET sploh. Smo poslali navodila, kako to storiti po PM ali email, če nekdo prosi.

    Imaš kaj ste ga plačali za - lahko ste prepričani o tem Jaz sem PM pošiljanje, da vas v trenutku
    Ko sem kupil blagovne znamke brezplačna različica je vse te stvari so že odstranili?

  5. #5
    vBulletin Enterprise Translator (vBET) Osebje
    Join Date
    Maj 2010
    Prispevkov
    1,000

    Default

    Če ste branding brezplačne licence nato privzeto je odstranjena kredit link. Vi ste dovoljeno tudi potem, da odstranite informacije o različici vBET sploh.

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •